Alarmlı Saatler & Radyolar

En Ucuz Alarmlı Saatler & Radyolar Fiyatları

513 ürün gösteriliyor.
Anten
Radyo Bantları
Ses Seviyesi Kontrolü
Radyo Alarm
Pil Tipi
Zamanlayıcı
Ekran Tipi
Pil Voltajı
Pil Sayısı
Alarmlı Saatler & Radyolar fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Alarmlı Saatler & Radyolar modelleri ve Alarmlı Saatler & Radyolar fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Alarmlı Saatler & Radyolar kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Sony, Casio, Philips, Arçelik. 513 adet Alarmlı Saatler & Radyolar fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Piranha Timezone W Type Çalar Saatli Radyo
Piranha Timezone W Type Çalar Saatli Radyo
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Alarmlı Saatler & Radyolar Nedir?

Teknoloji ilerledikçe farklı görevleri olan farklı aletler tek bir ürün tek bir teknolojik alet içerisinde toplanıyor. Geçmişte alarmlı saatler ve radyolar farklı aletler iken günümüzde bu iki aletin özellikleri tek bir alette birleştirilmiş durumda. Hem alarmlı saat olarak kullanabileceğiniz hem de radyo kanallarını dinleyebileceğiniz bir radyo olarak kullanabileceğiniz bu ürün; evinize hem nostalji havası getirecek hem de güzel bir ev aksesuarı olacaktır. Cimri.com farkı ile Goldmaster, Philips, Sony gibi kaliteli markaların ürünlerini kolayca karşılaştırabilir ve cimri.com aracılığı ile istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Alarmlı Radyolar Hangi Özelliklere Sahiptir?

Alarmlı radyoların birçok özelliği vardır. Birçok özelliği olan alarmlı saatlerin özellikleri şu şekildedir; Alarmlı saate sahip olma, elektrikli zile sahip olma, entegre saat bulundurma, uyku zamanlayıcısına sahip olma, led ekrana sahip olma, FM radyo dinleyebilme ve gömme hoparlöre sahip olma.

Sony Icf-C1pj Projeksiyonlu Alarmlı Radyo Nasıl Bir Üründür?

Teknolojinin insanoğluna sunduğu armağanlardan biri olan bu ürün hem özellikleri hem de dış görünümü ile insanların hayallerini süslüyor. Sony firmasının ürettiği bu ürün ister evde ister arabada kullanımda mükemmel bir aksesuar olmakla beraber aynı zamanda çok kullanışlı bir alet olacaktır. Ürünün teknik özelliklerine değinmek gerekirse ilk göze çarpan özelliği sahip olduğu projeksiyondur. Bu özelliği sayesinde duvara saati yansıtabilecektir. Ayrıca telefonunuzun şarjı bittiğinde telefonunuzu şarj etmek için bir usb girişine de sahiptir. Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen bu ürün pil ile de çalışabilmektedir. 24 ay gibi uzun bir garanti süresine sahip olan ürün dayanıklılığı ile de yıllara meydan okumaktadır. Fiyatı kalitesine göre oldukça uygun olan bu ürünü 280 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Navigasyonlu Radyolar Neden Tercih Edilmelidir?

Günümüzde arabalarda olmazsa olmaz aletlerden biri de navigasyonlardır. Bu ihtiyacın yanında teyp ihtiyacı da olan kullanıcılar çareyi navigasyona sahip olan teyplerde buluyor. Bu ürün sayesinde dokunmatik ekran üzerinde hem yolunuzu kaybetmeyecek hem de istediğiniz zaman müzik dinleyebileceksiniz. Hem usb girişine sahip hem dokunmatik led ekrana sahip, hem de FM radyo içeren “Navitech NX-203P Radyo” adlı ürün kullanıcılar için biçilmez kaftan. Fiyatı da gayet uygun olan bu ürüne 549.99 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.