track source
track source
track source

Kadın Terlikleri ve Sandaletleri

Kadın Terlikleri ve Sandaletleri Fiyatları

27247 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kadın Terlikleri ve Sandaletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kadın Terlikleri ve Sandaletleri modelleri ve Kadın Terlikleri ve Sandaletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kadın Terlikleri ve Sandaletleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Bianca, Slazenger. 27247 adet Kadın Terlikleri ve Sandaletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kadın Terlikleri ve Sandaletleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kadın Terlikleri ve Sandaletleri markası:

En Çok İncelenen Kadın Terlikleri ve Sandaletleri Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Kadın Terlikleri ve Sandaletleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
30 Haziran 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 27247 Kadın Terlikleri ve Sandaletleri modeli içerisinde en ucuz Kadın Terlikleri ve Sandaletleri fiyatı 9.99 TL iken, en yüksek Kadın Terlikleri ve Sandaletleri fiyatı 12950.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kadın Terlikleri ve Sandaletleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 30 Haziran 2022 tarihinde ortalama Kadın Terlikleri ve Sandaletleri fiyatı ise 506.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kadın Terlikleri ve Sandaletleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın Terlik

Terlikler, genellikle evlerde kullanılan arkası açık ve hafif yapıda olan ürün olarak bilinir. Son yıllarda ise sokak modasında da kullanılmaya başlandı. Jean pantolonlar, etekler, elbiseler akla gelebilecek her türden kıyafet ile kombinlenebilir. Terlikleri en çok tercih edenlerin kadın müşteriler olduğu söylenebilir. Genellikle yaz mevsimlerinde kullanılan kadın terlik modellerinin pek çok türü bulunur. Parmak arası, sandalet gibi değişik türlerde üretilen terliklerin tabanları ise oldukça önem taşır. Terlikleri üretilirken sahip olduğu özellikler fazlasıyla önemli olur. Terlikte kullanılan materyaller, ayağı saran kısmın şekli, tabanın üretildiği malzeme gibi pek çok özellik sıralanabilir. Tabanlar bu özelliklerin arasında en önemliler arasında yer alır. Dışarıda kullanılan terlik modelleri genellikle uzun saatler ayakta duracağı için ayak tabanını yorabilir. Bunun olmaması için bazı taban şekilleri bulunur. Bunlardan biri tahta tabanlar denilebilir. Tahta tabanlar, terlik üretiminde sıklıkla kullanılır. İnsanlar özellikle yaz mevsiminde çok sık terler. Tahta malzemeler bu ter ile temas ettiğinde bakteri üretimine neden olmaz. Uzun zamanlı kullanımların sonucunda tahtanın ayak tabanının şeklini aldığıda gözlemlenir. Köpük ve poliüretan materyallerden üretilen terlikler ürünün hafif olmasına yardımcı olur. Yüzeyi kolay silinebilen köpüklerden üretilen terlikler temizlik açısından sıkıntı oluşturmaz. Özellikle dolgu topuk terlik modellerinde bu maddeler sıklıkla kullanılır. Ortopedik terliklerin arasında en başarılı taban tipi ise mantar tabanların olduğu söylenebilir. Mantar taban, ayakların terlemesini tamamen engeller. Ayağın fazlasıyla rahat olmasına yardımcı olur. Bu nedenle ortopedik açıdan tamamen kullanışlı olabilir. Bu taban çeşitlerinin yanı sıra terliklerin taşıdığı diğer özelliklerde fazlasıyla önem taşır. Bayan terlik sandalet modeli gibi pek çok çeşidi de bulunur. 

Kadın Terlik Modelleri ve Özellikleri

Eskiden tek bir tipte üretilen terlikler son yıllarda fazlasıyla değişime uğradı. Sandalet, parmak arası, topuklu terlikler gibi çok sayıda çeşidi bulunur. Sokak modasında da kullanılmaya başlanan terliklerin en göze çarpanları kadın sandalet modelleri denilebilir. Bu terlik modelleri genellikle yaz aylarında kullanılır. Sandaletin bazı modellerinde ürün ayağın üst kısmına tutunacak kayışları bulunur. Bazı modellerinde ise bu kayışlar sadece topuk kısmında bulunur. Bayan yazlık sandalet çeşitleri kadınlar tarafından çok sık tercih edilir. Uzun elbiseler, etekler, salaş pantolonlar gibi kıyafetler ile  kombinlenebilir. Ayakta şık duran sandaletler ayağın hava almasına da yardımcı olur. Kadın parmak arası sandalet modelleri de üretilir. Bu modellerde baş parmak ile yanındaki parmağı birbirinden ayıran bir materyal bulunur. Sandalet ve parmak arası terlik modellerini bir araya getiren bu ürün de ayağın rahatlığı açısından kullanılabilir. Bayan sandalet topuklu modelleri topuklu giymeyi seven insanlar için üretilir. Günlük hayatta topuklu modeller kullanılırken ayağın da rahat etmesini sağlar. Terliklerde kumaş, polyester, orjinal deri gibi malzemelerde kullanılır. Bu malzemeler ayağın terlememesine yardımcı olur. Böylece mantar gibi hastalıkların oluşması da engellenir. Ortopedik bayan terlik modelleri uzun süreler boyunca kullanımda ayağı destekler. Böylece terliği kullanan kişilerin ayaklarını rahat olmasını sağlar. Ayağında rahatsızlık olan insanlar da bu modelleri tercih eder. Topuk dikeni gibi ayak hastalığı bulunan kişilerin topuklarının ağrımasını engeller. Günlük kullanıma uygun olarak üretilir. Kadın parmak arası terlik modelleri genellikle yazlık mekanlarda rahatlıkla kullanılır. Baş parmağı diğer parmaklardan ayıran bir kayış bulunur. Bu kayış ayağın hareket ettiğinde terliğin ayağa tutunmasını sağlar. Tamamen ayağı açıkta bırakan bu model ayağın rahat etmesini ve hava almasını sağlar. Böylece terleme gibi problemleri ortadan kaldırır. Terlikler artık sokak modasında da sıklıkla kullanılmaya başlanır. Şık görünümleri ile tüm kadınların vazgeçilmezi olur. Terliklerin pek çok çeşidi bulunduğu gibi farklı renkleri ve desenleri de üretilir. Böylece her yaştaki kitleye hitap edilir. 

Kadın Terlik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Terlik satın alırken ürünün bazı özelliklerine dikkat etmek gerekir. Bu sayede hem rahat hem kaliteli terlikler alınabilir. Terlik satın alırken ilk dikkat edilmesi gereken özellik numara denilebilir. Kalıba bağlı olarak bazı terliklerin numaraları değişkenlik gösterebilir. Bunun nedeni ise terliklerde topuk kısmı açıkta kalır. Bu nedenle satın alınacak terliğin ölçüleri ile ayak ölçülerinin aynı olup olmadığının kontrol edilmesi gerekir. Terlikler bahar, yaz mevsimlerinde daha sık kullanılır. Bu nedenle alınacak terliğin ayakta terleme gibi problemler oluşturmamalıdır. Aşırı terlemeye yol açan terlik tabanları ileride koku, mantar gibi hastalıklara yol açabilir. Eğer terlikler uzun saatler boyunca giyilecek ise ürünün fazlasıyla rahat olması gerekir. Bu noktada ortopedik terlikler satın alınabilir. Taban destekli terliklerin tercih edilmesi ürünün günlük kullanıma uygun olmasını sağlar. Terliğin üretimi sırasında kullanılan materyallerde önem taşır. Bu nedenle satın alma aşamasında bu noktalarında araştırılması gerekir. Terlik tabanı mantar, tahta, köpük gibi malzemelerden üretilir. Tüm bu malzemelerin özellikleri araştırılıp, ayağın hangisiyle rahat edeceğine karar verilmesi de tercih sırasında önem taşır. Terliğin topuğunun mantardan üretilmesi fazlasıyla avantaj sağlar. Mantar topuk, ortopedik terlik üretiminde en çok kullanılan malzemeler arasında bulunur. Eğer ucu kapalı terlikler satın alınacaksa parmak kısmının hava almasını sağlayan deliklerin de kontrol edilmesi gerekir. Bu sayede ayak hava alır, terlemez ve rahat eder. Kadın sandalet modelleri ayağın hava almasına yardımcı olacağı için tercih edilebilir. Terliğin üst kısmında kullanılan malzemelerde incelenebilir. Eğer deri gibi malzemelerden üretildi ise ayağın rahat etmesi için orjinal olup olmadığı kontrol edilebilir. Bayan terlik modelleri renk ve tasarım seçimi ise tamamen kullanıcının zevkine kalır. Bu özelliklere dikkat edilerek ve kişinin zevkini yansıtan modeller tercih edildiğinde en kullanışlı ürün alınmış olur. Terlik seçiminde fiyatlarda önem taşır. İhtiyaca uygun terliklere kara verirken fiyat durumu da göz önünde bulundurulabilir. 

Kadın Terlik Fiyatları

Kadın terlik modellerinin pek çok çeşidi bulunur. Sandalet, dolgu topuk, parmak arası gibi modeller bu çeşitliliğin arasında yer alır. Bunlara göre de fiyatları birbirinden değişik olabilir. Bayan sandalet fiyatları klasik terlik modellerine göre biraz daha pahalı olabilir. Terliklerin taşıdığı özellikler da fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynar. Bu özelliklerin başında topuğun üretildiği malzeme gelir. Ortopedik özellikte üretilen tabanların fiyatları diğer taban modellerine göre yüksek olur. Terliğin üst tarafında kullanılan malzemelerde bu noktada önem taşır. Orjinal deriden üretilen terliklerde fiyatı yüksek olan modeller arasında bulunur. Ayağın terlemesini engelleyen özelliklere sahip terlik modellerinde de bu durum değişir. Bayan sandalet modelleri de klasik terliklerden fazla fiyatta satılabilir. Terliklerin renkleri ve desenleri de bu durumu etkileyebilir. Desensiz modeller daha uygun fiyatta satışa sunulur. Renkli ve desenli modeller ise biraz daha yüksek fiyattan satılır. Daha sayılabilecek pek çok özellik kadın terlik modellerinin fiyatlarının belirlenmesine yardımcı olur. Terlik alırken ayağın rahat etmesi kadar fiyatlarda önem taşır. Terlik satın alma aşamasında fikir ararken Cimri.com sayfasından ürünlerin özellikleri incelenebilir. Aynı zamanda bayan terlik fiyatları karşılaştırarak ekonomik açıdan daha uygun modeller tercih edilebilir. Terlikleri kullanan kişilerin memnun kalıp kalmadığını anlamak içinde kullanıcı yorumları okunabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery