track source
track source

Dağ Bisikletleri

Dağ Bisikletleri Fiyatları

202 Ürün gösteriliyor.
Vites
Model yılı
Fren Tipi
Amortisör
Kadro Tipi
Dağ Bisikletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Dağ Bisikletleri modelleri ve Dağ Bisikletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Dağ Bisikletleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Arnica, Peugeot, Ümit, Bisan, Falcon. 202 adet Dağ Bisikletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Dağ Bisikletleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Dağ Bisikletleri markası:

En Çok İncelenen Dağ Bisikletleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Dağ Bisikletleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 202 Dağ Bisikletleri modeli içerisinde en ucuz Dağ Bisikletleri fiyatı 110.0 TL iken, en yüksek Dağ Bisikletleri fiyatı 51290.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Dağ Bisikletleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Haziran 2021 tarihinde ortalama Dağ Bisikletleri fiyatı ise 1670.71 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Dağ Bisikletleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Salcano Hector 26V 21 Vites 26 Jant V-Fren Erkek Dağ Bisikleti
Salcano Hector 26V 21 Vites 26 Jant V-Fren Erkek Dağ Bisikleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Salcano Hector 26 Jant Dağ Bisikleti
Salcano Hector 26 Jant Dağ Bisikleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Belderia Kings 26 Jant 21 Vites Erkek Dağ Bisikleti
Belderia Kings 26 Jant 21 Vites Erkek Dağ Bisikleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Salcano Hector 24 Jant Dağ Bisikleti
Salcano Hector 24 Jant Dağ Bisikleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dağ Bisikleti

Zorlu yollar için özel olarak tasarlanmış bisiklet modelleri dağ bisikleti şeklinde ifade edilir. Bu bisikletleri kullanarak zorlu yolların üstesinden gelebilir, rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kendi içinde çeşitli türlere ayrılan bu bisiklet dağ bisiklet modelleri sayesinde uzun süreler boyunca bisiklet kullanabilirsiniz. Bisikletlerin kendi içerisinde sahip olması gereken özellikler vardır. Amortisör bunlardan birisidir. Bu özellik bisikletin olası sert darbelere karşı yumuşatma etkisi ile beraber rahat bir kullanım sağlaması ile ön plana çıkar. Jant sayısı ise rahat kullanımı etkiler. Frenlerinin sağlam bir yapıda olması, olası ani frenleme işlemlerine karşı sizi güvenli kılar. Bu nedenle bisiklet tercihinde bulunurken sahip olması gereken özellikleri dikkate almalısınız. Dağ bisikleti, kullanımı zor olan bir bisiklet türünü ifade eder. Olası yokuşlarda en iyi kullanım sağlamak için özel olarak tasarlanan bu modeller, barındırmış olduğu özellikler sayesinde bu zorluğu en aza indirmeyi amaçlar. Böylelikle rahat bir kullanım imkânı elde edilirken, sizi yormayan yapısı ile en az enerji ile yüksek performans sağlar.

Dağ Bisikleti Modelleri ve Özellikleri

Dağ bisikletleri kendi içerisinde çeşitli modellere ayrılır. Jant sayısı, fren durumu, amortisör durumu, lastiklerin kalın olup olmaması, modelleri etkiler. Örneğin dağ bisikleti 29 jant veya dağ bisikleti 27.5 jant model bir bisiklet, kullanım rahatlığı sağlayarak az yorulmanıza neden olur. Yüksek hızlara ulaşabilirsiniz. Genel olarak dağ bisiklet markaları arasında en iyi tercihte bulunabilmek için yeterince araştırma yapmanız gerekir. İlgili araştırmaları sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber karbon dağ bisikleti yine aynı şekilde profesyonel kullanımlar için ideal bir konumdadır. Fren durumuna göre başka bir modele ayrılan dağ bisikleti disk frenli, rahat frenleme yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Öte yandan dağ bisikleti hidrolik fren modelinde ise frenleme işlemi tamamen hidrolik sistem yardımıyla yapılır. Amortisör durumuna göre çift amortisör ya da tek amortisör olabilir. Burada önemli olan aramış olduğunuz rahatlık düzeyidir. Daha rahat bir kullanım için dağ bisikleti çift amortisörlü ürününü tercih edebilirsiniz. Her türlü modelin kendine özel özellikleri bulunur. Vites durumu hızı etkilerken, amortisör durumu ise rahatlığı etkiler. Bu nedenle ürün tercihinde bulunmadan önce ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Belirlemiş olduğunuz ihtiyaçlar doğrultusunda ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Dağ bisikletleri, zorlu koşullara uyum sağlayabilen bir bisiklet model serisi olduğu için dikkatli olmanızda fayda vardır. Sonuç olarak bu bisikleti kullanan siz olacaksınız. Modellerden bir diğeri, dağ bisikleti kalın lastikli modelidir. Kalın lastikli modeller denge açısından oldukça faydalı olabilir. Bu nedenle kalın lastikli modelleri tercih etmenizde bu husus etkili olabilir. Buradan hareketle dağ bisikletlerinin kendi içerisinde çeşitli modelleri vardır denilebilir. Bu modeller arasında tercihte bulunurken detaylıca araştırma yapmanızı öneririz. Kaliteli malzemeden üretilmiş ürünleri tercih etmenizde fayda var. Öte yandan dayanıklı yapılı olması, uzun süreli kullanım açısından önemlidir. Bu nedenle tüm bu unsurları ayrıntılı bilmeniz ve dikkate almanız gerekir. Fiyat ise bakmanız gereken bir detay olarak yerini alır. Uygun fiyat yapısına sahip ürünleri tercih ederken kaliteden asla vazgeçmemeniz gerekir. Böylelikle uygun fiyatlı, sizin için en uygun olan ürünü ayrıntılı araştırma yaparak bulabilir, tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Gerekli araştırmaları cimri.com üzerinden yürütebilirsiniz.

Dağ Bisikleti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Genel olarak dağ bisikleti özellikleri konusunda dikkat etmeniz gereken ilk unsur malzeme kalitesidir. Kaliteli malzemeden üretilmiş bisikletler aynı zamanda dayanıklı yapısıyla da ön plana çıkar ve size uzun süreli bir kullanım imkânı sağlar. Kalite, her halükarda vazgeçilmemesi gereken unsur olarak yerini alır. Bunun haricinde ürün tercih etmeden önce ihtiyaçlarınızı belirlemenizde yarar var. Bu, size ürün tercihinde bulunurken ayrıca bir kolaylık sağlar. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra diğer özellikleri dikkate alabilirsiniz. Bu özelliklerden ilki amortisör durumudur. Eğer rahat bir kullanım imkânı yakalamak istiyorsanız çift amortisörlü ürünleri tercih edebilirsiniz. Aradığınız faktör hız ise, yüksek vites sayılı bir ürün tercih edebilirsiniz. Mutlaka fren durumuna dikkat etmeniz gerekir. Fren mekanizması, bisikletler için oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Eğer kalitesiz bir fren mekanizması var ise o ürünü tercih etmemelisiniz. Jant sayısı ve lastik durumu da dikkat etmeniz gereken özellikler arasında yer alır. Bütün bu unsurları göz önünde bulundurarak bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Bu nedenle dikkat etmeniz gereken özellikler olarak bütün bu unsurları sayabiliriz.

Dağ Bisikleti Fiyatları

Belli başlı faktörler ön plana çıksa da dağ bisikleti fiyatları bir dizi faktörden etkilenir. Bu faktörler fiyatı ve kaliteyi belirler. Faktörlerin başında malzeme ve mekanizma kalitesi gelir. Kaliteli ürünler biraz daha pahalı olsa da rahat kullanım açısından oldukça önemli olabilir. Diğer yandan amortisör durumu fiyatı etkileyen temel unsurlardan bir tanesidir. Çift amortisörlü ürünler tek amortisörlü ürünlere göre biraz daha pahalı olabilir. Vites durumunda fiyatı etkiler. Yüksek vites sayısına sahip ürünler, bisikletlerin fiyatını etkilerler. Fren durumu, fiyatı temel belirleyici konumdadır. Kaliteli bir fren mekanizması var ise fiyat da dolayısıyla artış gösterecektir. Lastik durumu, fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. Bütün bu faktörler fiyatı olumlu ya da olumsuz etkilese de temelde dağ bisikleti fiyatları bütçe dostu niteliğindedir. Bu nedenle öncelikle kaliteye önem vermelisiniz. Fiyatı uygun olacak diye kalite unsurundan asla vazgeçmemeniz gerekir. Kaliteli ürünler, dayanıklı ürünler, özellikli ürünler, biraz daha pahalı olsa da rahat etmeniz açısından önemli olabilir. Bu nedenle ayrıntılı bir fiyat araştırması yapmanız, en uygun fiyatlı ürünü bulduğunuzda kaliteyi test etmeniz ve tercih etme işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery