Arçelik Televizyonlar

En Ucuz Arçelik Televizyonlar Fiyatları

75 ürün gösteriliyor.
Ekran Boyutu (cm)
Ekran Tipi
Ürün Tipi
HD Uydu Alıcı
Dahili Wi-Fi
Smart TV
Çözünürlük
HDR
Subwoofer
Karasal Alıcı ( DVB-T )
Kablo TV
HD Karasal Alıcı
3D
Analog Alıcı
Çıkış Yılı
Çok Arananlar

Arçelik Televizyonlar

Arçelik Televizyonlar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arçelik Televizyonlar ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arçelik Televizyonlar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arçelik Televizyonlar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bosch Bulaşık Makineleri
 • Nespresso Kahve Makineleri
 • Ümit Çocuk Bisikletleri
 • Korkmaz Tencere / Tava Setleri
 • Hankook Lastikler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arçelik Televizyonlar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arçelik
  10
  Arçelik A49L-5531-4B2 49 inç 124 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV
  Karşılaştırmaya ekle
  13 yorum

  Arçelik A49L-5531-4B2 49 inç 124 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Full HD Smart LED TV

  Arçelik A24L 5745 4B HD Ready Uydu Alıcılı LED TV
  Karşılaştırmaya ekle

  Arçelik A24L 5745 4B HD Ready Uydu Alıcılı LED TV

  Cimri'nin Seçimi

  Arçelik Televizyon 

  Üretildiği zamandan bu yana hemen her eve giren televizyonlar herhalde son yılların en çok kullanılan eşyalarından biri haline gelmiştir. Ürettiği her üründe olduğu gibi televizyonlarda da başarılı markalardan biri olan Arçelik hemen her ihtiyaca uygun televizyonlar üretmektedir. En sevilen ve en çok kullanılan modelleri bünyesinde barındıran Arçelik, kullanıcıların gönül rahatlığıyla aldığı televizyon markalarından bir tanesidir. Hem kullanışlı hem de kaliteli olması sebebiyle Arçelik televizyonlar hemen her kullanıcının çok sevdiği markalar arasındadır.

  Televizyon Modelleri

  Her evde bulunan ve hemen herkesin de ihtiyaç diye tasvir edeceği ürünlerin başında gelen televizyonlar, günümüzde oldukça çeşitli bir skalaya sahiptir. Gün geçtikçe tüketicinin hem ihtiyaçlarını karşılayan hem de ilgisini cezbeden yeni modeller çıkmaktadır. Son yıllarda öne çıkan Arçelik televizyon modelleri şu şekilde sıralanabilir:

  Arçelik OLED TV: OLED televizyonların çalışma prensibi “organik ışık yayan diyot” olarak açıklanabilir. Bu televizyon modeli ekrana görüntüyü sağlayabilmek için karbon gibi organik maddeleri kullanmaktadır. Bu model diğer televizyonların aksine arkadan bir aydınlatmaya ihtiyaç duymaz. Bu sayede de kullanıcılar için zararlı diye kabul edile ışınları yaymaz ve göz yorulması olmaz. Böyle bir kısıtlama olmaması OLED ekranlarının çok ince bir yapıda olmasını ve daha da önemlisi, esnek olmasını sağlar. OLED TV 3-4 mm kadar ince ekranlara sahip olabilmektedir. Bu teknoloji LCD ya da LED teknolojisinden yaklaşık 1000 kat daha hızlıdır. Bu hız da görüntülerin ve renklerin çok daha canlı ve berrak olmasını sağlamaktadır. Gerçek renklere olabildiğince yakın renkleri ekrana yansıtmaktadır.

  Arçelik Smart TV: Son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden biri de Smart TV’lerdir. Bu teknoloji sayesinde televizyonlar internete bağlanmakta ve normal televizyonlardan farklı ek özelliklere sahip olmaktadır. Bilgisayara ya da tablete benzer işlevler sunan Arçelik Smart TV kablo ile bağlamasanız bile tıpkı bir bilgisayar kullanıyormuş hissi yaşamanıza olanak tanıyarak wifi yardımıyla internete bağlanarak özgürce dolaşmanızı sağlar. Günümüzde satışta olan TV modellerinden en azından yarısında Smart TV özelliği mevcut diyebiliriz. Bazı Arçelik Smart tv özelliklerinden biri de herhangi bir araç ya da kumanda kullanmadan el hareketi ya da sesiniz ile kontrol edebilirsiniz ve bu teknoloji aynı zamanda sizin sosyal ağlara bağlanmanızı ve bunu dev ekranda görüntülemenin keyfini sürmenizi sağlar. Kullanıcıların en sevdiği özelliklerden bir tanesi de zaten internete bağlanabilen bir televizyonu kullanmanın ne kadar eğlenceli olduğudur. 

  Arçelik LED TV: Bu modellerin son 10 yılın belki de en çok tercih edilen televizyon modeli olduğu iddia edilmektedir. Arçelik LED tv modelleri en temel şekilde “ışık yayan diyot” olarak açıklanabilir. Bu teknolojide kullanılan aydınlatmalar düşünüldüğünden çok daha küçük olmasına rağmen çok daha fazla ışık saçtığı için daha aydınlık bir görüntü ortaya koymaktadırlar. Bu televizyonlar LCD televizyonlara göre çok daha ince ve estetik bir görünüme sahiptirler ve tercih edilmelerinin belki de en önemli sebebi budur. LED ekran televizyonlar gün ışığında çalışmaya uygundurlar. Renk doygunlukları oldukça iyi bir kaliteye sahiptir ve diyot teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadırlar. Bu model renk, kontrast, renk artışı, net görüntü, daha gerçekçi 3D yayın gibi konularda oldukça üstün bir modeldir. 

  Arçelik Televizyon Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

  Televizyon satın alırken yapmanız gereken ilk şey kendi ihtiyaç ve isteklerinizi belirlemektir. Televizyonunuzu koyacağınız alanın genişliği, pencerenin karşı duvarında mı yoksa yan duvarında mı duracağı, duvara monte mi olacağı yoksa konsol üzerine mi konacağı belirleyici özelliklerdendir. Bu özellikler doğrudan alacağınız Arçelik televizyonun boyutu ile alakalıdır. Bunların hepsi size özel seçeneklerdir. Sizin ilk belirlemeniz gereken şey bu kendi kontrolünüzde olan seçeneklerdir.

  Bu seçenekler dışında önemli bir nokta da bütçe olayıdır. Çok geniş bir alana sahipsiniz, son teknoloji bir ürün istiyorsunuz, geniş ekranlı olsun istiyorsunuz ancak ayırdığınız bütçe 500 TL ise o iş biraz zor oluyor. İhtiyaçlarınız kadar bütçe ayarınız da alacağınız televizyonu belirleyen unsurlardan biridir.

  Boyut ve bütçe dışında dikkat etmeniz gereken özelliklerden biri de satın alacağınız TV’de hangi teknolojik özelliklere sahip olmak istediğinizdir. Örneğin görüntü kalitesi HD, Full HD ve 1080p Full HD gibi ayarlarda değişiklik göstermektedir. Alacağınız TV ne kadar geniş bir ekrana sahipse görüntü kalitesi de bir o kadar yüksek olmalıdır ki tek tek sayabildiğiniz pikseller ile uğraşmak zorunda kalmayasınız… Mesela HD televizyon ile UHD ya da 4K TV arasında çok büyük görüntü ve netlik farkı olmaktadır. Küçük ekranlı TV’lerde bu fark çok belli olmasa da ekran büyüdükçe bu kalite farkı da giderek belirginleşmektedir. 

  Tüm bu noktalar dışında önem arz eden başka bir nokta daha bulunmaktadır. Alacağınız TV özellikleri ve boyutu kadar markası da önem arz etmektedir. Marka olayı kesinlikle önemlidir ama bu konuda her şey demek de değildir. Alacağınız Arçelik televizyonun sizin için maliyeti, evinizdeki kullanım alanı, ortamınıza katacağı enerji gibi kriterlere bakarak biraz daha fazla vereyim ama bu marka değil de şu marka olsun diyebilirsiniz. Bu en büyük hakkınız tabi ki ancak bazı orta kalite markaların modelleri o bizim en kaliteli sandığımız markadan daha güzel ürünler çıkarabiliyor. Yani bu noktada sadece marka adına değil de markaların ürettiği modelleri tek tek inceleyerek bir seçimde bulunmak daha mantıklı olabilir.

  Arçelik Televizyon Fiyatları

  Her beyaz eşyada olduğu gibi Arçelik televizyon fiyatlarını da belirleyen belli başlı faktörler bulunmaktadır. Bunlardan ilki modeller denilebilir. Bir diğer faktör ise tercih edilecek olan televizyonların boyutlarıdır. Boyutlara göre fiyatlar da oldukça çeşitlilik gösterebilmektedir. Büyük ekranlı televizyonlar ile küçük televizyonlar arasında oldukça büyük fiyat farkları olabiliyor. Bu durumda ilk olarak yapılması gereken şey nasıl bir televizyon alınacağı daha önceden belirlenmeli ve bütçeler buna göre ayarlanmalıdır. 

  Eğer aradığınız çok teknolojik bir ürün değilse ve nispeten de ufak bir televizyon istiyorsanız o halde 1000 TL civarına kadar ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz rahatlıkla söylenebilir. Üstelik bu fiyat aralığında Arçelik televizyonlardan birçok model de rahatça bulunabilir. Eğer televizyonun kullanılacağı alan küçük ise bu bütçenin kolayca yeteceği düşünülebilir. Fakat televizyonunuzun sahip olacağı özellikler diğer daha teknolojik olan modellere göre daha kısıtlı olacaktır. Bunlara örnek vermek gerekirse wifi özelliğinin olmayacağını söyleyebiliriz. Yine de buna rağmen artık hemen hemen her televizyonda dahili uydu alıcısı bulunduğu için bu konuda sorun yaşanmayacaktır.

  Daha büyük ekranlı ve daha kaliteli modellere baktığımızda fiyatların 1500 TL ile 2000 TL arası seviyelerde dolaştığını, teknolojik özellikleri arttıkça da fiyatların 3000 TL seviyesini de geçtiği görülmektedir. Ekran genişliği arttıkça siz de fiyatı artırmalısınız; aksi halde büyük bir televizyonunuz olur fakat kaliteli bir görüntüye sahip olamazsınız. 

  Ekran genişliği arttıkça fiyat aralıkları 5000 TL civarlarından 25000 TL civarlarına kadar çıkabilmektedir. Tabi ki bu kadar yüksek fiyatlara çıkmanın tek sebebi geniş ekran değil. Arçelik 4k televizyonlar, 3D ekranlar, inanılmaz görüntü kaliteleri, mükemmel ses sistemleri bu fiyatları arşa kadar çıkarabiliyor. 

  Arçelik Televizyon Fiyatları En Uygun Nerede?

  Eğer bir Arçelik televizyon almaya karar verdiyseniz farklı modelleri ve özellikleri Cimri.com’da bulmak mümkün. Ayrıca Cimri.com sizlere Arçelik televizyon fiyatları arasında karşılaştırma yapma imkânı sunarken farklı satış noktalarındaki fiyat farklarını göstererek en uygun fiyata televizyonunuzu almanızı sağlayacaktır.

  Karşılaştır