Arçelik Televizyonlar

En Ucuz Arçelik Televizyonlar Fiyatları

83 ürün gösteriliyor.
Ekran Boyutu (cm)
Ekran Tipi
Ürün Tipi
HD Uydu Alıcı
Dahili Wi-Fi
Smart TV
Çözünürlük
HDR
Subwoofer
Karasal Alıcı ( DVB-T )
Kablo TV
HD Karasal Alıcı
3D
Analog Alıcı
Çıkış Yılı
Arçelik Televizyonlar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Televizyonlar kategorisinde en ucuz Arçelik Televizyonlar arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Arçelik Televizyonlar içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Televizyonlar fiyatlarını incele!
Marka
Arçelik

Arçelik Televizyon

Televizyonlar hayatımızın içinde büyük bir yere sahip. Artık sadece kanalları seyretmek değil aynı zamanda internete bağlanabildiğimiz bir cihaz da oldu. Uydu alıcısı dışında da cihazlar kullanarak bir şeyler seyredebildiğimiz daha komplike bir gösterge aracı olan televizyonların model çeşitliliği de artık tercih sırasında kafaları karıştırmakta. Arçelik televizyonları ve modellerin hakkında birkaç bilgi vererek aradığınızı bulmanıza yardım etmek istiyoruz.

Arçelik Televizyon Modelleri Nelerdir?

Modellerin fazlalığı ve çeşitliliğinin çok olması belirli bir modeli size sunmayı zorlaştırıyor. Fakat Arçelik televizyonların sahip olduğu özelliklerden ve sağladığı avantajlardan bahsederek beğendiğiniz özelliklerde ki modellere bakmanızı sağlayabiliriz.

1) Arçelik Televizyonların Ekran Boyutları

Arçelik televizyonlar 22 inç yani 55 cm boyutunda ekranlar ile başlayarak 65 inç yani 165 cm dev ekranlara kadar ulaşabiliyor. Popüler ekran boyutları arasında Arçelik 55 ekran televizyonlar yer alıyor. Bunun sebebi hem yeterince büyük olması hem de dev ekranın biraz daha aşağısında kalması. Ekran boyutlarına ek olarak curved yani kavisli ekranlar da oldukça ilgi çekici olabiliyor. Çoğu ekran boyutunda curved özelliği bulmak mümkün.

2) Arçelik Televizyon Çözünürlükleri

Arçelik televizyonlarda HD, Full HD ve Ultra HD 4K gibi çözünürlükleri bulmak mümkün oluyor. HD çözünürlüklü Arçelik televizyonlar 1280 x 720 piksel değerlerini veriyor. Full HD Arçelik televizyonlar 1920 x 1080 piksel değerlerine sahip olmakta. Arçelik 4K için ise 3840×2160 piksel değerini görüyoruz. Bu piksel değerleri her marka ve model için aynıdır ve standarttır. Eğer HD, Full HD ve 4K seçeneklerini görecek olursanız aynı piksel değerlerine sahip olduklarını unutmayın. Piksel değerinin artması görüntü kalitesinin çok daha iyi olduğunun bir göstergesidir. Bu değerleri net bir ışık kalitesinde izleyebilmek için Arçelik led tv ve Arçelik plazma tv modellerine göz atmalısınız.

3) Arçelik Televizyonların Özellikleri

Arçelik smart tv özelliği olan televizyonlar akıllı televizyonlar olarak da nitelendirilebilir. Bu televizyonlar internete bağlanma ve birçok güncel bilgiyi televizyondan edinebilmenizi sağlar. Wifi bağlantısı kurabilir ve internet sitelerinden bilgisayarınızı veya farklı bir cihazı bağlamadan görüntü almanızı sağlar. 3D özellikli Arçelik televizyonlar, 3D çekilmiş görüntüleri gözlük yardımı ile 3D görebilmenizi sağlayan televizyonlardır. Arçelik smart tv fiyatları diğer modellere göre biraz daha pahalı olabilmektedir.

Arçelik Televizyon Fiyatları En Uygun Nerede?

Eğer bir Arçelik televizyon almaya karar verdiyseniz farklı modelleri ve özellikleri Cimri.com’da bulmak mümkün. Ayrıca Cimri.com sizlere Arçelik televizyon fiyatları arasında karşılaştırma yapma imkânı sunarken farklı satış noktalarındaki fiyat farklarını göstererek en uygun fiyata televizyonunuzu almanızı sağlayacaktır.