track source
track source

Ağaç Kesme Makinesi

Ağaç Kesme Makinesi Fiyatları

240 Ürün gösteriliyor.
Ağaç Kesme Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ağaç Kesme Makinesi modelleri ve Ağaç Kesme Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ağaç Kesme Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Samsung, Makita, Einhell, Hyundai. 240 adet Ağaç Kesme Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ağaç Kesme Makinesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ağaç Kesme Makinesi markası:

En Çok İncelenen Ağaç Kesme Makinesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ağaç Kesme Makinesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 240 Ağaç Kesme Makinesi modeli içerisinde en ucuz Ağaç Kesme Makinesi fiyatı 21.0 TL iken, en yüksek Ağaç Kesme Makinesi fiyatı 14210.54 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ağaç Kesme Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Haziran 2021 tarihinde ortalama Ağaç Kesme Makinesi fiyatı ise 1071.12 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ağaç Kesme Makinesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Hyundai GS18E Akülü İlaçlama Makinası
Hyundai GS18E Akülü İlaçlama Makinası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ağaç Kesme Makinesi

Bir nevi testere çeşidi olan ağaç kesme makinesi budama  ve ağaç kesim işlemlerinde kullanılır. Ağaç kesmek her ne kadar doğaya zarar verse de budama veya kışlık odun yapma veya doğa içerisinde her türlü alanda ağaçların kullanılması gibi durumlarda ağaç kesme işlemlerine başvurulur. Bu tür ağaç kesme makineleri budama, elektrikli, akülü ve ağır işler için tasarlanmış benzinle çalışan modellere kadar farklı farklı modellerde üretilmiştir. Evimizin her alanında bulunan ve her gün kullandığımız defter, kalem, masa, dolap ve daha birçok sayabileceğimiz ürün üretiminde doğadaki ağaçlardan yararlanılmaktadır. Ağaçlar evimize kadar geliş serüveninde birçok işlemden geçer. Bu işlemlerin en başında ise ağaç kesim işlemleri gelir. Bu işlemin yapılabilmesi için de ağaç kesme makinelerine ihtiyaç duyulur. Bu makineler ağaç kesme makinesi markalarını farklı sektörlerde işlenmek üzere malzemelerin üretilmesi için  kesim işleminde kullanılan ve eski dönemlerde insan gücü ile balta vs gibi ürünlerin yerini almış testereli bir malzemedir. Ağaç kesme makinaları zamandan tasarruf ederek ağaç kesim işlemlerini pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Ağaç Kesme Makinesi Modelleri

Ağaç kesme makineleri doğru kullanım durumunda herhangi bir kazaya sebebiyet vermeden sağlıklı bir şekilde işinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Ülke genel durumuna bakıldığında testereli ağaç kesme makinelerinde yılda yaklaşık olarak 28.000 kaza yaşanır. Ancak bu kazaların yaşanmaması için doğru ürünler tercih etmek ve işi usulüne göre gerçekleştirmek gerekir. Ağaç kesme makineleri yapacağınız kesim tipi, ne sıklıkta çalışılacağı ve eğer elektrikli bir ürün düşünüyorsanız da elektrik prizinden ne kadar uzakta olduğuna uygun bir model bakmanız gerekir. Bu sebepler dolayısıyla da benzinli, elektrikli, kablolu veya akülü  birçok ağaç kesme makinesi çeşitleri bulunur. Bu geniş ürün yelpazesi de dolayısıyla çeşit çeşit ağaç kesme makinesi markalarını beraberinde getirir. Bunlardan ilki benzinli testeredir. Benzinli motorlu testere modelleri elektrikli motorlu testerelerden daha hızlı ve pürüzsüz kesim yapar. Bu modellerde daha hızlı zincir devir hızları ve daha az basınç gerekir. Ancak bu modeller diğer modellere göre daha ağır ve daha gürültülüdür. Pala uzunlukları evde kesim için genellikle 40 ila 46 cm olurken profesyonel modellerde bu sayı daha da artış göstermektedir. Diğer bir model olan motorlu testere zincirli testere akla geldiğinde emniyet konusunda listenin en başında yer alır. Testere etiketleri, geri tepme testi de dahil olmak üzere gönüllü güvenlik standartlarına uygunluk gösterir. Akülü testereler ise üzerinde şarj olmuş pil gücüyle çalışır ve kablo yetersizliği ile priz sıkıntısından sizleri kurtarmış olur ancak fiyat açısından göz önüne alındığında birçok benzinli ve motorlu testereden daha fazla bir maliyete sahiptir. Bunun yanında şarjlı olduğu için daha kısa bir çalışma zamanı sunabilme durumu da bulunmaktadır. Bunların yanında motor veya elektrik motoru ile çalışan şarjlı testereler de bulunur. Yalnız bu testerelerin şarjlı olduğu için çalışma anında biterse yapmakta olduğunuz işi yarım bırakabilme gibi dezavantajları da vardır. Son tür olan zincirli testereler de metal sivri uçları sayesinde plastikten daha iyi çalışma makinesine sahip olur. Elle çalıştırılan tekerlekli ve krank mekanizması zincir çubuğunun kilidini rahatça açar ve kilitleme işlemini tamamlar.

Ağaç kesme Makinesi Fiyatları

Ağaç kesme makineleri sunduğu çeşitli özellikleri ile dikkat çeken bir yapıya sahiptir. Özelliklerinin bu denli dikkat çekmesi satın almaya karar verildiğinde en çok araştırılan konu ise ağaç kesme makinelerinin fiyatlarıdır. Piyasada uygun fiyatlı ağaç kesme makinelerinin yanında fiyatı oldukça yüksek ağaç kesme makineleri de bulunur. Birçok model ve türlerde alıcılarıyla buluşturulan bu makineler geniş bir fiyat aralığına da sahiptir. Daha ucuz model satın almak isteyenler ise genelde elektrikli ağaç kesme makinelerine yönelir. Çünkü elektrikli makineler diğer ürünlere göre daha düşük bir fiyat aralığına sahiptir. Benzinli testere fiyatları ise kendi aralarında kullanım amacı ve materyal özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Motorlu testere fiyatları motor gücü ve pala uzunluğuna göre artış yada azalma gösterir. Fakat ağaç kesme makinesinde daha fazla özellik demek daha iyi bir makine anlamına gelir. Siz de cimri.com sitesinden 30 TL ve 6.000 TL  arasında olan ağaç kesme makinelerini inceleyebilir.bütçenize uygun ürünü tercih edebilirsiniz. 

Ağaç Kesme Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeliyiz?

Kullanırken tehlike arz eden ağaç kesme makineleri satın alırken de çok dikkat edilmesi gereken bir üründür. Öncelikle satın alınacak ağaç kesme makinesini alıcı nerede kullanacağına karar vermeli ve ona uygun bir ağaç kesme makinesi satın almalıdır. Örneğin bağ bahçe sahibi kişilerin ideal tercihi akülü ağaç kesme makinelerinden yana olmalıdır. Çünkü bu makineler uzun süreli kullanımı avantajı ile üretilir. Kimi zaman benzinli kimi zaman ise akülü çeşitleri ile satışa sunulan bu makinelerin özelliği ile kullanımı arasında bir uyum olması şarttır. Daha Sonra ağaç kesme makinesi seçiminde cihazın üretimini sağlayan markanın kaliteli bir hizmet sunması ve güvenilirliğine dikkat edilmelidir. Bunların yanında kesimi yapılacak ağaçların türleri de ağaç kesme makineleri satın alınırken baz alınması gereken önemli bir husustur. Ağaçların kesim zorluğu ya da kolaylığı açısından hangi ürünü satın almanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery