track source
track source

Projeksiyon

Projeksiyon Fiyatları

416 Ürün gösteriliyor.
Güç Tüketimi(Normal)
Çözünürlük
Ses Seviyesi(Normal)
Bataryalı Kullanım
Işık Kaynağı
Optik Zoom
Dijital Zoom
Ağ Bağlantısı
Ağ Bağlantısı Türü
VGA
DVI-I
HDMI
USB
Lens Kaydırma
Lens Kaydırma Yönü
HDMI Sayısı
Çözünürlük Standardı
RJ-45
RS232
Renk
Ağırlık
Projeksiyon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Projeksiyon modelleri ve Projeksiyon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Projeksiyon kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, HP, Asus, Xiaomi, Acer. 416 adet Projeksiyon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Projeksiyon Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Projeksiyon markası:

2021 yılı Projeksiyon Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 416 Projeksiyon modeli içerisinde en ucuz Projeksiyon fiyatı 59.0 TL iken, en yüksek Projeksiyon fiyatı 259000.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Projeksiyon fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Projeksiyon fiyatı ise 2707.47 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Projeksiyon

Eğitim öğretim alanında fazlasıyla kullanılan bir ürün olan projeksiyon, bilgisayar gibi çeşitli ürünlerle bağlantı kurarak sunumlarda veya anlatılan derslerde çokça iş görür. Duvar ya da perde gibi bir alana yansıtma yöntemi ile çalışan bu ürün görsel zenginliği eğitim ve öğretim alanı için fazlasıyla sağlar. Günümüzde benzer pek çok ürün bulunsa da projeksiyonlar genel itibariyle alandan tasarruf ettirmesi dolayısıyla birçok avantajı da beraberinde getirir. Çok alan özgürlüğü olmayan yerlerde tavana asılan bu ürünü kullanmak için beyaz bir duvar veya perde yeterli olabilmekte. Ofis ortamında sunumlarda, kafe ve çeşitli oturum alanlarında da bu ürünler fazlasıyla kullanılır. Projeksiyon ayrıca görüntü ve görsellerin daha iyi iletilmesi konusunda da iş görür. Kompakt tasarımları ayrıca ilerleyen teknoloji ile artan fonksiyonel özellikleri doğrultusunda geleneksel olan bu ürün şimdi güncel halleriyle de kullanım için işlevsellik sunar. Sunum ve görsel aktarım gibi konular iş hayatı için çok önem taşır. Öyle ki film ve sinema gibi sektörlerde hala bu yöntem devam eder. Yüksek kalite ve alan tasarrufu gibi konular kişilere ekstra fayda sağlar.

Projeksiyon Modelleri

Gün geçtikçe yenilenen teknoloji ile beraber projeksiyon cihazları da sürekli değişime uğrayan ürünlerin arasında yer alır. Teknolojinin ilerlemesi her ürüne yeni fonksiyonel özellikler getirir. Projeksiyonlar da bu husus doğrultusunda yeni nesil halleriyle artık sunum ve eğitim öğretim alanlarındaki mevcudiyetini sürdürür. Üstelik pek çok model ve farklı özelliklere sahip modelin de piyasada bulunması kişilere çeşitlilik sunar. Modellerinden bahsetmek gerekirse ilk olarak projeksiyon mini modeli gelir. Küçük olmasının yanı sıra ekstra yer kaplamadan tavana bağlantıları ile takılarak son derece basit bir kullanım imkanı verir. Ayrıca uzaktan kumandası sayesinde kontrol etme, açıp kapama sayfa ilerleme, değiştirme gibi çeşitli avantajları da kişilere sunar. Bunun yanında üst düzey görüntü kalitesi ile birlikte cihazdan alınan verimi de doruk noktaya çıkarır. Bu modeli takiben ise 1080p projeksiyon modeli gelir. Üst düzey görüntü kalitesi ile birlikte yalnızca sunum ve eğitim değil film, video gibi görsel değeri olan aktiviteler içerisinde de son derece etkilidir. Yapılan her işin kalitesini arttırmak adına bu ürünler son derece kullanışlıdır. Kablo sistemi ile olan bu modeller her türlü teknolojik cihaz ile bağlantı kurabilir ve bu şekilde kullanım imkanını kişilere sunar. Bu modelin arından ise full hd projeksiyon modeli gelir. Bu model sinema gibi aktiviteleri daha canlı ve kaliteli bir hale getirir. Ayrıca sunum yapan kişiler için yüksek çözünürlük ve yansıtma özelliği ile kaliteli sunumun da kapısını aralar. Görsel zenginlik sunum, sinema gibi her alanda çokça önem içerir. Bu nedenle projeksiyon gibi cihazlar son derece katkı sağlar. Bununla beraber yeni nesil olan ve teknolojik açıdan da son derece elverişli bir model ise kablosuz projeksiyon modelidir. Kablo gibi uğraştıran ve ek maliyetlere yol açan faktörlerin olmadığı bu cihaz alandan tasarruf ettirirken fonksiyonel olarak kaliteyi de beraberinde getirir. Bununla beraber seyyar kullanım ve hareket özgürlüğü tanıması dolayısıyla taşınabilir projeksiyon modeli son derece idealdir. Yansıtılacak alanın olduğu her alanda üst düzey verim sağlar.  Bunun yanında göz yormaması açısından led projeksiyon modelleri daha canlı ışıklandırma ile izlenilen veyahut gösterilen görselin kalitesi de aynı ölçüde artar. 

Projeksiyon Fiyatları

Sunum, eğitim öğretim , eğlence gibi kısaca her konuda kişilerin gereksinimlerini karşılayan bu ürün çeşidi sunduğu faydalar ile birlikte tercih edilmek için son derece ideal bir seçim görevi görür. Bu cihazlar seyir kalitesini ve yapılan işin daha kaliteli olması için gerekli şart ve imkanları sağlar. Projeksiyon fiyatları belirlenirken çok farklı faktörler sonucun belirlenmesinde etkilidir.  Bunların başında projeksiyon modeli gelir. Yeni nesil modeller eski nesile göre fiyat eğrisi yüksek olabilir. Bununla beraber kablosuz projeksiyon veyahut taşınabilir olması gibi fonksiyonlar da fiyatların artmasına neden olur. Bunun yanı sıra cihazın boyuu da bu fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır. İnternet üzerinden alışveriş yapan kişiler için iyi bir fiyat analizi son derece önem arz eder. Cimri.com sitesinden fiyat karşılaştırması yapmak doğru ürüne ekonomik maliyetler ile ulaşma şansı verir. Bununla birlikte kullanıcıların tasarruf etmesi konusunda büyük avantaj sağlar. Her bütçe yapısına uygun bir şekilde piyasada mevcut bulunan bu ürünlere iyi bir araştırma ila ulaşmak son derece kolay bir hale gelir.

Projeksiyon Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İş hayatı, sosyal hayat ve eğitim hayatında kullanıcılara fazlasıyla verim sunan bu cihazlar son derece tercih edilir. Yeni nesil olması ve ekstra yer kaplamama  özelliği ile pek çok kolaylığı da beraberinde getirir. Bu nedenle bu cihazları tercih ederken dikkat gerektiren pek çok faktör bulunur. Bunların başında projeksiyon cihazı modellerine dikkat etmek son derece önem taşır. Bununla beraber alandan tasarruf etmek ve seyyar olarak çok amaçlı kullanım için taşınabilir modellerini tercih etmek alınan verimi de arttırır. Bunun yanı sıra garanti seçeneğinin olması da kullanıcılara güvence verir. Hassas göz yapısı olan kişiler için led projeksiyonlar son derece fayda içerir. Daha az yorucu olması ile daha uzun müddet kullanım imkanı sunar. Bu gibi hususlara dikkat edildiğinde hem uzun ömürlü kullanım de yüksek ölçüde verim elde edilmiş olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery