track source
track source
track source

Ses Kayıt Cihazları

Ses Kayıt Cihazları Fiyatları

76 Ürün gösteriliyor.
Ses Kayıt Cihazları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ses Kayıt Cihazları modelleri ve Ses Kayıt Cihazları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ses Kayıt Cihazları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Philips, Sony, Yamaha, Powermaster, Mobitell. 76 adet Ses Kayıt Cihazları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ses Kayıt Cihazları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ses Kayıt Cihazları markası:

En Çok İncelenen Ses Kayıt Cihazları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ses Kayıt Cihazları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 76 Ses Kayıt Cihazları modeli içerisinde en ucuz Ses Kayıt Cihazları fiyatı 24.14 TL iken, en yüksek Ses Kayıt Cihazları fiyatı 29970.04 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ses Kayıt Cihazları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Ses Kayıt Cihazları fiyatı ise 1108.37 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ses Kayıt Cihazları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ses Kayıt Cihazları

Ses‌ ‌kayıt‌ ‌cihazı,‌ ortamdaki sesleri kaydedip, tekrar dinlenmesine olanak sağlayan, yayıncılık için önemli bir araçtır. Bir ses kayıt cihazı, daha sonra oynatmak için konuşmayı kaydeder veya üzerine başka kayıt yapılmak üzere sesi depolar ve benzeri amaçlar için kullanılanılır. Dijital ses kayıt cihazları ve teyp kayıt cihazları içerir. Taşınabilir kaydediciler, el tipi, dijital kayıt cihazları ile analog sabit bir yerde çalışan ses kayıt cihazlarının yerini almıştır. Dijital portatif cihazlar, bir bilgisayara yerleştirilerek veya takarak kayıtların aktarılmasını sağlar. Dijital kayıt cihazları eski yöntem kayıt metodlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Kaydırmalı değiştirme tuşları, parmak izi kilitleme ve barkod tarama seçenekleriyle profesyonel dijital ses kaydedicileri mevcuttur. Bazı ses kayıt cihazları, dosyanın kolay kopyalanması için sesin konuşma algoritmaları kullanılarak bir bilgisayar tarafından analiz edildiğinde konuşma tanıma işlevi görür. Ses kayıt cihazlarının bu gibi birçok özelliklere sahip birçok modelini bulmak mümkündür.

Ses Kayıt Cihazı Modelleri ve Özellikleri

Ses‌ ‌kayıt‌ ‌cihazı‌ ‌modelleri,‌ oldukça geniş özelliklere sahip bir yelpazeye sahiptir. Modeller kullanıcı ihtiyaçlarına ve isteklerine göre farklılık gösterir. Kayıt süresi, ses kalitesi, performansı ve tasarımları her modelde değişkenlik gösterir. Özel tasarlanmış ve işlevsel bir ürün arıyorsanız ‌ses‌ ‌kayıt‌ ‌cihazı‌ ‌mikrofonlu modelleri tercih edebilirsiniz. Özel şık bir tasarıma sahip olan cihazlar, ayrıca yüksek, uzun süren performans ile kayıt yapmanızı sağlar. İster günde 12 saat ister haftada 12 dakika kayıt yapın, ses kayıt cihazı önemli işlevsellikler ile işlerinizi kaydederken mobil kalmanın çok iyi bir yoludur. Dijital ses kayıt cihazları, transkripsiyon yoluyla daha iyi, daha verimli bir iş akışı sağlama ve kristal netliğinde ses kalitesi yakalama yetenekleri nedeniyle bugün her zamankinden daha çok kullanılan bir cihazdır. Sıklıkla gözden kaçan bir özellik, kayıt cihazındaki LCD boyutudur ve bazı profesyonel modeller arkadan aydınlatmalı LCD ekranlar dahil sunabilir. Bir kayıt cihazını daha alışverişli yaparken, kayıt cihazı ile ne sıklıkta etkileşime gireceğinizi ve ne için kullanacağınız özellikleri düşünerek kendinize uygun bir modeli seçebilirsiniz. Kayıt cihazını almayı, sadece ses kayıt odaklı kullanmayı planlıyorsanız, o zaman büyük bir LCD çok daha az önemlidir. Bununla birlikte, ekleme / üzerine yazma işlevlerini kullanmayı, kayıt etmenizi, geri sarmayı veya gözden geçirmeyi veya hatta dosya demografisini kullanmayı düşünüyorsanız, daha büyük bir LCD'ye sahip bir cihaz size çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayacaktır. Kayıt cihazındaki menü sistemi ne kadar kullanışlı olduğu modelden modele değişir. Sıradan bir kayıt yapmak için kullanacaksanız, bu hiç önemli olmayabilir, ancak ileri düzey bir kullanıcı kullanımı kolay bir menü sistemine sahip bir kayıt cihazı bulmak ister. Bu menü sistemi, kullanıcının kayıt cihazı ile etkileşime girme şeklidir ve kullanıcının deneyimini büyük ölçüde etkileyebilir. Premium ses kayıt cihazları genellikle daha fazla özellik, daha geniş bir LCD ekran ve iyi düşünülmüş ve deneyimi kolay bir menü sistemi sunar. Birçok farklı modelde ve özellikte ses kayıt cihazı bulmak mümkündür.

Ses Kayıt Cihazı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Herhangi bir ses kayıt cihazı seçerken öncelikle kullanım amacı, kullanıcının profesyonel amaçlar için mi kişisel kullanım için mi olduğu ve tercihlerinin belirlenmesi gerekir. Kullanım amacının ne olduğu ses kayıt cihazı seçiminde fazlasıyla önem taşıyan bir etkendir. Zarif ve kullanışlı bir ses kayıt cihazı modeli arıyorsanız bu beklentinizi karşılayacak bir.ok seçenek arasında karar verebilirsiniz. Ses kayıt cihazının satın alma kararı, tam olarak kullanıcı tercihlerine ve kullanıcının yapacakları için gerekli özellikleri içerip içermemesine bağlıdır. Bazı modeller daha yüksek performans içindir ve bu ‌ses‌ ‌kayıt‌ ‌cihazları ‌profesyonel‌  amaçlar için üretilmiştir; diğerleri kişisel kullanım için sade tasarıma odaklanır. Birkaç ekstra özellik, ses kayıt cihazının yapabileceği, size özel birçok fonksiyona sahip olmanız anlamına gelir. Buna örnek olarak, gelişmiş LCD veya dijital ekrana sahip üst düzey kayıt cihazları verilebilir.  Kullanımı kolay olan ve sade tasarımlı ürünlerde de uzun vadeli, üstün performans sunan kaliteli ses kayıt cihazları arasında ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. 

Ses Kayıt Cihazı Fiyatları

Ses‌ ‌kayıt‌ ‌cihazı‌ ‌fiyatları,‌ belirlenirken birçok etkene ve her bir modelin fonksiyonlarına bakılarak belirlenir. Farklı çeşit ses kayıt cihazları, içerdiği küçük ayrıntılar ile birlikte aynı zamanda ekranlı olması gibi özellikler de dikkate alınarak her bir model özel olarak fiyatlandırılır. Örneğin; bir ses kayıt cihazının ekranı yanı sıra, mikrofon çubuğunun olup olmaması gibi detaylar göz önüne alınır. Neye ihtiyacınız olduğu ve kişisel tercihlerinizin farklılığı, fiyatların değişmesine neden olur. Yüksek performanslı bir ses kayıt cihazı arıyorsanız, mevcut birçok seçenek arasında en yüksek fonksiyona sahip olan cihaz için seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, tüm bütçelere uygun ses kayıt cihazı bulmak mümkündür. Neye ihtiyacınız olduğunuz yanında da kişisel olarak hangi özelliklere sahip olmak istediğinize göre tercih etmek en sizin için önemli bir seçim kriteri olur. En çok tercih edilen ses kayıt cihazları, fiyat skalası fark etmeksizin tüm modellerde fiyat kriterleri, öncelikle ses kayıt cihazının özellikleridir. Siz de dilerseniz, Cimri.com’da aradığınız ses kayıt cihazını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery