Su Motoru

Su Motoru Fiyatları

247 Ürün gösteriliyor.
Su Motoru fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Su Motoru modelleri ve Su Motoru fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Su Motoru kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Samsung, Duffmart, Yamaha, Honda. 247 adet Su Motoru fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Su Motoru Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Su Motoru markası:

En Çok İncelenen Su Motoru Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Su Motoru Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 247 Su Motoru modeli içerisinde en ucuz Su Motoru fiyatı 3.9 TL iken, en yüksek Su Motoru fiyatı 14073.37 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Su Motoru fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Su Motoru fiyatı ise 1158.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Su Motoru Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Su Motoru

Su motorları ya da diğer ismiyle pompalar, suyun basıncını arttırarak çekilmesine yarayan aletlerdir. Su motorları, dalgıç pompalarda karter pompalara kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu nedenle birçok tipte su motoru vardır diyebiliriz. Tüm modeller arasında akış hızı, boşaltma kafası ve basınç bakımından çeşitlilik sağlanır. Bir su kuyusundan su çekmek ya da havuz boşaltmak için farklı tipte motor kullanmanız önerilir. Bütün su motorları suyu bir noktadan diğer bir noktaya taşımak gibi bir görevi kendilerine amaç edinirler. Bütün pompalar su çekmek ya da suyu boşaltmak için kullanılırlar. Akış hızı, güç ve basınç birbiri ile doğru orantılı olarak pompalama çeşitlerine ayrılır. Pompa özelliklerine göre benzinli, dizel, elektrikli gibi çeşitlere ayrılabilir. Örneğin su motoru benzinli ürünleri benzin ile çalışır ve kablo derdinden kurtulmuş olursunuz. Bununla beraber elektrikli ürünlerde kablo sıkıntısı olsa da su motoru elektrikli ürünleri enerji açısından daha avantajlı olabilir. Bunlardan hariç olarak su motoru dizel ürünü de mevcuttur. Bu ürünler arasında istediğiniz gibi tercihte bulunabilirsiniz.

Su Motoru Çeşitleri

Cimri.com’da yer alan su motoru çeşitleri, ürün karşılaştırması yapmanız için özel olarak hazırlanmıştır. Bu şekilde yapacağınız karşılaştırmalar sonrasında en uygun ve en ucuz ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Örneğin küçük bir su motoru arıyorsanız sitemizde su motoru küçük şeklinde bir arama yaparak ilgili motora ulaşabilirsiniz. Bununla beraber otomatik su motoru çeşitleri de mevcuttur. Bu ürünler, su çekme işlemlerinin tamamında otomatik olarak hareket eder. Böylelikle fonksiyonel bir kullanım sağlanmış olur. Motorla çalışan pompalar, uzun süreler boyunca su çekmek ya da boşaltma işlemleri için ideal konumdadır. Su motorunda olması gereken genel özellikler şu şekildedir. Örneğin dalgıç pompalar, genellikle havuzlarda, su basmış alanlarda kullanmak için idealdir. Derinde bir yerden su çekmek için genellikle dalgıç pompalar kullanılır. Bu tip ürünlerde sadece tahliye borusu ve güç kaynağı kablosu yüzeyde durur. Bazı modeller derinliğe göre özel olarak üretilmiştir. Bir nehirden su pompalamak için yüzey pompası kullanılabilir. Adından da anlaşılacağı üzere bu tip bir pompa yüzeye monte edilir ve su, ilgili yüzeyden çekilir. Pompalanan su daha sonra kullanım alanlarına göre çeşitli alanlarda kullanılabilir. Genel olarak motorun tasarımı, özellikleri ve diğer unsurları çok önemlidir. Siz de ürün seçiminde ilgili özelliklere dikkat ederseniz, verimli bir alışveriş yürütebilirsiniz. Motor gücü, performansı doğrudan etkilediğinden dolayı çok önemlidir. Siz de motor gücü yüksek ürünleri tercih ederek bu performans düzeyine erişebilirsiniz. Pompa gövdesi, motor kalitesi ve diğer özellikler genel ürün kalitesini belirleyecektir. Dayanıklılık açısından da sağlam ürünler tercih etmeniz durumunda ilgili ürünü uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Örneğin bir elektrikli su pompasının özellikleri şu şekildedir: Bakır sargılı olurlar ve motor gücüne sahiptirler. Derinlik açısından belli bir metre eşiği vardır. Emme ve basma işlemleri için metre farklılıkları oluşabilir. Öte yandan kalite standartları açısından uyumlu olması gerekir. Bu da kaliteli bir ürün tercih edeceğiniz anlamına gelir ki genel verimli alışveriş açısından çok önemlidir.

Su Motoru Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Motorun tasarımı ve ürün malzemeleri, kaliteyi belirleyici faktörler arasındadır. Siz de bu özelliklere dikkat ederek kaliteli bir ürün satın alabilirsiniz ki bu aşamaya çok dikkat etmeniz gerekir. Kalite, bu tip ürünlerde vazgeçilmez özelliklerden biri olduğu için bu aşamada titiz davranmak önemlidir. Öte yandan akış hızına da dikkat etmeniz yerinde olacaktır. Bununla birlikte pompanın kaç metreden çekme yaptığı, kaç metreye kadar su basma özelliğinin olduğuna da dikkat etmelisiniz. Bu özellikler, motoru verimli kullanmak için önemli nedenlerden bazılarıdır ve kullanımı doğrudan etkiler. Motor gücü, dikkat etmeniz gereken başka bir özelliktir. Motor gücünün yüksek olduğu ürünleri tercih etmeniz durumunda performans açısından sıkıntı yaşamazsınız. Bu nedenle siz de motor gücünün yüksek olduğu ürünleri seçebilirsiniz. Son olarak fiyat unsuruna dikkat etmeniz yerinde olacaktır. Fiyat faktörü, doğrudan ürünün kendisi ile ilgili bir özellik olmasa da tercih aşamasında önem kazanan özelliklerden birisidir. Bu faktörü etkin halde kullanmak için cimri.com üzerinden araştırma ve fiyat karşılaştırması yapmalısınız. Bu sayede avantaj elde edebilirsiniz.

Su Motoru Fiyatları

Su pompası fiyatları çok çeşitli faktörlerden etkilenebilir. Bu faktörlerin en başında motor gücü gelir. Motor gücü arttıkça fiyat da artar. Öte yandan ürünün genel malzeme kalitesi de fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alır. Kalite arttıkça fiyatlar da artacaktır, fakat bu aşamada incelemenizi iyi yapmanız gerekmektedir. Benzinli, dizel, otomatik ve elektrikli ürünlerin çeşidine göre de fiyat belirlenir. Bu aşamada da ihtiyaçlarınızın doğrultusunda bir ürün tercih ederek kendinize en uygun kullanımı sağlayabilirsiniz. Ürünü üreten firmaların üstlenmiş olduğu maliyetler, su motoru fiyatlarını doğrudan etkiler ve belirler. Son olarak satış yapan firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar, indirimler gibi özellikler de fiyatları aşağı doğru indirecektir. Bu nedenle fiyat takibinde bulunmanız, size birçok avantaj sağlayacaktır. Cimri.com  üzerinden fiyat takibi yapabileceğiniz gibi, ürün incelemeleri de yapabilirsiniz. Böylelikle ilgili avantajların tamamına erişebilirsiniz. Cimri.com bir fiyat karşılaştırma sitesidir. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek ürünler hakkında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery