• Kaan 23S Çapa Makinesi
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Kaan 23S Çapa Makinesi ürününün 2 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Kaan Çapalama Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Kaan 23S Çapa Makinesi yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Ürün Özellikleri

Kaan 23S Çapa Makinesi Özellikleri ve Detayları

 • Genel Özellikler
 • Yakıt TipiBenzin
 • Çalıştırmaİpli
 • Vites(İleri)2 İleri
 • Vites(Geri)1 Geri
 • Teknik Özellikler
 • Motor Gücü(Elektrik)Yok Yok
 • Yakıt Depo Kapasitesi3.6 lt
 • Çapalama Genişliği95 cm
 • Motor Gücü(Yakıt)7 hp
 • Bıçak AdediBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Silindir HacmiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Bıçak SırasıBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • FiltreYağ Banyolu
 • Çapalama Derinliği30 cm

Yorumlar

Kaan 23S Çapa Makinesi Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Bilgilendirme
Cimri ürün satışı yapmamaktadır. Aracı hizmet sağlayıcıları tarafından oluşturulan sistem üzerinden tüketici değerlendirmeleri yayınlanması durumunda, değerlendirme yapan tüketicinin ilgili mal veya hizmeti satın alan kişilerden olduğu konusunda ilgili tüketicinin yazılı veya elektronik ortamdaki beyanı esas alınır. Tüketicinin beyan ettiği bilgilerin gerçeği yansıtmamasından beyanda bulunan tüketici sorumludur.
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
Çok İyi
69 Kişi
star icon
star icon
star icon
star icon
empty star icon
İyi
19 Kişi
star icon
star icon
star icon
empty star icon
empty star icon
Vasat
4 Kişi
star icon
star icon
empty star icon
empty star icon
empty star icon
Kötü
3 Kişi
star icon
empty star icon
empty star icon
empty star icon
empty star icon
Çok Kötü
7 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
16.05.2020 13:21hem yerli marka hem de fiyat açısından son derece uygun performansından da memnun kaldık eğer ihtiyacınız varsa mutlaka alın derim en sağlam çapa makinesi diyebilirim kullandıklarım arasında.
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
14.05.2020 08:56Köydeki bahçelerimiz için aldık. 3 tane bahçemiz var geçen sene aldık ve çok memnun kaldık. Bu sene de yollar açılınca gidip yine kullanıcaz inşallah. Gayet kaliteli bir makine.
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
12.05.2020 16:08çok küçük bir alanı yaparım diye düşünerek satın aldım ancak gerçekten tam anlamıyla bir canavar çıktı bu çapa makinesi tahmin ettiğimden çok daha büyük bir alanı çok çabuk kolay pratik bir şekilde çapalayınca bu makineyi daha çok fazla yerde kullanacağımı tahmin ediyorum.
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
08.04.2020 14:38Bahçede kullanılmak üzere satın aldığımız ve çok memnun kaldığımız çapa makinesi. Motor gücü çok güçlü ayrıca, tasarım ve kullanım kolaylığı da çok iyi. Yakıt tasarrufu sağlaması da çok avantajlı.
star icon
star icon
star icon
star icon
empty star icon
05.04.2020 16:12fiyatına göre kalitesi ve özellikleri gayet ideal bnece hakkını veren bi çapa makinesi. biz tarla için değil de bahçe için kullanıyoruz bizim tarla bitraz taşlık olduğu için oraya daha büyük aletle girmek gerekiyo ama bahçeyi güzel belliyo bence tam bahçe için ideal bu
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
05.04.2020 10:39sevilen bir marka çünkü herhangi en ufak bir problemle bile karşılaştırmıyor.Ben çok memnun kaldım fiyatı da alırken daha uygundu benim epey zaman oldu alalı kullanımı da basit.
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
02.04.2020 14:20piyasayı araştırdığımız zaman bu modelin fiyatının genelden daha uygun olduğunu düşünüyorum gerçekten çok başarılı ve uygun fiyatlı bir çapa makinesi zaten alanında uzman marka diyebiliriz kaan için biz çok memnunuz
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
01.04.2020 16:00Biz çiftçilikle geçimini sağlayan bir aileyiz. Bu çapa makinesinden bir bana bir de abim için aldık. Çok ta memnunuz. Hiç bir şikayetimiz yok. Bir de yerli üretim. Fiyat performans ürünü tavsiye ederim.
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
18.03.2020 11:46ben çok memnun kaldım oğlum internetten sipariş vermişti abime diye aldık ama çok beğenince bizde kaldı çiftçilikle uğraşan herkese önerimdir.
star icon
star icon
star icon
star icon
empty star icon
14.03.2020 16:28Tam bizim bağ bahçeye uygun bir çapa makinesi fiyatta da piyasaya göre uygun
Daha Fazlasını Gör

İnceleme

10.11.2020Yazan:Editor Admin

Kaan 23S Çapa Makinesi

Kaan 23S Çapa Makinesi

Bahçe ve yapı market kategorisinde farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap eden modeller tasarlanıyor. Çapalama işlemlerinde kullanılan makineler, çalışma motor sistemi ve tasarımları ile seçeneklere ayrılıyor. Kaan markası, bahçe makineleri alanında kullanıcılarına geniş bir tercih alanı sunuyor. Kaan çapalama makinesi modelleri arasında yer alan 23S modeli, benzin yakıt türü ile kullanılıyor. Bu tasarımı sayesinde uzun saatler kullanım avantajı sunuyor. Çapalama makinesi, toprağın havalandırılması ve ekime hazır hale getirilmesi için kullanılıyor. Kaan 23S çapa makinesi incelemesi yaparak farklı alanlarda teknik ve kullanım bilgisine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda araştırma yaparken güncel satış fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

Kaan 23S Çapa Makinesi Özellikleri

Kaan 23S çapa makinesi özellikleri ile fonksiyonel bir kullanım deneyimi vaadediyor. Kaan marka çapalama makinesi modeli, benzin yakıt türü ile kullanılıyor. Bu özelliği sayesinde uzun saatler kullanım imkanı elde ediliyor. Makinenin motoru, 7 hp güce sahip. Motor, ip mekanizması ile çalıştırılıyor. Motor dışına sarkıtılan ip çekildiğinde çalışma işlemi gerçekleşiyor. Bu sayede pratik bir kullanım deneyimi elde ediliyor. Motorun filtresi yağlı sistemden tercih ediliyor. benzin ile kullanılan motorun yakıt deposu kapasitesi 3.6 litre olarak belirleniyor. Vitesli tasarıma sahip çapalama makinesinde 2 ileri 1 geri vites fonksiyonu bulunuyor. İp mekanizmalı motora sahip Kaan 23S çapa makinesi montajı pratik bir şekilde tamamlanıyor. Kaan marka çapa makinesinin iş genişliği 95 cm olarak belirleniyor. İş derinliği ise 15 x 30 cm olarak ifade ediliyor. Çapalama makinesinin sağ ve solunda üçlü bıçak mekanizması yer alıyor. Bu çoklu bıçak tasarımı sayesinde işlevsel sonuçlar elde ediliyor. Çapalama makinesinin bıçak ağırlığı 10 kg olarak ölçülüyor. Tekerlek mekanizması ile birlikte araç ağırlığı 54 kg. Toplam ağırlık ise 64 kg olarak hesaplanıyor. Kaan 23S çapa makinesi tekerlek takımı özelliği bulunuyor. Makinede bıçak mekanizmaları çıkarılıp yerine tekerlek takılabiliyor. Bu sayede iki fonksiyonlu bir kullanım avantajı elde ediliyor. Çapalama makinesinde kullanılan tekerlekler 400 x 8 boyuta sahip oluyor. Yeşil renk ile tasarlanan çapalama makinesi, bahçe ile uyumlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Kaan marka çapalama makinesi modelinin farklı bir renk seçeneği bulunmuyor. Makinenin vites geçişleri, kayış aktarmalı olarak gerçekleşiyor. Bu özelliği sayesinde uzun ömürlü bir kullanım vaadediyor. Kaan 23S çapa makinesi römorklu kullanım özelliği de bulunuyor. Römork taşıma için makine arka kısmında bağlantı alanı bulunuyor. Bu sayede kullanım alanında farklı seçenekler sunuyor.

Kaan 23S Çapa Makinesi Kullanımı

Kaan 23S çapa makinesi kullanımı sırasında farklı alanlarda fonksiyonel deneyimler elde ediliyor. Çapa makinesi modelinde bıçaklı mekanizma sayesinde toprağın havalandırılması mümkün oluyor. Havalandırma işlemi, toprağın ekim işlemine hazırlanması için yapılıyor. Havalandırma sayesinde toprağın verimlilik oranında artış gözlemlendiği kabul ediliyor. Kaan 23S çapa makinesi modelinde hem tekerlekli hem de bıçaklı kullanım özelliği bulunuyor. bu sayede iki farklı fonksiyon elde ediliyor. Aynı zamanda römork çekme donanımı da mevcut. Römork içerisinde bahçe çapalama işlemi sırasında ya da sonrasında kullanılacak ekipmanların taşınması kolaylaşıyor. Kaan marka çapalama makinesinde tırnaklı tasarıma sahip tekerlekler kullanılıyor. Tırnaklı yapısı sayesinde engebeli arazi üzerinde kolay bir sürüş deneyimi elde ediliyor. Direksiyon, iki kollu tutma sapı tasarımına sahip. İki elle yön verilen makine, tam kontrollü bir işlem sunuyor. Tutma sapları üzerinde kauçuk kılıf malzemesi tercih ediliyor. Bu kılıf ile birlikte yumuşak bir kavrama alanı elde ediliyor. Kaan 23S çapa makinesi nasıl sorusuna kullanışlı yanıtı veriliyor. Çapalama makinesi bıçakları paslanmaz çelik malzemeden elde ediliyor. Bu malzeme seçimi ile birlikte uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunuyor.

Kaan 23S Çapa Makinesi Fiyatları

Cimri.com’un çapalama makinesi kategorisinde farklı markalara ait makine modellerini bir arada görebilirsiniz. Tek web sitesi üzerinden kapsamlı araştırma yaparak zamanı verimli kullanabilirsiniz. Modeller arasında özellikleri, kullanımı ve memnuniyet oranı genelinde karşılaştırma yapabilirsiniz Bu sayede ihtiyaç alanına uygunluk sergileyen çapa makinesi modelini kolayca fark edebilirsiniz. Cimri.com’da güncel Kaan 23S çapa makinesi fiyatlarını görüntüleyebilir, hangi mağazada ne kadar sorularına yanıt bulabilirsiniz. Aynı zamanda fiyat analiz grafiğine de göz atabilirsiniz. Grafik üzerinden geçmiş dönemlere ait satış fiyatlarını izleyebilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler ışığında güncel fiyatın avantaj oranını hesaplayabilirsiniz. Kaan 23S çapa makinesi indirim ve kampanyalarından haberdar olmak için fiyat alarmı oluşturabilirsiniz. Alarm sayesinde fiyat değişikliklerini bildirimler üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda güncel avantajları ana sayfada yer alan indirimli ürünler ve kampanyalar kısayollarından görüntüleyebilirsiniz. Kaan 23S çapa makinesi yorumları genelinde okuma yapabilir, deneyim ve görüşleri öğrenebilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Kaan 10 S Benzinli Mini Çapa Makinası
Kaan 10 S Benzinli Mini Çapa Makinası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery