track source
track source
track source

TV Sehpası & TV Koltuğu

TV Sehpası & TV Koltuğu Fiyatları

3490 Ürün gösteriliyor.
TV Sehpası & TV Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. TV Sehpası & TV Koltuğu modelleri ve TV Sehpası & TV Koltuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. TV Sehpası & TV Koltuğu kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Tv Ünitesi / Sehpası, TV Koltuğu. 3490 adet TV Sehpası & TV Koltuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

TV Sehpası ve TV Koltuğu

TV Sehpası ve TV Koltuğu evinizde televizyon izlerken sizlere konfor ve görsel estetik sunan ürünlerdir. Tv koltukları birçok tasarımlarda üretilir ve bazı modeller oldukça fonksiyoneldir. Tv sehpaları ise televizyonların konumlandırıldığı standlardır ve bu standlar ise camdan ahşaba kadar birçok malzemeden üretilir. Evinizde bütünlük sağlaması açısından bu ürünleri bir televizyon ünitesi şeklinde de satın alabilirsiniz. Üniteler genellikle ortada televizyonun konumlandırıldığı iki taraflı mobilayalardır. Raflı olan bazı modeller ise sizlere saklama alanları sunar. Büyüklüğü tv boyutlarına göre değişebildiği gibi raf sayısı ve büyüklüğünü de kendiniz karar verebilirsiniz. Genellikle ahşap modeller klasik olarak kabul edilir ve birçok ev dekorasyonuna uygundur. Cam ise her zaman şıklık sunan bir malzemedir. Sehpa ve koltuk arasında bir uyum yakalamanız tavsiye edilir. Tv başında zaman geçirmeyi sevenler için bu ürünlerin konfor özelliklerini incelemek en uygun modeli bulmaya yardımcı olabilir.

TV Sehpası ve TV Koltuğu Modelleri

Tv ünitesi modelleri sade olabildiği gibi bazı modeller saklama alanları sunan geniş bölmelere sahiptir. Tv ünitesinde hem dekorasyon hem de pratiklik için kullanmak ve yanınızda bulundurmak istediğiniz ürünleri daha düzenli bir şekilde ulaşmaya imkan verir. Tv ünitesi kitaplıklı olan modeller ise farklı renk seçeneklerinde üretilir. Kitaplıklar ise genellikle tv üzerinde ve yanında bulunur. Kitaplarınızın daha düzenli bir şekilde durması için bu üniteler farklı bölmelere sahiptir. Bunun yanında farklı biblolar ile bu alanı daha da dekoratif bir hale getirebilirsiniz. Tv ünitesi sehpalı olarak gelir ve bu stand televizyonunuzun konumlandırılması içindir. Bu sehpa diğer bölümlerle uyumlu olup farklı malzemelerden üretilebilir. Renkleri ise koyu ya da açık olabilir. Açık renklerin bakımı koyu renklerin bakımına göre değişiklik gösterebilir. Koyu ve cam bir tv standı düzenli olarak toz alımı gerektirir. Tv ünitesi raflı olması birçok eşyanızın saklanmasını sağlar ve rafların dekoratif düzeni de salon ya da oturma odasına daha da modern bir görünüm kazandırabilir. Genellikle ahşap ürünler en çok tercih edilenler arasında olsa da tv ünitesi camlı modeller de farklı tasarımlarla son zamanlarda öne çıkar.  Fonksiyonel tv koltukları ise birçok farklı özellikle donatılır. Bazı modeller sallanabilir koltuklardan oluşur. İndirilebilen kolları sayesinde bu koltuk modelleri tam olarak uzanmanıza olanak sağlar. Farklı fonksiyonları arasında masaj yapma, açılabilen ayak kısmı ve yastıklı tasarımları sayılabilir. Derinlik ve boyut ölçülerini incelemek için ürün detaylarına bakabilirsiniz. Genellikle deriden üretilen bu koltuklar aynı zamanda farklı kumaş karışımlarından da üretilebilir. Yatma özellikleri ve ayarlanabilen açılarda uzanma özellikleri sayesinde tv karşısında konforlu bir şekilde uzanabilirsiniz. Bu koltuklar tekli koltuk olarak üretilir ve dilerseniz bir çift alarak oturma odanızda konumlandırabilirsiniz. Bazı koltuklarda içeceğinizi soğuk tutmak için küçük bir dondurucu sekmesi bile bulunabilir. Masaj yapma özelliği sayesinde zarif bir şekilde masaj yapar ve uyuşmayı engeller. Asansörlü uzanma seçenekleri sayesinde yatmak istediğiniz açıyı ayarlayabilirsiniz. Ayarları koltuktan koltuğa göre değişebilir ve ekstra özellikleri daha detaylı incelemek için ürün detaylarını inceleyebilirsiniz.

TV Sehpası ve TV Koltuğu Fiyatları

Tv koltuğu modelleri ise farklı tasarımları sayesinde rahatlık sunan ürünlerdir. Modeller arasında boyut farklılıkları olabilir ve sizlere sunulan masaj ve kol ayarları ekstra özellikler olarak belirlenebilir. Bu ekstra özellikler genellikle fiyatların artmasını sağlar. Kalite açısından incelendiğinde koltukların kaplama malzemeleri ve teknolojik özellikleri incelenir. Koltukta otururken ayarların kolay bir şekilde yapılması ve çok fazla asılma gerektirmemesi önemlidir. Fiyatlar bu ekstra özelliklere göre artış gösterse de sizlerin ihtiyaçlarını karşılayan ve fiyat açısından ekonomik olan ürünlere de internet üzerinden ulaşma imkanına sahipsiniz. Koltuk ve stant modelleri arasında özellik ve fiyat karşılaştırması yapmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Sizler için sunulan en uygun fiyat seçenekleri ile yönlendirilen sitelerden bir tıkla satın alabilirsiniz. Karşınıza çıkan yüzlerce ürün seçeneğinden karar vermek kafa karıştırıcı olabilir bu nedenle hangisinin evinizle uyumlu olduğuna karar vermek için belirli filtreleme tekniklerini kullanabilirsiniz. Zaman açısından kazanç sağlayarak daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz. Boyutların tv boyutları ile örtüşmesi ve bu üniteyi evde koyacak bir alana sahip olmanız önemlidir.

TV Sehpası ve TV Koltuğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tv ünitesi olarak satın almak istiyorsanız bu ünitenin evinizde doğru bir şekilde konumlanabileceğinden emin olmak gerekir. Bir TV sehpası veya tv ünitesi satın almak için ürünlerin bazı özelliklerine dikkat etmek gerekir. TV izlerken, altındaki bulunan mobilyadan çok, ekrana odaklanırsınız. Fakat bu mobilyalar odanızın havasını büyük ölçüde değiştirebilir. TV'lerin ve TV sehpalarının iki farklı şekilde ölçüldüğünü belirtmek önemlidir. TV'ler çapraz olarak ölçülürken, TV standları arasında ölçülür. Bu, 60 inç TV nin 60 inç genişliğinde bir TV standının kenarıyla tam olarak hizalanmayacağı anlamına gelir. TV'nizin kenarıyla tam anlamıyla oturan bir TV standı almak istiyorsanız, belirtilen ekran boyutunu değil TV'nizin genişliğini ölçmemiz gerekir. TV'yi ölçtükten sonra, evinizde TV standını koyacağınız alanı da ölçmek gerekir. Bunun nedeni ise, TV sehpasını sığmayacak bir yere koymadığınızdan emin olmaktır. Bu özelliklere dikkat ederek satın alırsanız mobilyalar elinize ulaştığında kötü bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery