track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Xbox Oyunları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Xbox Oyunları markası:

En Çok İncelenen Xbox Oyunları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com

2021 yılı Xbox Oyunları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
27 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 386 Xbox Oyunları modeli içerisinde en ucuz Xbox Oyunları fiyatı 15.17 TL iken, en yüksek Xbox Oyunları fiyatı 1899.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Xbox Oyunları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 27 Eylül 2021 tarihinde ortalama Xbox Oyunları fiyatı ise 197.92 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Xbox Oyunları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Xbox Oyunları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Xbox Oyunları modeli:
Cimri'nin Seçimi
PES Pro Evolution Soccer 2019 Xbox One
PES Pro Evolution Soccer 2019 Xbox One
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Xbox Oyunları

Xbox Microsoft markasının geliştirdiği tv ve diğer dijital ortamlarda görüntü aletlerine bağlanarak çalıştırılan oyun konsolu serisinin ilkidir. Bahsi geçen oyun serisinin jenerasyon jenerasyon farklılıkları vardır. Xbox serinin ilkidir ve 2001 yılında ilk Kuzey Amerika’da piyasaya sürülmüştür. Bir yıl sonra Japonya daha sonra da diğer Avrupa ülkelerinde yayılmış bir dijital oyundur. İçerisinde 8 gb depolama haznesi bulunur. Atari Jaguar’dan sonra Abd’de en popülerleşen oyunlardan biri olup PlayStation ile kapışır düzeye gelmiştir. Ayrıca 8 gb depolama hafızası o zamana kadarki en büyük hafızalamadır. Çünkü diğer oyunlarda bu durum en fazla 2 gb kadar olabiliyordu. Xbox oyunları içerisinde hem müzik hem filmleri yürütmeye yarayan bir medya oynatıcısı bulunuyordu. 

Xbox Oyun Türleri

Xbox oyun türleri tek kişilik çift kişilik olup olmadığına göre, bazı özel serilerine göre olmak üzere çeşitli oyun gruplarından oluşur. Xbox 360 oyunları birçok kategoriden oluşan oyun grubudur. Xbox one özel konsoluyla oynayabilirsiniz. Aile, macera, futbol, avatar, aksiyon, araba yarışı gibi kategorileri mevcuttur. Xbox one s oyunları paketler halinde satılır. Bir aylık deneme süresi vardır. Paket içeriğinde bir adet oyun konsolu, oynayabileceğiniz çeşitli oyun abonelikleri ve bir aylık deneme süresi vardır. Roblox, Star Wars, Gears, NBA gibi çeşitli oyun paketleri mevcuttur. Zevkinize uygun olanı içlerinden seçip dilediğinizce oynayabilir ve oyun evreninde kendinize zevkli bir dünya kurabilirsiniz. Xbox Türkçe oyunlar markanın oyun serisine Türkçe dil yüklemesi yapılabilir. Kuzey Amerika’da başlayıp sırasıyla önce Japonya sonra da tüm dünyaya yayılan Xbox oyun serilerinin diğer ülkelerdeki kullanıcıları için yaptığı bir hizmettir. Xbox özel oyunları markanın ödüllü ve özel oyunlarıdır. Yeni serilen, en sevilenler, en çok satan oyunlar bu gruba girer.  Ayrıca 4k oyun deneyimi yaşatan 3 boyutlu oyunlar da mevcuttur. Xbox 2 kişilik oyunlar markanın oyun zevkini iki kişiye çıkarıp beraber eşli ya da yarışır halinde oyun oynamanıza izin verdiği oyun türleridir. Genelde araba yarışları, dövüş oyunları, savaş oyunları çift kişilik oynanan oyun kategorilerindendir. Gears of War ve Halo bölünmüş ekran olarak oynayacağınız çift kişilik oyunlardır.

Xbox Oyun Fiyatları

Xbox oyun fiyatları çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterir. Markanın her bütçeye uygun oyunları mevcuttur. Oyunlar aylık paketler halinde satılır. Üyelik başına da aylık belirli miktar para ödenir. Oyunun türü gibi oyun fiyatlarını etkileyen en önemli şey de oyun konsoludur. Oyun konsolları oyunu daha iyi oynamak için özel olarak güçlendirilir. Xbox one oyun fiyatları da oyunun türüne göre değişiklik gösterir. Tek veya çift kişilik olması kadar oynayacağınız oyunun görüntü teknolojisiyle de desteklenmesi gerekir. Mesela Star Wars oyununu oynamanız için görüntüsü HD olan bir televizyon, tablet ya da bilgisayara ihtiyacınız vardır. Siz de sayfamızda bulunan Xbox oyunları özellikleri ile beraber inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Kendiniz için en ucuz oyunun hangi sitede olduğunu cimri.com üzerinden öğrenebilirsiniz.

Xbox Oyunları Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Xbox oyunları alırken dikkat edilmesi gereken birtakım özellikler vardır. Bu durum kullanıcının beklenti ve taleplerine göre değişir. Öncelikle alacağınız oyun konsolunu alma amacınız da önemli evde oynamak için mi yoksa ev dışında da konsolu yanınızda götürüp gittiğiniz yerde de oynayacak mısınız bu durum da konsol alırken dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir. Bir de hangi tip oyunları oynamak istediğiniz de önemlidir. Spor yarış ve piyasada bilinen diğer oyun çeşitleri mi yoksa spor yapmanızı sağlayacak oyunlar mı, hareket algılama cihazını kullandığınız oyunlar mı buna da karar vermeniz gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery