track source
track source

Güvenlik Kameraları

Güvenlik Kameraları Fiyatları

743 Ürün gösteriliyor.
Aydınlatma Mesafesi (m)
Etkin Görüş Mesafesi (m)
Güvenlik Kameraları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Güvenlik Kameraları modelleri ve Güvenlik Kameraları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Güvenlik Kameraları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Samsung, Xiaomi, Huawei, Cata. 743 adet Güvenlik Kameraları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Güvenlik Kameraları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Güvenlik Kameraları markası:

2021 yılı Güvenlik Kameraları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 741 Güvenlik Kameraları modeli içerisinde en ucuz Güvenlik Kameraları fiyatı 14.99 TL iken, en yüksek Güvenlik Kameraları fiyatı 21008.13 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Güvenlik Kameraları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Güvenlik Kameraları fiyatı ise 263.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Güvenlik Kameraları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Samsung SCO-2080RP Güvenlik Kamerası
Samsung SCO-2080RP Güvenlik Kamerası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Güvenlik Kameraları

Evlerin ya da iş yerinin güvenliğini arttıran güvenlik kamerası sayesinde pek çok faydayı sağlayabilirsiniz. Bu yararlardan ilki, hırsızlık olaylarını en aza indirmektir. Hırsızlık meydana geldiği takdirde ya da herhangi bir zarar verici işlem meydana geldiğinde güvenlik kameraları yardımı ile net bir şekilde bu zararın kim tarafından verildiği tespit edebilir. Aynı zamanda ülkemizin güvenlik görevlilerine de büyük kolaylık sağlayan güvenlik kamerası modelleri, kaliteli bir şekilde üretilerek kaliteli görüntü sağlar. Bu sayede ilgili işlemlerden alınacak verim en üst düzeye çıkar. Bununla beraber yaka kamerası ve led güvenlik kamerası çeşitleri de mevcuttur. İhtiyacınıza göre dilediğiniz tercihte bulunabilirsiniz. Güvenlik kamerası seçmeden önce ilk olarak kamerayı nerede kullanacağınız tespit etmeniz ve bu tespite göre tercihte bulunmanız gerekir. Bu aşamada kameranın dış ortamda mı yoksa iç ortamda mı kullanılacağı önem kazanır. Çünkü ilgili detaya göre kamera kasası seçilir ve kullanılır. Dış ortamda kullanacağınız bir kamera almak istiyorsanız korumalı bir kamera alabilirsiniz. Bunun haricinde iç ortamda kullanılacak kameralarda buna gerek yoktur.

Güvenlik Kamerası Modelleri ve Özellikleri

Cimri.com’da karşılaştırma ve araştırma yapmanız için çok sayıda güvenlik kamerası çeşitleri vardır. Bu çeşitlilik arasında istediğiniz tercihte bulunmadan önce cimri.com üzerinden karşılaştırma ve araştırma yapmanız tavsiye edilir. Çeşitlilik kamera boyutu ile sağlanabildiği gibi megapiksel olarak da sağlanabilir. Örneğin 5 mp güvenlik kamerası alarak kaliteli bir kullanım sağlayabilirken, 2 mp güvenlik kamerası daha az düzeydeki ihtiyaçları karşılamak için özel olarak üretilmiştir. Bunun haricinde gece görüşlü güvenlik kameraları da mevcuttur. Gece görüşlü kameralar, gecenin karanlığını en aza indirerek kendi içerisinde bir aydınlatma sistemine sahiptir. İlgili ürüne güvenlik kamerası gece görüşlü şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerde çözünürlük ve teknolojik özellikler çok önemlidir. Çözünürlük, görüntüde netlik sağlarken teknolojik özellikler ise ürünü fonksiyonlu bir şekilde kullanmanızı sağlar. Ürünlerden birisi ahd güvenlik kamerası ürünüdür. İlgili ürün sistemini alarak kaliteli bir güvenlik kamera sistemine sahip olabilirsiniz. Genel olarak IP CCTV ile analog CCTV sistemleri arasında çözünürlük farkı ciddi boyutlardadır. Kalite ve büyük boyutlu bir kamera arıyorsanız IP CCTV ürününü tercih edebilirsiniz. Askeri alanlarda da sıklıkla kullanılan bu türdeki kameralar, halka açık alanlarda güvenlik ihtiyacı içinde kullanılabilir. Güvenlik kamerası montajlanırken üst yapı ve altı kablolama sistemleri çok önemlidir. Bazı teknikler ile avantajlar elde edebilirsiniz. IP kamera sistemleri için PoE teknolojisi tercih sebebi konumdadır. İçerisinde bulunduğunuz ortama ve ihtiyacınıza göre değişiklik gösteren güvenlik kameralarını, kaliteli ürün tercihinin yanı sıra fiyat faktörünü de iyileştirerek uygun fiyata alabilirsiniz. Güvenlik kameraları güvenliğinizi sağlamak için üretilir ve ürün tercihinde oldukça dikkatli olmanız gerekir. Çünkü evinizin ya da size ait olan bir mekânın korunması için temel ürünlerden birisi güvenlik kameralarıdır. Güvenlik kameraları, güvenlik düzeyini en üst düzeye çıkaracaktır. Genel olarak bu özelliklere sahip olan güvenlik kameraları arasında en uygun fiyatı bulmak için cimri.com üzerinden araştırma ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu da size ekstra fiyat avantajı dahil olmak üzere pek çok avantaj sağlayacaktır.

Güvenlik Kamerası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Güvenlik kamerası tercihinde bulunmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. İhtiyaçlarınızı belirleyerek tercih işlemlerini kolay bir şekilde yürütebilirsiniz. Ayrıca en doğru ürünü bulmaya da böylece yaklaşırsınız. Öte yandan ürün kalitesi, dikkat etmeniz gereken faktörlerin başında yer alır. Kaliteli ürün tercihinde bulunarak uzun seneler boyunca güvenlik kamerası ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Teknolojik özellikler, dikkat etmeniz gereken bir sonraki özellikler bütünüdür. Teknolojik gelişmeleri takip eden, sürekli güncel kalacak olan bir ürün tercihinde bulunarak yine avantaj elde edebilirsiniz. Görüntü kalitesi, dikkat etmeniz gereken özelliklerden bir diğeridir. Görüntü kalitesi yüksek ürünler tercih edebilirsiniz. Böylelikle fiyat - performans açısından etkin bir işlemi yürütmüş olursunuz. Fiyat unsuru, dikkat etmeniz gereken son özelliktir. Fiyat faktörünü iyileştirmek için cimri.com adresini ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece fiyat avantajı elde edebilirsiniz. Genel olarak dikkat etmeniz gereken özellikler bu şekildeyken, bu özelliklerin her biri kendi içerisinde ayrı bir öneme sahiptir. Dolayısıyla siz de aynı önemi göstererek verimli alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Fiyatları

Genel olarak fiyatları etkileyen faktörler aynı olsa da temelde güvenlik kamerası fiyatlarını belirleyen faktör ürün kalitesidir. Kalite arttıkça fiyatlar da artar. Ürün dayanıklılığı, fiyatları etkileyen unsurlardan bir tanesidir. Dayanıklılık ile fiyatlar da doğru orantılıdır. Yani dayanıklılık arttıkça fiyatlar da mutlaka artacaktır. Sonraki aşamada görüntü kalitesi fiyatları etkiler. Görüntü kalitesinin iyi olması, fiyatlar üzerinde arttırıcı etkiye sahiptir. Görüntü kalitesi, ayrıca size daha fazla netlik kazandırır. Bunun haricinde üründeki özellik sayısı, megapiksel sayısı gibi özellikler de fiyatı etkiler. Diğer yandan ürünü üretmek için gerekli olan malzemelerin fiyatları da satış fiyatını etkileyecektir. Öte yandan ürünün çok özellikli olması da fiyatları etkileyecek faktörlerden birisidir. İşletmenin üstlenmiş olduğu işçilik maliyetleri, genel maliyetler gibi kalemlerde yaşanacak artışlar da ürün fiyatını etkileyecektir. Son olarak ürünün satışını gerçekleştiren firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar da fiyatı oldukça etkileyecektir. Fiyatlar hakkında detaylı araştırmalar yaparak bilgi sahibi olmanız mümkündür. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery