track source
track source
track source

TV Aksesuarları

TV Aksesuarları Fiyatları

31748 Ürün gösteriliyor.
Markalar
TV Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. TV Aksesuarları modelleri ve TV Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. TV Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Apple, Samsung, Sony, Philips. 31748 adet TV Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen TV Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 TV Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen TV Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı TV Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 31748 TV Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz TV Aksesuarları fiyatı 1.24 TL iken, en yüksek TV Aksesuarları fiyatı 6275.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm TV Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama TV Aksesuarları fiyatı ise 87.59 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan TV Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Vestel Air Mouse Kumanda
Vestel Air Mouse Kumanda
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Goldmaster HDM-218 Cutie Android Smartstick
Goldmaster HDM-218 Cutie Android Smartstick
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
LG AN-WF100 Wifi Usb Adaptor
LG AN-WF100 Wifi Usb Adaptor
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
LG AN-MR500 Sihirli Kumanda
LG AN-MR500 Sihirli Kumanda
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

TV Aksesuarı

Televizyonların gelişen teknoloji ile çeşitli özellikler kazanması, boyutların ve tasarımlarının değişmesi nedeniyle günümüzde televizyon ünitesi kullanımı ve aksesuarları da oldukça çeşitlenerek artış gösterir. Televizyon özellikleri nedeniyle çeşitli monte askı aparatları, kumandalar, antenler, uydu alıcıları, çoğaltıcı ve dağıtıcılar, 3D özellikli gözlükler, kablo tutucu ya da gizleyici aparatlar olmak üzere pek çok aksesuar hayatımıza girer. Bu aksesuarların çeşitli formları, renkleri, özellikleri ve boyutları bulunur. Kullanılacak aksesuar kullanım amacı ve yerine bağlı olarak farklı ham maddeler kullanılarak üretilen bu aksesuarlar, teknik donanımsal özelliklere sahip olarak tasarlanır. Televizyonların yerleşimi için TV üniteleri ve sehpaları kullanılırken, bazı yeni yaşam alanı dekorasyonlarında televizyonlar askı aksesuar aparatları ile duvara asılı ya da monte edilerek kullanılır. Dekorasyon ve TV ünitelerin olduğu köşedeki alanın dekoru için TV duvar aksesuarları kullanılır. TV aksesuar ürünlerinin pratik kullanım ve montaj özellikleri kullanarak kurulumunu kolayca yapabilirsiniz. 

TV Aksesuarı Modelleri

TV aksesuar modelleri ürün kullanım amacı ve özelliklerine göre çeşitli boyutlarda, renklerde ve tasarımlarda oldukça geniş ürün çeşitliliğinde kullanıcıların beğenilerine sunulur. Dekoratif amaçlı kullanılan aksesuarlarda, renk ve tasarımlar ile farklılaştırılmış geniş seçenekler bulunur. Teknik donanımlı uzaktan kumanda gibi aksesuarlarda, tasarımlar dekoratif değil kullanım amaçlı teknik olarak çeşitlenir. Askı aparatları da dekoratif olmayan kullanım özelliklerine göre çeşitlenir. TV ünite ve sehpa aksesuarlarında birbirinden farklı tasarımlar, birbirinden farklı ürün grupları ve çeşitli renk alternatifleri olan dekoratif ürünler bulunur. TV ünitesi aksesuarları dekoratif amaçlı kullanıldığı için en geniş renk ve tasarım çeşitliliğine sahip olan aksesuarlardır. Yaşam alanınızın dekorasyonuna bağlı olarak TV ünitenizi dekore etmek amacıyla çeşitli süsler, biblolar, küçük çiçek saksılar, mumluklar gibi ya da deka soyut şekillendirilmiş dekoratif figürler ile renklendirebilirsiniz. Ürün içeriğinde çeşitlilik arttıkça ürünlerin alternatif seçenekleri de artış gösterir. TV sehpası aksesuarları TV ünitesi kadar çeşitli olmasa da çeşitli seçeneklere sahip olarak kullanıcıların tercihlerine sunulur. Sehpa aksesuarlarında kitaplık süslemeleri ve kitaplık rafları da ayrıca bulunabilir. Bu raflar aksesuarlarında geniş renk seçeneği bulabilirsiniz. TV duvar aksesuarları genelde daha teknik detay içeren TV askı aparatlarının ya da duvara monte için vidalı sistem aparatlarını kapsar. Bu aksesuarlarda renk ve tasarım çeşitliliği diğer aksesuarlara göre daha çok kullanım amacı nedeniyle şekillenir. TV aksesuar seti, çeşitli aksesuarların toplu halde satışa sunulduğu, içeriğinde teknik donanımlı aksesuarlardan dekoratif aksesuarlara kadar ürün bulunabilen setlerdir. Askı aparatlarının toplu halde ya da dekoratif aksesuarların toplu halde set haline getirildiği, kullanıcı talep ve ihtiyaçlarını karşılayan aksesuar ürünleridir. TV arkası aksesuarları daha dekoratif tasarımlardan oluşan, renkli ve alternatifleri bulunan aksesuarlardır. TV ünitesi arkasındaki alanı kitap raflarla, süsleme figürleri için kullanılan raflarla, duvara asılan dekoratif figür ya da tablolarla dekore edebilirsiniz. Televizyonların daha iyi çalışması için kullanılan antenlerin, kullanımı ve kurulumu için gerekli olan aparatları TV anten aksesuarları çeşitleri içerisinde satışa sunulur. Uydular, çoğaltıcı ve dağıtıcılar, harici ses sistemleri ve süs amaçlı ışıklandırma aparatları, dekoratif olmayan kullanım ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlenen TV aksesuarlardır.   

TV Aksesuarı Fiyatları

Tv aksesuarları birbirinden farklı çeşitlere sahip olduğu için fiyat aralıkları da farklıdır. Televizyon kullanımı için duvar askıları, kumandaları, anten ve uydu aparatları gibi pek çok çeşitte yardımcı ürün bulunur. Antenlerin fiyatları çekim alanı ve çekim gücüne göre değişkenlik gösterir. TV aksesuar fiyatları ise duvara monte için kullanılan aparatları ve TV arkasında kullanılan aperatif duvar aksesuarları gibi pek çok farklı çeşit içerdiği için ayrı fiyatlar ile satışa sunulur. Aksesuarların yapımında metal, ahşap, sert plastik kullanım miktarları ve aksesuarın boyutları nedeniyle oldukça çeşitli aksesuar türü bulunur. Anten, uydu, kumanda gibi teknik donanım gerektiren aksesuarların fiyatları, dekoratif olarak kullanılan aksesuar fiyatlarından daha farklı olabilir. Çünkü hem ana malzeme kullanımı hem teknik malzeme kullanım miktarları ve özellikleri aynı değildir. Kumandalar, gerek teknik donanımı gerekse ebatları nedeniyle teknik özelliği bulunan aksesuarlar içerisinde en uygun fiyata sahip olan ürünler olabilir. TV aksesuarları her bütçeye ve beğeniye uygun özelliklere sahip geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcıların beğenisini alır.

TV Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

TV aksesuarları tercihlerinizde alacağınız aksesuar çeşidine bağlı olarak özellikleri ve boyutları detaylı incelemek gerekir. Kumanda, anten, uydu gibi aksesuarların tercihleri yapılırken en önemli etken teknik özellikler olurken; duvar arkası TV aksesuar rafları ve sehpa aksesuarları tercihlerinde ise boyutları ve kişisel beğeniler oldukça etkili olur. Farklı materyaller kullanılarak çeşitli seçeneklere sahip olan TV aksesuarları seçimlerinizde, ihtiyaç duyabileceğiniz ve zevkinize hitap eden ürünlere yönelebilirsiniz. TV aksesuar çeşitleri oldukça renkli ürün yelpazesi ve ahşap, metal, farklı materyaller kullanılarak oluşturulan tasarımları ile her kullanıcının dekorasyonuna uygun seçenekler içerir. Duvar monte aksesuarları seçiminde yaşam alanınızın dekorasyonuna uygun renkte ve tasarımda olan çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Aksesuar tercihlerinizde ergonomik boydaki aksesuarları tercih etmek, kullanım sırasında sizlere oldukça konfor sağlar. Monte aksesuarların sağlamlığına ve ürün kalitesine dikkat ederek tercih yapmak uzun süreli kullanım için sizlere yardımcı olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery