track source
track source

Görüntü Sistemleri

Görüntü Sistemleri Fiyatları

32676 Ürün gösteriliyor.
Görüntü Sistemleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Görüntü Sistemleri modelleri ve Görüntü Sistemleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Görüntü Sistemleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Televizyonlar, Medya Oynatıcı / Player, TV Aksesuarları, DVD & Blu-Ray Oynatıcılar, Ev Sinema Receiverları. 32676 adet Görüntü Sistemleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Ultimate  PA-7045 40-60 LCD-Led Sabit Askı Aparatı
Ultimate PA-7045 40-60 LCD-Led Sabit Askı Aparatı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Dijitsu DJTV501 50 inch 127 Ekran Uydu Alıcı UHD 4K Tunerli LED TV
Dijitsu DJTV501 50 inch 127 Ekran Uydu Alıcı UHD 4K Tunerli LED TV
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Görüntü Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte görüntü sistemlerinde de pek çok yenilik ve özellik eklemesi yapılmış durumdadır. Görüntü sistemleri denildiğinde akla ilk olarak televizyonlar gelir. Televizyonlar da gelişmiş teknolojiyle birlikte farklı formatlara bürünmüş durumdadır. Eski televizyon kalıplarından çok daha ötede yer alan günümüz televizyonlarında, görüntü kalitesi, ses kalitesi gibi özellik artışı meydana gelmiştir. Bununla beraber televizyon kumandası ürünü de çok sayıda fonksiyon kazanarak en iyi kontrol aracı konumuna gelmiştir. Televizyonlar çok önemli olduğundan dolayı özenle korunması gerekir. Bu noktada televizyon ekran koruyucu alarak televizyonu koruma işlemlerini yürütebilirsiniz. Öte yandan televizyonlarda görüntü aktarım kablosu ile birlikte farklı cihazlardan da görüntü elde edilebilir durumdadır. Böylelikle fonksiyonellik açısından önemli gelişmeler gözlenmiştir. Televizyonlar genellikle bir televizyon sehpası üzerinde dururken, duvara monte etmek de tercihlerden birisidir. Duvara monte işlemleri televizyon askı aparatı sayesinde gerçekleştirilebilir. Böylelikle televizyon olası sarsıntılara karşı ekstra güvenli olur. Genel olarak çeşitli özelliklere sahip olan televizyon ürünleri arasında dilediğiniz tercihte bulunmak için sipariş öncesinde cimri.com’u ziyaret edebilir ve ürün karşılaştırması, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Görüntü Sistemleri Çeşitleri ve Özellikleri

Görüntü sistemleri modelleri çok sayıdadır ve ürün yelpazesinin genişliği tercihte kolaylık sağlar. Görüntü sistemi ürünlerinden birisi ev sinema sistemleri kategorisine ait olan av receiver ürünleridir. Sinema amplileri olarak da geçen bu ürün ev sinema sistemine ait olan görüntü ve ses kaynaklarını işleyerek, kaliteli bir şekilde ilgili cihazlara yönlendirir. Bu sayede kaliteli görüntüler oluşturulabilir, ilgili videolarınızı yüksek ses kalitesi ile birlikte izleyebilirsiniz. Bu ürün aynı zamanda sinema receiver adı ile de anılır. Görüntü sistemlerine ait olan ürünlerden bir diğeri Android TV box ürünleridir. Video izlemek, oyun oynamak, Android işletim sistemine sahip olmak gibi özelliklere sahip olan bu ürün sayesinde, ilgili işlemleri TV ortamında gerçekleştirebilirsiniz. Bu da yüksek kalitede görüntü ve ses anlamına gelecektir. Öte yandan günümüzde etkisi pek kalmasa da cd oynatıcılar da hala kullanılır. Videolarınızı izleyebileceğiniz, aynı zamanda film izlemek için ideal olan DVD oynatıcılar da hala kullanılır. Aynı zamanda taşınabilir DVD oynatıcılar sayesinde gittiğiniz her ortamda DVD’lerinizi açabilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesine sahip olan blu ray filmler, ancak blu ray oynatıcı sayesinde izlenebilir. Bu nedenle blu ray bir video ya da film izlemek istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Öte yandan görüntü sistemlerine ait bir üründe teşhir televizyon ürünüdür. Teşhir televizyonlar, mağazalarda tanıtım amacıyla sergilenmiş ürünleri ifade eder. Orijinal üründen hiçbir farkı olmasa da tek farkı kutusundan açılmış ve sergilenmiş olmasıdır. Bu nedenle bu ürünü tercih ederken oldukça dikkatli olmanız gerekir. Genel olarak bu şekilde şekillenen görüntü sistemleri sayesinde film izleyebilir, oyun oynayabilir, TV ortamında bütün bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu da yüksek görüntü kalitesi sağlayarak yaptığınız aktiviteden daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. Genel olarak markalar tarafından kaliteli bir şekilde üretilen bu ürünler arasında en ucuz olanı cimri.com adresinden bulabilir, sonraki aşamalarda tercih edebilirsiniz. Bu da size pek çok avantajın yanı sıra bütçenize ek katkı sağlayacaktır. Böylelikle kaliteyi uygun fiyata bulabileceksiniz.

Görüntü Sistemleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hangi ürünü alırsanız alın, aldığınız ürün teknolojik bir alet olacaktır ve teknolojik alet alırken bazı faktörlere dikkat etmeniz gerekir. Genel olarak teknolojik alet alırken dikkat etmeniz gereken ilk özellik ürün kalitesidir. Ürün kalitesine dikkat ederek uzun süreli bir kullanım elde edebileceğiniz gibi, aynı zamanda kaliteli ürün kullanmanın keyfini çıkarırsınız. Bu nedenle kalite faktörü çok önemlidir ve özellikle üzerinde durmanız gerekir. Teknolojik aletlerin özellik bakımından gelişmiş olması da önemlidir ve dikkatli olmanız gerekir. Özellik bakımından gelişmiş ürünleri alarak performans noktasında başarılar elde edebilir, yüksek keyif sağlayabilirsiniz. Böylelikle ürün tercihinde bu özelliğe de dikkat ederek verimli bir alışveriş yürütebilirsiniz. Son olarak fiyat faktörüne de dikkat etmeniz halinde verimli alışverişiniz farklı bir boyut kazanacaktır. Çünkü kaliteyi uygun fiyata satın almayı herkes ister ve bunun için detaylı bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. Bu araştırmalar sayesinde en uygun ve en ucuz ürünü rahatlıkla bulabilir, sonraki aşamalarda tercih edebilirsiniz.

Görüntü Sistemleri Fiyatları

Fiyatları etkileyen birçok faktör olsa da alacağınız teknolojik aletin özellikleri, temel fiyatları belirleyici unsurdur. Özellik sayısı arttıkça fiyatlar da artış gösterecektir. Ürün kalitesi, fiyatları belirleyen ve etkileyen bir diğer önemli unsurdur. Öte yandan ürünü üretmek için gereken malzemelerin fiyatları da temel fiyat belirleyici unsurdur. Ürün kalitesi de arttıkça fiyatlar artacaktır. Yani ürün kalitesi ile fiyatlar doğru orantılıdır diyebiliriz. Bunun haricinde ürünün dayanıklı malzemelerden yapılmış olması, firma maliyetleri, satış gerçekleştirilecek ülkenin genel ekonomik durumu, vergi yapısı, ürün piyasasındaki fiyatlar ve enflasyon gibi temel bazı veriler de ürün fiyatını etkileyecektir. Bu faktörlerde meydana gelecek bir olumsuzluk, fiyatlara da olumsuzluk şeklinde yansıyacaktır. Firmalar arasındaki rekabet durumu da fiyatları etkileyen bir diğer önemli faktördür. Firmalar rekabet haline girerek fiyatları indirimler ve kampanyalar yardımıyla düşürürler ve dolayısıyla fiyatlar da etkilenmiş olur. Genel olarak fiyatları etkileyen faktörler bu şekildeyken, ilgili fiyat avantajlarını sağlamak için araştırma ve karşılaştırma yapmanız gerekir. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek ürünler hakkında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery