Çim Havalandırma Makinesi

Çim Havalandırma Makinesi Fiyatları

18 Ürün gösteriliyor.
Çim Havalandırma Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çim Havalandırma Makinesi modelleri ve Çim Havalandırma Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çim Havalandırma Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Gardena, Palmera, Stiga, Wolf Garten. 18 adet Çim Havalandırma Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çim Havalandırma Makinesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çim Havalandırma Makinesi markası:

En Çok İncelenen Çim Havalandırma Makinesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çim Havalandırma Makinesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 18 Çim Havalandırma Makinesi modeli içerisinde en ucuz Çim Havalandırma Makinesi fiyatı 299.0 TL iken, en yüksek Çim Havalandırma Makinesi fiyatı 21199.18 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çim Havalandırma Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çim Havalandırma Makinesi fiyatı ise 1249.43 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çim Havalandırma Makinesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çim Havalandırma Makinesi

Evinizin bahçesinde, iş yerlerinin genel olarak bahçe kısmında, sportif faaliyetlerin yürütüldüğü yerlerde çimlerin sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişmesi çok önemlidir. Bu gelişmenin önemli bir parçası olan havalandırma işlemi, çim havalandırma makinesi yardımı ile yapılabilir. Havalandırma makinesi, özel mekanizması ile çimlerin havalandırılmasını sağlar. Bu da çimlerin gelişimi ve bakımı için önemli konulardan bir tanesidir. Çim havalandırma işleminin yapılması için çim makinesine ihtiyaç duyulur. Bu makine yardımıyla çimlerin bakımı ve gelişimi sağlanabilir. Otomatik olarak yapılan bu işlemler, manuel işlemlere göre daha avantajlı konumdadır. Manuel olan aletler, enerjisini elektrikten ya da başka enerji çeşitlerinden alan makinelere göre daha zayıf kaldığı için yeterli düzeyde havalandırma işlemi yapılamaz. Bu nedenle havalandırma makineleri tercih sebebidir. Diğer yandan birçok markanın ürün çeşitliliği ile cimri.com üzerinden yapacağınız araştırma ve karşılaştırmalar sayesinde en uygun ürünü rahatlıkla bulabilir, tercihinize yön verebilirsiniz. Çim havalandırma makinesinin benzinli modelleri de mevcuttur ve bu benzinli çim havalandırma makinesi ürünleri, gücünü benzinden alır. Genel olarak bu şekilde çeşitlenen ürünlerin tamamı kaliteli özelliklere sahiptir.

Çim Havalandırma Makinesi Modelleri

Sitemizde yer alan ürün çeşitliliği araştırma ve karşılaştırma yapmanız için özel olarak sizlere gösterilir. Bu aşamada sipariş öncesinde sitemize gelerek en uygun ürünü bulabilir, daha sonraki aşamalarda ona göre bir alışveriş tercihinde bulunabilirsiniz. Öte yandan çeşitli markaların ürünleri de mevcuttur ki bu markalardan birisi Bosch çim havalandırma makinesi markasıdır. Örneğin Bosch AVR 1100-elektrikli 1100 watt çim havalandırma makinesi sayesinde çim havalandırma işlemlerinizi başarı ile yürütebilirsiniz. Yosunlar dışarı tohumlar içeri olacak şekilde havalandırmanın yapıldığı bu üründe, üstün performans 1100 watt değerinde yüksek çekiş güçlü motor sayesinde sağlanır. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde çim bakımınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 50 litre büyüklüğündeki toplama sepeti ile uzun süreli çalışmalar yapabilirsiniz. Katlanabilir rayları sayesinde küçültülerek saklama özelliği vardır. Kompakt tasarımı ile harikalar yaratabilirsiniz. 1100 W motor gücü ile birlikte harika bir performans deneyimi sunan bu makine, 14 adet döner paslanmaz çelik bıçaklarıyla bu performansı destekler nitelikte özelliklere sahiptir. 32 cm genişliğinde bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz. 10 mm ‘ye kadar çalışma yüksekliği alanına sahip olabilirsiniz. 4 kat yükseklik ayarlama seçeneği ile çimlerinize farklı şekiller verebilirsiniz. 50 litrelik geniş hacmiyle tek seferde uzun işlemler yürütebileceğiniz gibi aynı zamanda ağırlığı 9,9 kg olduğundan dolayı çalışırken asla yorulmazsınız. Ürünlerden bir diğeri Bosch ALR 900 elektrikli 900 watt çim havalandırma makinesi ürünüdür. Bu ürün de yosunların tamamen temizlenmesi ve çimlerin havalandırılması amacı ile kullanılabilir. 900 wattlık motor gücüne sahiptir ve bu özellik ürünün yüksek performans ile çalışmasını sağlayacaktır. Kompakt tasarım sayesinde daha fazla depolama alanına sahip olabilirsiniz. Öte yandan, 50 litrelik toplama sepeti uzun çalışmalar yapabilmenizi sağlayacaktır. Yosunların hızla toplanabilmesi için gerekli özelliklere sahiptir. 10 adet çift çelik tırnak özellikleri ile kesme ve toplama işlemleri rahatlıkla yapılabilir. Öte yandan çim havalandırma tırmığı ile ek özelliklere sahip olabilirsiniz. Ağırlığı 9,4 kilogramdır ve bu da kolayca yorulmadan çalışma imkanına katkıda bulunacak özelliklerden birisidir.

Çim Havalandırma Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ürün tercihinde ilk olarak dikkat etmeniz gereken özellik motor gücüdür. Motor gücü yüksek performans anlamına geldiğinden dolayı, eğer yüksek performanslı bir ürün arıyorsanız motor gücünün yüksek olduğu ürünleri tercih etmek durumundasınız. Bu sayede yüksek çalışma gücüne sahip olabilir, etkili bir performans sergileyebilirsiniz. Ürün kalitesi, dikkat etmeniz gereken bir sonraki özelliktir. Ürün kalitesinin yüksek olduğu makineleri tercih ederek uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca bu tür makineler daha az arıza yapacağından dolayı ürünü kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bıçak sayısını da kontrol etmeyi unutmayınız. Döner bıçak sayısının çok sayıda olması size ekstra rahatlık ve kolaylık sağlayacağı için bu özelliğe de dikkat etmelisiniz. Son olarak, ürünün fiyatına da dikkat etmeyi unutmayınız. Fiyat çeşitliliği çok olduğundan dolayı en uygun fiyatı bulmak için cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması yapmalısınız. Böylelikle en kaliteli ürünü en ucuz fiyata bularak sonraki aşamalarda alışveriş yapabilir, ekstra avantajlar sağlayabilirsiniz.

Çim Havalandırma Makinesi Fiyatları

Fiyatları belirleyen temel faktör motorun gücüdür. Motor gücü arttıkça çim havalandırma makinesi fiyatları da artış gösterecektir. Ancak fiyat artışına göz atmadan önce bilgilendirmemiz gereken bir konu var. O da motor gücünün yüksek olması gerekliliğidir. Bu sayede etkili performansa sahip olabilirsiniz. Öte yandan fiyatları etkileyen bir diğer faktör malzeme kalitesidir. Malzeme kalitesi arttıkça fiyat artış gösterebilir fakat uygun fiyat unsurunu aktif hale getirmek için kaliteden vazgeçmeniz gerekmez. Cimri.com üzerinden kaliteli ürünlerden en ucuz olanını bulabilirsiniz. Ürünü üreten firmaların üstlenmiş olduğu maliyetler de fiyatı etkileyebilir. Maliyet artışı yaşandığında bu artış fiyatlara yansıyarak fiyatları da arttıracaktır. Böylelikle fiyatları etkileyen faktörler arasında maliyet artışı da sayılabilir. Satışın gerçekleştiği ülkedeki maliyet enflasyonunun artması da fiyatların artmasına neden olabilir. Öte yandan son olarak satışı gerçekleştiren firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar ya da indirimler de fiyat üzerinde azaltıcı etkiye sahiptir. Fiyat faktörünü en iyi hale getirmek için araştırma ve fiyat karşılaştırması yapmanız gerekir. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery