track source
track source

Güvenlik Sistemleri & Aksesuarları

Güvenlik Sistemleri & Aksesuarları Fiyatları

2101 Ürün gösteriliyor.
Güvenlik Sistemleri & Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Güvenlik Sistemleri & Aksesuarları modelleri ve Güvenlik Sistemleri & Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Güvenlik Sistemleri & Aksesuarları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Güvenlik Kameraları, Güvenlik Sistemi Kayıt Cihazı, Güvenlik Sistemi Setleri, Bebek Kamerası, Bebek Telsizi. 2101 adet Güvenlik Sistemleri & Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Güvenlik Sistemi Aksesuarları

Güvenlik sistemleri ofis, iş yeri, ev ve daha birçok farklı alan için günümüzde alınan önemli önlemler arasında yer alır.Güvenlik sistemlerinin gelişmiş teknolojik çözümleri sayesinde ev ve ofis gibi mekanların güvenliklerinden endişe duymaya gerek kalmaz. Böylelikle kullanıcılar ev ve ofislerinde bulunmadıkları zaman diliminde güvenlik sistemleri üzerinden bu mekanları uzaktan da kontrol edebilirler. Birçok farklı üretici firma tarafından geliştirilen güvenlik sistemleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte de hızla geliştirilir bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla geçmişten günümüze güvenlik sistemleri oldukça gelişmiş bir yol izler. Güvenlik sistemleri mekanın kullanım amacına, mimari yapısına ve büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Bu sistemler mekanın dışarısında ve mekanda yokken kullanıldığı gibi mekanın içerisinin güvenliği içinde kullanılır. Günümüzde bu anlamda en çok kullanılan sistemler arasında yer alan bebek kameralı ebeveynler tarafından oldukça fazla tercih edilir. Güvenlik sistemi aksesuarları da güvenlik sistemlerinin haricinde satın alınabilir. Bebek telsizi modellerinde ürüne ek telsiz satın alınabilir. Güvenlik sistemi çeşitleri ve aksesuarlarına online satış ağları üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir. 

Güvenlik Sistemi Aksesuar Modelleri

Güvenlik sistemi ve aksesuarları arasında günümüzde en çok kullanılan ürün çeşitlerinde bebek güvenlik ürünleri ön plana çıkar. Bebek kameraları ve bebek telsizleri ev içerisinde en çok kullanılan güvenlik sistemleri olarak bilinir. Bu ürünler bebek ve bakıcının gün içerisindeki etkinliklerini uzaktan gözlemlemek gibi bu tip bir amaç için oldukça sık kullanılır. Bunun yanı sıra ebeveynler evdeyken geceleri bebeğin uyanıp uyanmadığı kontrol etmek amacıyla da bebek telsizleri kullanılır. Oldukça basit bir çalışma prensibine sahip olan bebek telsizleri kolaylıkla kullanılabilir. Birçok farklı teknoloji firmaları tarafından üretilen bebek telsizleri ve güvenlik sistemlerinin modellerine göre farklı özellikleri bulunur. Modellerin arttırılması ile birlikte ürünlerin özellikleri de geliştirilir. Bebek telsizlerinin kullanım pratiği genel olarak iki kumanda ile sağlanır. Genellikle telsizler pil ile çalışır. Şarjlı çalışma prensibine sahip bebek telsizleri de bulunur. Ev tipi güvenlik kamera sistemleri arasında en çok tercih edilen özellikler gece görüşüne sahip olan sistemler olarak bilinir. Günümüzde ev tipi güvenlik sistemleri akıllı telefonlar ile entegreli bir şekilde çalışır. Bu sayede güvenlik sistemleri akıllı telefonlar üzerinden evde yokken kolaylıkla kontrol edilebilir. Herhangi bir gelişme olması durumunda da akıllı telefonlar üzerinden alarm sistemleri kumanda edilebilir. Ev güvenlik sistemleri tüm odalar için kurulabildiği gibi istenilen odalar için de kurulabilir. Bu sistemler oldukça hassas bir hareket sensörüne sahiptir. Bu sayede mekan içerisindeki herhangi bir hareketliliği fark edebilirler. Güvenlik kameralarının görüş açısına dair gelişmiş teknolojik özellikler mekanın büyüklüğüne ve kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Apartman dışı ve site gibi alanlardaki daha büyük güvenlik kameraları kullanılırken daire girişi ve ev içerisindeki alanlarda daha kısa görüş açısına sahip kameralar tercih edilir. İçerisindeki depolama alanı sayesinde görüntüleri hafızasına kaydeden güvenlik kameraları görüntüleri direkt olarak telefon ve bilgisayarlara aktarabilir. Bu sayede geçmiş görüntülere de bilgisayar ve telefonlar üzerinden ulaşılabilir. Depolama alanındaki görüntüler belirli bir süre içerisinde yenilenerek silinir. Ürünlerin özellikleri modelleri ve üretici firmalarına göre farklılık gösterebilir.    

Güvenlik Sistemi Aksesuar Fiyatları

Güvenlik sistemi ve aksesuarlarının fiyatları ürünlerin gelişmiş teknolojik özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Güvenlik sistemlerindeki kameraların özellikleri, ürünlerin çalışma prensipleri gibi birçok faktör fiyat üzerinde belirleyici bir rol oynar. Ev güvenlik sistemleri fiyatları ürünün özelliklerine bağlı olarak değişir. Akıllı telefonlar ile entegreli bir şekilde kullanılan güvenlik sistemleri fonksiyonlarının gelişmesiyle birlikte fiyat bakımında da artış gösterir. Bebek telsiz ürün çeşitlerinde ise geniş bir fiyat aralığı bulunur. Ürün çeşitliliğinin fazla olması ürünlerin fiyatlarına da yansır. Güvenlik sistemleri ve aksesuarları uzun süreli kullanılacak ürünler olduğu için satın alırken ürünlerin performanslarına da dikkat etmek gerekir. Bunun için Cimri üzerinden ürünlerin fiyat ve performans analizleri yapılabilir. Bu analizlerin yapılabilmesi için Cimri’nin kullanıcılara sunduğu kolay bir arayüzü bulunur. Bu arayüz sayesinde kullanıcılar site üzerinden kolaylıkla fiyat araştırması yapabilir. Güvenlik sistemleri için sahte kameralar da kullanılır. En uygun fiyatlı olarak satışa sunulan bu ürünler caydırıcı olmaları dolayısıyla tercih edilir.  

Güvenlik Sistemi Aksesuarları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Güvenlik sistemleri ve cihazları günümüzde yaşamın bir gerekliliği olarak da ön plana çıkar. Bu nedenle günümüzde ebeveynler tarafından bebek telsizleri bebek alışverişleri listelerinin ilkleri olarak satın alınır. Güvenlik sistemleri de geçmişten günümüze tercih edilen ürünler arasında sıralanabilir. Bunları satın alırken belirli özelliklere dikkat etmek gerekir. Öncelikli olarak ürünlerin fiyatlarını karşılaştırmak uygun fiyatlı alışverişleri de beraberinde getirir. Bir diğer dikkat edilmesi gereken özellik ise ürünlerin kullanım amaçlarıdır. Görüntü açısından caydırıcı olması için sahte kameralar kullanılabilir. Bununla birlikte sık sık seyahate çıkanlar tarafından akıllı telefon entegresi olan güvenlik sistemleri tercih edilebilir. Bu sayede ürünün uzaktan kumandası da daha kolay hale gelir. Güvenlik sistemi kameralarının gece görüşleri de gece kayıtları için önemlidir. Site gibi geniş güvenlik alanlarında gece görüşüne sahip olan güvenlik kameraları tercih edilebilir. Güvenlik kameralarının aksesuarları da tekli olarak satışa sunulur. Ürünlerin gerekli parçaları bu şekilde de temin edilebilir. Cimri üzerinden ürünleri daha detaylı incelemek için filtreleme seçeneklerinden yardım alınabilir.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery