Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon Perdesi Fiyatları

158 Ürün gösteriliyor.
Uygulama Alanı
Projeksiyon Perdesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Projeksiyon Perdesi modelleri ve Projeksiyon Perdesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Projeksiyon Perdesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Everest, Remixon, Lastvoice, Codegen. 158 adet Projeksiyon Perdesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Projeksiyon Perdesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Projeksiyon Perdesi markası:

2021 yılı Projeksiyon Perdesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 158 Projeksiyon Perdesi modeli içerisinde en ucuz Projeksiyon Perdesi fiyatı 123.37 TL iken, en yüksek Projeksiyon Perdesi fiyatı 13828.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Projeksiyon Perdesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Projeksiyon Perdesi fiyatı ise 412.41 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Projeksiyon Perdesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
Viewsonic PX725HD Projeksiyon
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Projeksiyon Perdesi

Yaz akşamlarında bahçeye kurulan beyaz bir perde ve projeksiyon cihazı ile kendi açık hava sinemanızı yaratabilirsiniz. Eve alacağınız bir projeksiyon perdesi ile ev rahatlığı ile sinema salonunun kalitesini birleştirmiş olursunuz. Bunların yanında bir eğitim kurumunda çalışıyorsanız görsel uyarıların öğrenme üzerinde ne kadar etkili olduğunu biliyorsunuzdur. Bu yüzden mutlaka bir projeksiyon perdesi ve cihazına ihtiyaç duyarsınız. Hal böyle olunca projeksiyon perdeleri gittikçe popülerleşen eşyalar olmaya devam ediyor. Artan taleple birlikte projeksiyon perdeleri herkes için çok daha ulaşılabilir hale geliyor.

Projeksiyon Perdesi Modelleri

Her ne kadar temelde beyaz bir perdeden bahsediyor olsak da projeksiyon perdelerinin evlere girmesiyle birlikte her eve özel farklı ihtiyaçlar doğmuş oldu. Söz konusu farklı duvarlar, farklı bütçeler, farklı kullanım alanları olunca çeşit çeşit projeksiyon perdesi türü ortaya çıkmış oldu. Projeksiyon perdesi boyutları yansınızın görüntüsü açısından önemlidir. Projeksiyon perdesi 300x200 size dikdörtgen bir izleme alanı sunar. Buna karşın ölçülerinden de anlaşılacağı üzere projeksiyon perdesi 200x200 kare bir yüzeye sahiptir. Bu iki yüzeyde görüntüleyebileceğiniz yansıların boyutları da farklı olur. Buna karşın kararınızı verirken yalnızca istediğiniz yansı boyutunu değil perdeyi kullanacağınız odanın ve duvarın büyüklüğünü de hesaba katmalısınız.

Perdeyi sabit tutmak için birden fazla yöntem vardır. Eğer perdeyi tavana sabitleyip ihtiyacınız olduğunda açıp kapamak istiyorsanız projeksiyon perdesi motorlu modellerini tercih etmelisiniz. Bu modelin bir alt sınıflandırması sayılabilecek projeksiyon makinesi kumandalı ile tavanda sabit bir şekilde bir storun içinde duran perdenizi uzaktan bir tuşla indirebilir ve işiniz bittikten sonra yine aynı şekilde kaldırabilirsiniz. Bu tür makineler saklama alanı açısından oldukça yer tasarrufu sağlarlar. Buna karşın projeksiyon perdesi ayaklı modelleri manuel olsalar da kendilerine göre avantajları vardır. Motorlu türler sabit monte edilmiş olduklarından taşınamazlar ama ayaklı modelleri istediğiniz yere taşıyıp kullanabilirsiniz.

Projeksiyon Perdesi Fiyatları

Projeksiyon perdesi fiyatları çeşitli faktörlerden dolayı değişiklik gösterebilir. Bunlardan ilki alışverişin yapıldığı mecradır. Farklı mecraların işletim maliyetleri ve ürünlerine olan talepler farklı olduğundan farklı fiyatlandırmalar yaparlar. Projeksiyon cihazı perdesi fiyatlarının birbirinden farklı olmasındaki bir diğer belirgin etken perdenin boyutudur. Büyük boyutlardaki perdeler daha pahalı olacaktır. Buna karşın zaman zaman perde türü daha önemli bir faktör olabilir. Yani daha küçük boyutlu olsa da motorlu bir perde ayaklı bir perdeden daha pahalı olabilir. Projeksiyon perdeleri eğitim kurumlarında da sıkça kullanılan materyaller olduklarından zaman zaman bireyselden ziyade toplu satın alınırlar. Bu gibi durumlarda toptan fiyatın perakende fiyattan farklı olması beklenir.

Projeksiyon Perdesi Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Online bir mecradan yapacağınız alışverişte karar vermek zor olabilir. Doğru karar vermek ise çok daha zordur. Hal böyle olunca sizin dışınızdaki kullanıcıların yorumlarını da dikkate almak gerekir. Sizinle benzer beklentilere ve benzer kullanım alışkanlıklarına sahip birinin görüşleri sizin de alacağınız ürün hakkında daha doğru kararlar vermenize yardımcı olabilir.

Bunun hemen ardından sizin için en önemli detay projeksiyon perdesi ölçüleri olabilir. Yansımayı yapmak istediğiniz duvarın ölçüleri ve projeksiyon cihazınızın türü doğru boyutta perdeyi seçmeniz için önemli belirteçlerdir.

İhtiyaçlarınız ve projeksiyon perdesini kullanım amacınız perde türü seçiminizde mühimdir. Perdeyi bir yerden bir yere taşıyarak kullanmak istiyorsanız projeksiyon perdesi tripod seçeneklerini incelemelisiniz. Buna karşın saklama alanı probleminiz varsa tavana sabitlendiğinden size yer tasarrufu sağlayacak olan projeksiyon perdesi storlu seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery