track source
track source

Arçelik Televizyonlar

Arçelik Televizyonlar Fiyatları

68 Ürün gösteriliyor.
Ekran Boyutu (cm)
Ekran Tipi
Ürün Tipi
HD Uydu Alıcı
Dahili Wi-Fi
Smart TV
Çözünürlük
HDR
Yenileme Hızı(Gerçek)
Subwoofer
USB 3.x
Bluetooth
Karasal Alıcı ( DVB-T )
Kablo TV
HD Karasal Alıcı
3D
Analog Alıcı
Dolby Vision
HDR10
HDR10+
4K Cinema
Çıkış Yılı
HDR10 Pro
Ekran Kalınlığı
Bluetooth Versiyonu
HDMI
Wİ-Fİ Versiyonu
Enerji Sınıfı
Akıllı Enerji Tasarrufu
Otomatik Kapanma
Ambilight
Işık Sensörü
Akıllı Kumanda
Google Asistan
Akıllı Telefon ile Kontrol
Airplay
2 Tuner
Ekran Yansıtma
Netflix
YouTube

Arçelik Televizyonlar

Arçelik Televizyonlar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Televizyonlar ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Televizyonlar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Televizyonlar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bosch Bulaşık Makineleri
 • Nespresso Kahve Makineleri
 • Ümit Çocuk Bisikletleri
 • Korkmaz Tencere / Tava Setleri
 • Hankook Lastikler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Televizyonlar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Arçelik Televizyonlar Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Arçelik Televizyonlar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  12 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 68 Arçelik Televizyonlar modeli içerisinde en ucuz Arçelik Televizyonlar fiyatı 1339.0 TL iken, en yüksek Arçelik Televizyonlar fiyatı 14759.18 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Arçelik Televizyonlar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 12 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Arçelik Televizyonlar fiyatı ise 2720.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Arçelik Televizyonlar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Vestel 50FD7300 50 inç 127 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
  Vestel 50FD7300 50 inç 127 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Samsung UE-55MU7350 55 inç 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
  Samsung UE-55MU7350 55 inç 140 Ekran Dahili Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arçelik Televizyon

  Arçelik, 1955 yılında İstanbul’da Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. Türkiye merkezli olan firma beyaz eşya ürünleri, klima, ankastre seti gibi çeşitli mutfak ve teknolojik ürün yelpazesiyle piyasadaki yerini bir hayli güçlendirmekte ve her geçen yıl üzerine koyarak, yeni ürünler üretmektedir.  Günlük hayatta zamandan tasarruf etmek ve hayatı kolaylaştırmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan Arçelik markası hemen hemen her ürünüyle tercih edilme konusunda kullanıcısına yüksek ölçüde güven sağlamaktadır. Her evde en az bir ürünüyle bulunan marka artık televizyon sınıfında da her evde sıklıkla görülmektedir. Arçelik televizyon sadece televizyon denmek ile kalmaz, çeşitli fonksiyon ve özelliği de kullanıcısına artık sunmakta ve bu alanda ise başarısını her daim katlamaktadır.  Günlük hayatta televizyonlar yalnızca bir şeyler izleme özelliğinden ziyade pek çok işlevi görebilmekte. Hatta internete dahi girip bir bilgisayarlar ile aynı potansiyeli sağlamakta ve de göstermektedir.

  Arçelik Televizyon Özellikleri Ve Modelleri

  Arçelik televizyon özellikleri bakımından incelenecek olursa büyüklüğü ve genişliği bakımından ardından çözünürlük özelliklerine göre incelemek mümkün. Arçelik televizyon 4k ve 8k özellikleriyle kullanıcısına yüksek çözünürlükte kaliteli seyir zevki sunar. Televizyon izlemek artık neredeyse bir kültür halini aldığından dolayı uydu kanalları tercih edilmediğinden, farklı dizi veyahut film uygulamaları mevcut. Bu yüzden Arçelik televizyon özellikleri arasına Arçelik televizyon interneti de eklemek son derece olağan olmaktadır. İnternet çağında bulunduğumuzu göz önünde bulundurursak şayet, her cihazda bir internet özelliği aramak kullanıcıların en doğal hakkı olarak görülmektedir.  Özellikler bunlarla da sınırlı değil, Arçelik televizyonlar ile izlediğinizi hissetmekte son derece mümkün olmaktadır. İzleneni yaşamak olarak nitelendirilen bu kavramda inç değerlerinin rolü bir hayli fazla olmak suretiyle artmaktadır. Tam anlamıyla her şeyi büyük değerlerde sevenler için Arçelik televizyon 102 ekran bu kullanıcı tipine istediği verimi sağlamakta görevini layıkıyla yerine getirmektedir. Ancak yine televizyonlar bu özelliklerle sınırlı değiller. Hızla değişen ve gelişen bir teknoloji çağında olduğumuzu unutmamak gerekir. Bu nedenle en özeli arayan, ve mükemmeliyeti ön planda tutan kullanıcı modeli bakımından son derece tercih odağı olan Arçelik 55 inç tv modelleri… Son derece teknolojik olmasının yanı sıra 4k özelliğinde mükemmel bir performans sergilerken, ayrıca manyetik sıvı hoparlörleri ile eşsiz ses kalitesini de kullanıcısına sunmaktadır. Lakin yine de bunların aksine sade, ve mükemmeliyeti pek düşünmeyen, olmasa da olur, izlesem yeter gibi düşünceye sahip kullanıcı modellerin olduğunu da unutmayan Arçelik, Arçelik televizyon 82 ekran modelleriyle bu kullanıcılarını da unutmayarak onlara da istediği verimi sunmaktadır. Tabii ki bu özellikleri buraya sığdırmak mümkün değil, ancak Arçelik ile günümüz teknolojisi ile her farklı kullanıcı modele, farklı kullanabileceği model piyasada mevcuttur.

  Arçelik Televizyon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Televizyon almak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gerekenleri şöyle anlatmak mümkün. Oyun konsolu vb şeyler bağlayan kullanıcılar için görüntü kalitesi, çözünürlük vs özelliklere bakılmalı ki oynanan oyundan keyif alınabilisin. Ardından, hoparlör, ses kalitesi televizyon alacak kullanıcılar için son derece mühim. Aslında oyun oynayacak kullanıcılar için de büyük önem arz etmektedir. Zira iyi ses, kaliteli seyir zevkini peşinde getirmektedir. Sinema gecesi seven kullanıcı tipi de karanlık ortamda dahi netliğini koruyan, göz yormayan ışık tipli oled, lcd, led gibi özelliklere bakılması gerekmektedir. Bahsedildiği üzere televizyon izlemek ve televizyon kullanmak bir kültür haline geldi. Bu nedenle televizyonlar bile kullanım amacına göre farklı özellikler taşıyor, her kullanım alanı için ayrı üretimden ziyade sistemleri içerisinde modları bulunuyor esas bakılması gerekenler de bu özelliklerdir. Ayrıca Arçelik televizyon yorumları da size ön bilgi sunma anlamında son derece yardımcı olmaktadır. Araştırmak, alma evresinden de önce geldiği unutulmamalıdır.

  Arçelik Televizyon Fiyatları

  Televizyon almak, kullanmak bir kültürdür. Bunun için her bireyin kendi kültürü de farklılık göstermektedir. Bu da demek oluyor ki her bireyin farklı tercihi bulunmaktadır. Kısaca her farklılığa göre de fiyat oranı da değişmektedir. Diğer markalar nezdinde bakıldığında Arçelik televizyon fiyatı kullanıcılar için cazip görülmektedir. Ayrıca fiyatları değişime götüren nedenlerden bir diğeri de modellerdir. Ancak Arçelik televizyon modelleri kendi içerisindeki fiyat skalasına bakıldığında kullanıcıların bütçesini düşünecek nitelikte olmaktadırlar. Genelde pek çok kullanım alanı için tercih edilen 106 ekran modeli Arçelik televizyon ürünleri arasında popülerliği ile bilinmektedir. Buna rağmen Arçelik televizyon fiyatları 106 ekran modellerine bakıldığında ardından günümüz televizyon fiyatlarını kıyaslama yaptığımızda kullanıcılar için ideal olabilmektedir. Nitekim model fark etmeksizin günümüz teknolojisini baz aldığımızda kalitesiz, verimsiz bir ürün bulmakta güç bir durum konumundadır. Arçelik markası ise kullanıcılarına her modeliyle verebileceği en iyi kaliteyi sunmaktadır.

  Arçelik Televizyon Kullanımı

  Kullanıcılar aldığı üründen uzun dönemli hizmet ve kalite beklemektedir ancak bunun için neredeyse birçok kullanıcı televizyon kullanıma dikkat etmemektedir. Birçok arızanın onarımı kullanım kılavuzu içerisinde yazmaktadır. Bu nedenle okumanız size kolaylık sağlayacaktır. Kurulum için ise Arçelik televizyon ayarları kısmından da yapılabilmektedir. Öyle ki televizyon, kullanıcısını menü de basit bir şekilde yönlendirerek istediği değişimi yapmasına olanak tanımakta. Buna rağmen olağandışı bir zorlukta teknik servisten yardım almak kullanıcıları sürpriz masraflardan korumakta. Ancak Arçelik tv 4k, LCD, UHD, OLED, LED gibi özelliğe sahip televizyonların birçoğunun temizliğinde ekrana baskı uygulamak doğru olmamaktadır. Bu nedenle ara ara tozunu almak son derece önemlidir. Ayrıca günümüzde son model, yeni üretim televizyonların hoparlörü manyetik bir sıvıdan oluştuğundan ötürü televizyonu sarsmak kullanım ömrünü kısaltmaktadır. Uzun ömürlü kullanım için, kısa vadeli bakımları yaptırmak büyük önem taşımaktadır.

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery