track source
track source

Bahçe Makinesi

Bahçe Makinesi Fiyatları

1265 Ürün gösteriliyor.
Bahçe Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bahçe Makinesi modelleri ve Bahçe Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bahçe Makinesi kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Ağaç Kesme Makinesi, İlaçlama Makinesi, Su Motoru, Çapalama Makinesi, Çit Budama Makineleri. 1265 adet Bahçe Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Hyundai GS18E Akülü İlaçlama Makinası
Hyundai GS18E Akülü İlaçlama Makinası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bahçe Makinesi

İnşaat tekniklerinin son zamanlarda epey gelişmesiyle yaşanılan binaların kat sayıları giderek artar. Bu durumun getirdiği bazı avantaj ve dezavantajlar bulunur.  Şehirlerdeki bina sayısının çoğalmasıyla insanların doğal alanları ulaşımı epey kısıtlanır. Bu açığın giderilmesine sağlayan bahçeler insanların doğa ile etkileşimini sağlar. Bu sayede bahçeler insanların kendini iyi hissetmesini sağlayan önemli yerler haline gelir. Gelişen teknoloji ile bahçe düzenlemelerinde işleri kolaylaştıran bahçe makinesi modelleri kullanıcılar tarafından tercih edilir. Bahçe makinesi modelleri ile bahçenizde çeşitli düzenlemeleri kolaylıkla yapabilir daha güzel bir bahçe görünümü elde edebilirsiniz. Çapa makinesi toprağın çok kısa sürede işlenerek uygun hale getirilmesine olanak sağlar. Bu sayede  bir çapa makinesi ile meyve ekimi gibi işlemlerinizi kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilir ve vakit kazanabilirsiniz. Bahçe ekim işlemlerinde kullanılabilecek ve kullanıcıların daha rahat bir ekim yapmasını sağlayabilecek çeşitli makine modelleri bulunur. Ağaç kesme makinesi bu makine modellerinden birisi olur. Ağaç kesme makinesi ile bahçenizin görüntüsünü bozan kurumuş ağaçları kesebilirsiniz. Bu sayede bahçenizin görüntüsünü daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Bahçe Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Kullanıcıların daha rahat bir ekim yapmalarını sağlayan çapa makineleri farklı modelde ve özelliklerde üretilir. Benzinli ve dizel almak üzere iki tipte çapa makinesi kullanıcıların seçimine sunulur. Yağmur Yet 250 benzinli çapa makinesi modelli Ile toprağınızı 90 santime kadar kazabilir, güçlü motoru sayesinde hızlı bir ekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dizel çapa makinesi nispeten daha az benzin tüketimi sağlar. Bu bağlamda geniş çaplı bahçelerinizi dizel çapa makinesi modelleri ile nispeten daha az benzin tüketerek işleyebilirsiniz. Verimli bir bahçe elde etmek için güzel bir ekim kadar toprağın iyi şekilde sulanması da önem arz eder. Bu bağlamda su motoru modelleri ile bahçenize gerekli miktarda sulayabilir ve verimli bir bahçe elde edebilirsiniz. Bahçenizin verimin artırılması açısından günlük belirli bir su miktarı ile sulanması gerekir. Değişik çalışma prensiplerine hakim su motoru modelleri değişik basınçlarda su pompalama gücüne sahip olur. 

Palmera PA20T yüksek basınçta su pompalama gücüne  ile sizlere kolay bir bahçe sulama deneyimi yaşatabilir. Bahçenizde bulunan kurumuş ve verimsiz ağaçları kolaylıkla kesmenizi sağlayan ağaç kesme makineleri ile bahçenizi daha  güzel bir hale getirebilirsiniz. Ya da tamamen kesilmeye ihtiyaç duyulmayan ağaçlarınızı budama makinesi modelleri ile budayabilirsiniz. Bu sayede daha verimli bir ağaç ve daha  fazla meyve hasadı alabilirsiniz. Farklı  kalınlıkta ağaç dallarına budamınızı  sağlayan değişik güçte budama makineleri kullanıcılara sunulur. Bu bağlamda kalın tipte dallara sahip ağacınızı yüksek güce sahip bir budama makinesi ile düzgünleştirilir. Bu sayede ağacınızın daha simetrik bir büyüme gerçekleştirmesine yardımcı olabilirsiniz. Burgu makinası fidan dikme gibi işlemlerinizi oldukça kolaylaştıran bir makine modeli olur. Burgu makinesi modelleri ile Fidan dikimi gibi işlemlerinizin suresini oldukça kısaltabilir gün içinde çok daha fazla iş hacmi elde edebilirsiniz. Silen Turbo motorlu Burgu makinesi  ergonomik  ve dengeli yapısı ile kolay bir kullanım sağlar. Bu sayede Silen turbo motorlu burgu makinesi ile konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Üstelik Silen turbo motorlu burgu makinesi 11 kg Ağırlığı ile  kullanıcılara nispeten kolay bir taşıma imkanı sunar.

Bahçe Makinesi Fiyatları

Bütün teknolojik aletler de olduğu gibi bahçe makineleri fiyatları da ürünlerde kullanılan malzeme ve kullanılan teknolojiye göre değişir. Bu bağlamda bahçe makinelerinde kullanılan malzemenin birim maliyeti önemli bir etken olur. Bahçe makineleri modelleri  kullanıcılara değişik güç oranlarında sunulur. Bu noktada nispeten daha güçlü bir bahçe makinesi modeli düşük güçlü bir bahçe makinesi modelinden daha pahalı olabilir. Bahçe makineleri fiyatları belirlenirken üretim aşamaları etkili olur. Markadan markaya üretim prosesleri değişeceğinden farklı marka bahçe makineleri fiyatları farklı değerlendirilir. Bahçe makineleri fiyatlarının belirlenmesinde bahçe makinesinin cinsi, temel bir belirleme unsuru olur. Bu alanda yüksek güçlü bir ağaç kesme makinesi ile burgu makinesi kullanıcılara farklı fiyatlardan sunulur. Bahçe makineleri modelleri ile bahçenizi daha verimli ve daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Bahçe makineleri modelleri kullanıcılara büyük kolaylık ve vakit kazandırır. 

Bu sayede sizde bahçe makineleri modelleri ile saatler süren işlemlerinizi dakikalar içerisinde halledebilir, artan vaktinizi sevdiklerinizle değerlendirebilirsiniz. Cimri.com ziyaret edip en ucuz bahçe makineleri fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Bahçe Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Bahçenizi daha verimli ve güzel bir hale getirmek amacıyla bahçe makinesi satın almayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bahçe makinesi satın alırken hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Bu bağlamda bahçe makinesi satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç temel nokta bulunur. Bu noktalar bahçe makinesini hangi amaçla kullanmak isteğinize göre değişir. Eğer hobi amaçlı ekim işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız herhangi bir burgu makinesi ile ekim işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bahçenizdeki kuru ağaçları kesmek istiyorsanız bir ağaç kesme makinesi satın almalısınız. Bu bağlamda bahçenizdeki ağacın kalınlığı seçeceğiniz ağaç kesme makinesinin gücünü etkiler. Eğer Orta kalınlıkta bir ağaç keseceksiniz  ortalama güce sahip bir ağaç kesme makinesi işinizi görecektir. Eğer bahçenizdeki çimleri daha canlı ve parlak bir hale getirmek istiyorsanız çim havalandırma makinesi modelleri ile bahçenizde daha parlak ve canlı çimler elde edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery