Next Uydu Alıcıları

Next Uydu Alıcıları Fiyatları

24 Ürün gösteriliyor.
İşletim Sistemi
Ethernet
HD Destek
HDMI
IPTV Desteği
USB
USB Giriş Sayısı
Bluetooth
Çözünürlük
Çözünürlük Biçimi
Çekirdek Sayısı
Ram(Bellek)
Ram Tipi
USB Tipi
USB Hız Versiyonu

Next Uydu Alıcıları

Next Uydu Alıcıları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Next Uydu Alıcıları ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Next Uydu Alıcıları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Next Uydu Alıcıları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Komili Bebek Bezi
 • GP Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank
 • Miele Bulaşık Makineleri
 • S-Link Taşınabilir Şarj Cihazı - Powerbank
 • Davines Şampuan ve Saç Kremi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Next Uydu Alıcıları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Next

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Next Uydu Alıcıları Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Next Uydu Alıcıları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Ocak 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 24 Next Uydu Alıcıları modeli içerisinde en ucuz Next Uydu Alıcıları fiyatı 20.78 TL iken, en yüksek Next Uydu Alıcıları fiyatı 657.06 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Next Uydu Alıcıları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Ocak 2022 tarihinde ortalama Next Uydu Alıcıları fiyatı ise 358.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Next Uydu Alıcıları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Next Uydu Alıcıları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Next Uydu Alıcıları modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Next Uydu Alıcısı

  1989 yılında faaliyetine başlayan Next & Nextstar markası, genel olarak Next uydu alıcısı ürünleri ile beraber birçok farklı ürün çeşitliliğine sahip olarak üretimini gerçekleştirir. Uydu alıcısı ürünlerinde dünya markası haline gelen marka, faaliyetini kaliteli bir şekilde sürdürmeye devam eder. Güvenilirlik ve kalite ile yakalamış olduğu geniş ve yüksek büyüme hızı sayesinde Türkiye pazarında lider konumda olan Next & Nextstar markası, genel olarak komşu ülkelerde de tercih edilen markalardan birisi konumundadır. Getirmiş olduğu yenilikleri sayesinde tercih edilen marka, ürün portföyünü ve çeşitliliğini kaliteli bir şekilde geliştirmeyi başarır. Getirmiş olduğu HD kalitesi ile seyir keyfini maksimum düzeye çıkarır. Uydu alıcısının yanında, LCD televizyonlar, oto müzik sistemleri, ev sinema ürünleri gibi çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Marka, dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek ürünlerine yansıtır ve kaliteli bir izleme keyfini sağlar. Böylelikle siz de markayı tercih ederek bu keyfe ulaşabilirsiniz.

  Next Uydu Alıcısı Modelleri

  Sitemizde karşılaştırma yapabilmeniz için çok sayıda Next uydu alıcısı çeşitleri bulunur. Bu çeşitlilik arasından dilediğiniz ürünü tercih edebilir, Next marka kalite ve güvencesine ulaşabilirsiniz. Örneğin Next 64 HD uydu alıcısı ürünü ile birçok özelliğe sahip ürünü elde edebilirsiniz. Özellikler dikkate alındığında, TKGS özelliği vardır ve bununla beraber USB Wi-Fi desteği sayesinde fonksiyonlu bir kullanım imkânı elde edebilirsiniz. Tetiklemeleri SCART kablo uyumu ve desteği sayesinde de fonksiyonlu bir kullanım imkânı elde ederek cihazı kullanabilirsiniz. TV ve uydu alıcısının haberleşmesi için NextConnect Protokol Desteği yer alır. Bununla birlikte basit arayüze sahiptir ve kolay kurulabilir. Yerli ve milli donanım arayüz sayesinde yine kolay bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu ürünün fiyat karşılaştırmasına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Diğer yandan Next uydu alıcısı HD ile TV kanallarını ve ekranda oynattığınız videoları HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Genel olarak Next uydu alıcısı modelleri HD ekran desteği sağlar. Bununla beraber mini halde ürünlerde bulunur. Bu ürünleri Next uydu alıcısı mini şeklinde arama yaparak bulabilirsiniz. Son olarak yer vereceğimiz modelin adı Next uydu alıcısı 2000 modelidir. Genel olarak bu ürünün özellikleri şöyledir. TKGS desteği bu üründe de mevcuttur. Tak kullan ve hazır kanal listesi ile basit bir kullanım elde edebilirsiniz. Öte yandan LAN girişi ve USB Wi-Fi desteği ile fonksiyonlu bir kullanım imkânı yakalayabilirsiniz. Kolay kurulum ve basit arayüz özelliği bu üründe de mevcuttur. Uydu kanal kapasitesi 20.000 ‘dir. IPTV olarak kullanacaksanız bu kanal kapasitesi de 10.000 düzeyindedir. Çift çekirdekli işlemcisi ile cihazınızı hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. RTOS & Next işletim sistemine sahiptir. Smart kart okuyucusu vardır. 2 adet USB girişi sayesinde de genel olarak fonksiyonlu bir kullanım imkânı elde edebilirsiniz. HDMI çıkışı sayesinde cihazınızı diğer cihazlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Ethernet portu ile cihazın internet bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz. Genel özellikler bu şekilde olup detaylı özelliklere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemiz, fiyat karşılaştırması yapmanız için özel olarak tasarlanmıştır ve yapacağınız fiyat karşılaştırmaları ile en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Tercih işlemlerinizde böylelikle kolaylık sağlayabilirsiniz.

  Next Uydu Alıcısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Uydu alıcısı tercih etmeden önce ihtiyaçlarınızı belirleyerek avantajlı hale geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda özellik incelemesi yaparak kendinize en uygun ürünü bulabilirsiniz. Örneğin yüksek kanal kapasiteli bir ürün tercih etmek istiyorsanız 20.000 kanal kapasiteli bir cihaz tercih edebilirsiniz. Bununla beraber basit kurulum ve ara yüzünün kolay kullanılabilir olması da önemlidir. Böylelikle cihazı kolay bir şekilde kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazın çekirdek yapısı da dikkat etmeniz gereken özelliklerden birisidir. Yüksek çekirdekli cihazlar hızlı olarak çalışır ve hız arıyorsanız yüksek çekirdekli cihazları tercih ediniz. Öte yandan HD kalitede görüntü verme özelliği de aramanız gereken özelliklerden birisidir. HD kalitede görüntü veren bir cihaz tercih ederek bu görüntü kalitesine ulaşabilirsiniz. Öte yandan HDMI kablo girişinin olması da fonksiyonlu bir kullanım açısından önemlidir. USB girişinin yer alması, ethernet kablo yuvası, Wi-Fi desteği de yine fonksiyonlu kullanım açısından önemli olan özelliklerden bazılarıdır. Bu özelliklere dikkat ederek kaliteli bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz.

  Next Uydu Alıcısı Fiyatları

  Fiyatlar genel olarak almış olduğu ek özelliklere göre belirlenerek farklı bir seyir izler. Bu nedenle tek bir fiyat skalası yoktur diyebiliriz. Ürünün özellik sayısı arttıkça fiyatın da artış gözlenecektir. Bu nedenle ihtiyaçlarınız doğrultusunda kafanızda bir fiyat belirleyip bu fiyata göre bir tercihte bulunmanız önem arz eder. Genel olarak fiyat bu şekilde belirlense de üretimde uygulanan kalite teknikleri de fiyatı belirleyici rol üstlenir. Kalite, doğrudan Next uygu alıcısı fiyatlarını etkiler ve belirler. Kaliteli ürünler her ne kadar fiyat olarak yüksek seyir izlese de Next markası ürünleri genel olarak kaliteli olmasına karşın uygun fiyat yapısına sahiptir. Bu da ürünü kolaylıkla tercih etmenize olanak sağlar. Kanal kapasitesi, çekirdek yapısı ve diğer özellikler fiyatı belirleyen diğer unsurlardandır. Örneğin kanal kapasitesinde yaşanacak bir artış fiyatlara da yansıyarak elbette fiyatları da arttıracaktır. Fiyatlar hakkındaki detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery