track source
track source
track source

Uydu Kablosu

Uydu Kablosu Fiyatları

48 Ürün gösteriliyor.
Uydu Kablosu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Uydu Kablosu modelleri ve Uydu Kablosu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Uydu Kablosu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Philips, S-Link, Goldmaster, TP-Link. 48 adet Uydu Kablosu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Uydu Kablosu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Uydu Kablosu markası:

En Çok İncelenen Uydu Kablosu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Uydu Kablosu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 48 Uydu Kablosu modeli içerisinde en ucuz Uydu Kablosu fiyatı 2.24 TL iken, en yüksek Uydu Kablosu fiyatı 2061.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Uydu Kablosu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Uydu Kablosu fiyatı ise 146.22 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Uydu Kablosu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Uydu Kablosu

Televizyonlar tüm dünya ile iletişim kurduğumuz araçlar olarak evlerinizde yer alır. Hemen hemen her gün sınırlı zaman içinde de olsa her insan belirli bir süreyi tv karşısında geçirebilir. Bu süreçte dünyadan haberler izleyerek güncel olayları takip edebilir, keyifli vakitler geçirmek için filmler izleyebilir ya da son dönemde trend olan programları takip edebilirsiniz. Televizyonlarınıza gelen görüntüleri alabilmek için de uydudan gelen sinyalleri alabilmeniz gerekir. Bu sinyallerin alınabilmesi için uydu veri sağlayıcısı, anten ve tv veri sağlayıcılarını kullanabilirsiniz. Televizyonlarınızın görüntü almasını sağlayan bu veri sağlayıcıların daha verimli çalışmasını sağlamak için de uydu kablosu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Uydu kablosu çeşitleri ile tv yayınlarını rahatlıkla gerçekleştirebilir ve evlerinizde kaliteli görüntüleri alabilirsiniz. Uydu alıcısının konumuna ve evinizdeki tv yerine göre düzenlemeleri yapabilmek için uydu kablosu çeşitlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı tv kanallarına ulaşabilmek için uydu alıcısı kadar ihtiyacınız olan temel malzemelerden biri olan uydu kablosu çeşitlerini de temin etmeli ve kullanımlarınızın kalitesini artırmalısınız. 

Uydu Kablosu Çeşitleri

Uydu kablosu çeşitleri arasında doğru bulunduğunuz lokasyon ve tv özelliklerine göre doğru kararlar vererek kesintisiz yayınlar ve pürüzsüz görüntüler elde edebilirsiniz. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılan uydu kablosu çeşitleri ile tv ve uydu alıcısı arasındaki bağlantıyı kurabilirsiniz. Dış yüzeyi plastik ile kaplı olan uydu kablosu modelleri ile iletkenliği sağlayabilir ve özel korumalı kalıpları sayesinde de uzun süreli kullanımlar elde edebilirsiniz. Uydu kablosu uzatma çeşitleri sayesinde evinizde dilediğiniz gibi düzeltme yapabilir ve hem kendiniz hem de aileniz için keyifli vakitler geçirmek için ihtiyacınız olan verileri sağlayabilirsiniz. Uydu kablosu, Sat kablosu ve F konnektör gibi terimlerle ifade edilen uydu kablosu çeşitleri bulabilirsiniz. Uydu tv kablosu çeşitleri ile anten sistemlerinin televizyonunuz ile bağlantı kurmasını sağlayabilirsiniz. Uzunlukları değişen ya da uzatma kabloları ile uzatılabilen uydu kablosu çeşitleri kablo ucundan pense ile sıkıldığından dolayı kolayca çıkmaz. Ayrıca çıkarılıp geri takılabilir modeller arasında yer alan vidalı F konnektörlü uydu kablosu seçeneklerini de bulabilirsiniz. Sadece evlerinizde değil görüntü almak istediğiniz büyük alanlarda da görüntü sağlamak ve kaliteli görüntüler elde etmek için profesyonel uydu kablosu çeşitlerini tercih etmelisiniz. Kesintisiz ve berrak görüntüler için 4k anten kablosu seçeneklerini tercih edebilir ve 4k kalitesindeki görüntüleri evlerinize taşıyabilirsiniz. Uyduya gelen sinyallerin televizyon  ekranı üzerinde aktarılmasını sağlayan uydu kablosu çeşitleri arasında L tipi uydu kablosu modellerini de bulabilirsiniz. L tipi uydu kablosu çeşitleri ile dar alanları verimli bir şekilde kullanabilir ve anten üzerindeki kablo çıkışını direk aşağı doğru verebilirsiniz. L tipi uydu kablosu çeşitleri ile uydu ve kablo tv kullanımları için tercih edebilirsiniz. TV sinyallerinin iletiminde kullanılan uydu kablosu çeşitleri ile TV yayını sağlayabilirsiniz. Uydudan gelen sinyallerin ekrana yansıması ve kesintisiz bir görüntü sağlanması için uydu kablosu çeşitleri arasında doğru seçimleri yapmalısınız. Televizyonun izin verdiği ölçüde kaliteli görüntüleri almanıza yardımcı olan uydu kablosu çeşitleri ile sinyalin bozulmadan aktarılmasını sağlayabilirsiniz. TV ekranında sürekli veri taşımasını yapan uydu kabloları ile dünyadan haberler alabilir ve hayatınızı renklendirebilirsiniz. 

Uydu Kablosu Fiyatları

Uydu kablosu fiyatları değerlendirildiğinde öncelikle birden fazla kalitede seçenek olduğunu görebilirsiniz. Fiyatların belirlenmesinde önemli olan faktörler arasında öncelikle kablolarda kullanılan malzemelerin kalitesini dikkate almalısınız. Hem kaliteli görüntüler almak hem de güvenli bir kullanım sağlaması açısından kaliteli ürünleri tercihe ederek uzun süreli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Olası elektrik kaçakları, görüntü kayıpları ve bulanık görüntüler gibi problemleri ortadan kaldırmak için sık örgülü malzeme kullanılarak üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Gümüş folyo ve köpük ile kaplanmış modelleri tercih ederek kusursuz sinyaller alabilirsiniz. Kullanılan malzemenin kalitesi ile ürünlerin fiyatları arasında doğru orantı bulabilirsiniz. Sinyal taşıma gücü, iletken direnci, izolasyon direnci ve yayılmaz hızı gibi çeşitli özellikleri en kaliteli haliyle sağlayan seçenekler için tercihlerinizde daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Farklı alıcı tipleri için ihtiyaç duyulan farklı kablo modellerini farklı uzunluklarla ve fiyatlarla bulabilir, seçenekler arasında tercihlerinizi tv ve uyduya göre yapabilirsiniz. Bağlanmayı ve takılıp çıkarmayı kolaylaştıran modeller arasında bulunan F konnektörlü seçenekler için daha yüksek rakamlar ödeyebilirsiniz. Ayrıca kablonun kolaylıkla bağlanması ve tv ile bağlantısı kalitesi bakımından yüksek verim sağlanması da fiyatların değerlendirilmesinde önemli olan faktörler arasındadır. 

Uydu Kablosu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Uydu kablosu özelliklerini inceleyerek kaliteli görüntüler alabilirsiniz. Bu özellikler arasında öncelikle kullanılan malzeme türü gelir. Kabloların üretiminde kullanılan bakır malzemelerin gümüş ile kıyaslandığında çok daha kaliteli bir kullanım sunduğunu görebilirsiniz. Hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanılan modeller için neme ve suya karşı dayanıklılık bekleyebilir ve güneş ışınlarına karşı da dayanıklılık gözetebilirsiniz. Uyduya gelen sinyallerin en az kayıpla ekrana taşınması işlemi için ifade edilen ekranlama terimi için belirtilen rakamlara dikkat etmelisiniz. 100 dB ve üzeri ekranlama kalitesi sunan seçenekleri tercih edebilir ve zayıflama değeri bakımından düşük olan seçenekleri tercih etmelisiniz. Eğer konnektörlü modelleri tercih ediyorsanız konnektör kalitesine de dikkat etmeli ve kablo ucunda bulunan konnektörlerin kablonun kullanım süresi için önemli olduğunu bilmelisiniz. Farklı kablo boyları ve renkleri ile kullanımlarınızı genişletebileceğinizi bilmelisiniz. Çanak anten ya da uydu alıcıları için uygun olan modelleri tercih ederek gerilim miktarını en iyi şekilde karşılayan seçenekleri tercih etmelisiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery