Uydu Alıcıları

Uydu Alıcıları Fiyatları

258 Ürün gösteriliyor.
İşletim Sistemi
Ethernet
HD Destek
HDMI
IPTV Desteği
USB
USB Giriş Sayısı
Bluetooth
Çözünürlük
Çözünürlük Biçimi
Çekirdek Sayısı
Ram(Bellek)
Ram Tipi
USB Tipi
USB Hız Versiyonu
Uydu Alıcıları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Uydu Alıcıları modelleri ve Uydu Alıcıları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Uydu Alıcıları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Vestel, Goldmaster, Grundig, CVS, Hytech. 258 adet Uydu Alıcıları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Uydu Alıcıları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Uydu Alıcıları markası:

En Çok İncelenen Uydu Alıcıları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Uydu Alıcıları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 258 Uydu Alıcıları modeli içerisinde en ucuz Uydu Alıcıları fiyatı 9.06 TL iken, en yüksek Uydu Alıcıları fiyatı 1987.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Uydu Alıcıları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Uydu Alıcıları fiyatı ise 102.91 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Uydu Alıcıları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Uydu Alıcıları

Uydu alıcıları, uzaydan sinyaller aracılığı ile yayınların televizyonlara ulaşmasına yardımcı olur ve kanallar izlenir. Analog yayınlar ile başlayan bu süreç gelişen teknoloji ile ortadan kalkmaya ve yerini dijital yayınlara bırakmaya başlar. Hd uydu alıcılarının, devreye girmesi ile kullanıcılar için birden fazla seçenek sunulmasının da önü açıldı. Farklı seçeneklerin artması sebebiyle internet üzerinden istenilen yayınların izlenme imkanı artar ve  indirilen dizi, filmler daha kolay izlenebilir hale gelir. Doğru özellikte bir uydu alıcısının seçilmesi internete bağlanabilir ve oyun oynayabilme keyfini sunmaya başlar. Örneğin; akıllı bir televizyon olmaması bile özellikleri yüksek bir ürün seçilmesi ile kullanıcıya istediği tüm yayınları izleme imkanı sunmaya başlar. Bu özellik sayesinde istenilen yayınlara daha kolay ulaşılabilir hale gelir. Özellikle günümüz teknolojisinde taleplerin mevcut ürün ile kolaylıkla sağlanabilmesi kullanıcı memnuniyetinin artmasına yardımcı olur. Tüketiciler ürün seçiminde teknik destek ve kalite sunmasının yanında tek bir ürün ile maksimum faydaya ulaşarak doğru karar verebilmenin keyfine ulaşabilir.

Uydu‌ ‌Alıcıları Modelleri

Uydu alıcılarının modelleri, güncellenme özelliğine, görüntü kalitesine, bellek seçeneklerine göre farklılık gösterir. Bu açıdan kalitenin yanında ürün özelliklerinin fonksiyonelliği tercih sebebidir. Örneğin, sadece yayın kalitesinin dışında daha çok film ve dizi izleyebilmek için internet yayını sunan özellikte ürünler seçilebilir. Dizi izlemenin yanında internet üzerinden uygulama indirilip, oyun oynama seçenekleri kullanılabilir. Ürünün birden fazla usb girişinin olması daha fazla seçim imkanı sunar.

Ayrıca izlenilen dizileri kaydetme ve bekletme özelliği daha sonradan izlenmesi için zamanı yönetme seçeneği sunar. Özellikle aynı saatte iki önemli diziyi kaydetme özelliği ile daha sonrası için izleme fırsatı yaratılır. Yüksek çözünürlük tercih edilmesi ise ev içerisinde sinema konforunda film izlenmesi için ortam sağlar. Yayın seçiminde farklı özellik aramayanlar için standart bir ürün seçilmesi ile normal yayın akışında olan kanallar izlenebilir. Alınan ürünün yazılım desteğinin olması cihazın güncel kalmasını sağlar. Bu noktada sorun yaşamanın önüne geçilir. Önemli kriterlerden biri de alınan ürünün sağladığı teknik destektir. Sorun yaşanması durumunda iyi bir destek sayesinde çözüm kısa sürede sağlanmış olur. Detaylara odaklanan ve görüntü kalitesine önem veren kullanıcılar fonksiyonelliğine, bellek kapasitesine ve güncelleme özelliğine dikkat ederek uzun süre yüksek çözünürlükte yayınları izleyebilir. Ayrıca internet üzerinden skype ile görüşme yapabilir ve youtube üzerinden de istenilen videolara rahatlıkla ulaşabilir. Bu kullanım konforu kullanıcının tercihine bağlıdır. Bu yönde bir ürününün seçiminin yapılması tüketici memnuniyetini fazlası ile karşılar. Fonksiyonelliğin yanında ürün güncellemesine dikkat edilmesinde fayda vardır. Güncelliğini devam ettirebilmesi ürünün uzun süre güncel kalmasının yanında yayını izleme noktasında da güvence verir. Sorun yaşamadan istenilen yayın kaliteli bir şekilde izlenmeye devam edilmiş olur. Uydu alıcısı alırken bir ihtiyaç listesi yapılabilir ve güncel teknik özellikler sorgulanıp not edilmesi seçim noktasında modeller arasında karar vermeyi kolaylaştırır. Teknoloji nedeni ile ürünlere ek özellikler eklenmeye devam ettiği sürece kullanıcının en güncel bilgiyi takip etmesinde fayda vardır. Bu sebeple model özelliklerinin en güncel halini bilmek doğru ürün seçimi konusunda yardımcı olur. Kullanıcı istediği ürünü alması sonucunda ise istediği yayına yüksek kalitede ulaşabilir.

Uydu Alıcısı Fiyatları

Uydu alıcılarının fiyatları teknik detay,yüksek çözünürlük sunması, kapasite ve bellek özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, uydu alıcısı hd plus ile izlenilen yayının kalitesi artmış olur ve net bir görüntüye ulaşma imkanı sunar. Kullanıcı yayın tercihine göre istediği uydu alıcısını alabilir ve bu yönde deneyimleyebilir. Akıllı olmayan bir televizyon için standart bir ürün seçilmesi piyasa koşullarına göre orta düzey fiyat seçeneği sunar. Ancak ürün özelliklerinin artması ile yüksek kalite standardı sağlandığı için bu fiyatların aralığı geniştir. Bu noktada bütçe zorlanmadan istenilen ürüne kolaylıkla sahip olunur. Gelişen teknoloji sayesinde ürün çeşitliliğinin ve kalitenin her geçen gün artması kullanıcılara fiyat aralığında seçim avantajı sunar.  Ayrıca üretim açısından yüksek kalite standartları sağlayan ürünler geniş bir aralıkta kolayca ulaşılabilir hale gelir. Bu noktada ev veya iş yerinde istenilen farklı özelliklerde ürünler seçilebilir ve rahatlıkla kolay kurulum ile kullanılmaya başlanabilir. Böylelikle istenilen yayın keyfine yüksek kaliteli bir şekilde kısa bir sürede ulaşılabilir.Hem yüksek kalite avantajı sunan hem de piyasaya göre orta düzey fiyat aralıkları olan ürünlerin çeşitlerine kullanıcılar kolay ulaşmanın keyfini yaşar.

Uydu‌ ‌Alıcısı‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

Televizyon keyfini uydudan sinyaller aracılığı ile eve getiren bu ürün sayesinde kanallar izlenebilir. Uydu alıcısı alırken önce garanti seçeneği sunmasına bakılması oluşabilecek bir arıza noktasında teknik destek çözüm sürecinin olumlu ilerlemesini sağlar. Kurulumun basit olması cihazı aldıktan kısa süre içinde televizyona bağlanması ve  ilgili kanalların izlenmesine yardımcı olur. Ayrıca farklı işletim sistemi sunan ürünlerde fonksiyonel seçeneklerin olması internet üzerinden birçok yayının izlenmesini destekler. Ürünün kapasitesinin yüksek seçilmesi daha fazla yayına ulaşma imkanı sunar. Kullanıcı talebinin olumlu yönde ilerlemesi televizyon modellerinin fazlasıyla gelişmesine ve aynı oranda uydu alıcılarının da dijital olmasına sebep olur. Bu noktada 4k uydu alıcısı ile yüksek çözünürlük sayesinde istenilen yayın kaliteli olarak izlenebilir hale gelir. Ürünün seçimi noktasında kişisel ihtiyaç da önemlidir. Yayın akışında ek bir fonksiyon aranmadan tek bir ürün ile mevcut kanallara ulaşılabilir. Ayrıca kişisel ihtiyaçları sınırlamadan dizi,film,oyun gibi farklı yayınlara ulaşmanın yanında internet özelliklerinden yararlanabilen ürün seçimi de yapılabilir.  Kullanım konforu kişinin tercihleri doğrultusunda değişiklik gösterir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery