Koltuk Takımı / Seti

Koltuk Takımı / Seti Fiyatları

719 Ürün gösteriliyor.
Koltuk Takımı / Seti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Koltuk Takımı / Seti modelleri ve Koltuk Takımı / Seti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Koltuk Takımı / Seti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, IKEA, Romano Dizayn, Efsane, Siesta. 719 adet Koltuk Takımı / Seti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Koltuk Takımı / Seti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Koltuk Takımı / Seti markası:

En Çok İncelenen Koltuk Takımı / Seti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Koltuk Takımı / Seti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 719 Koltuk Takımı / Seti modeli içerisinde en ucuz Koltuk Takımı / Seti fiyatı 378.0 TL iken, en yüksek Koltuk Takımı / Seti fiyatı 32460.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Koltuk Takımı / Seti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Koltuk Takımı / Seti fiyatı ise 3035.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Koltuk Takımı / Seti Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Koltuk Takımı

Koltuk takımı denilince kullanım alanları bakımından akla ilk önce evler gelse de binlerce farklı marka tarafından üretilen bu ürünler yine yüzlerce farklı alanda kullanılmak üzere tasarlanır. Mobilya sektörü için hizmet veren yüzlerce marka tarafından birçok farklı tarzda üretilen koltuk takımları, yalnızca iç mekanlar için değil dış mekanlar için de üretilir. Her kişinin tarzına ve zevkine uygun olabilecek tasarım ve renkler ile üretilen ürünler, hem seri olarak hem de kişiye özel olarak tasarlanır. Bu noktada ürün seçim süreçleri tamamen kullanıcıların tercihine göre şekillenir. Ancak koltuk takımları genel olarak birkaç kişiyi ağırlayabilecek şekilde tasarlanan ve içeriğinde 3’lü, 2’li ve tekli seçenekler barındıran ürünlerdir. Sanayi alanında olan gelişmeler ile birlikte farklı markalar tarafından üretilen koltuk takımları, çok çeşitli tasarımlarda olabilir. Bu takımlar arasında klasik çizgilere sahip ürünler bulunduğu gibi modern tasarımlara sahip modeller de bulunur. Seçimlerini kısa sürede tamamlamak isteyen kullanıcılar cimri.com sayfaları sayesinde ürünler arasında karşılaştırma yapabilir. 

Koltuk Takımı Modelleri

Sanayi devrimi ile birlikte üretim makineleri gelişmiş ve birçok farklı sektör dünya geneline üretim yapabilir hale gelmiştir. En önemli sektörlerden biri olan mobilya sanayi alanında da makine ve teçhizatların gelişmesi ile birlikte mobilya üretim markaları da gelişerek her ihtiyaca uygun mobilya üretimlerini seri halde üretmeye başlamıştır. Günümüzde de oldukça gelişim göstermiş olan mobilya sektöründe en çok üretilen çeşitlerden biri, birçok farklı mekanda kullanılmak üzere koltuk takımı çeşitleridir. Evlerde, iş yerlerinde, cafe ve restoranlarda, oteller ve hastaneler gibi açık ve kapalı daha birçok mekanda kullanılabilecek olan koltuk takımları, aynı zamanda en sık kullanılan mobilyalardandır. Bu nedenle de koltuk takımı ihtiyacı olan kullanıcılar birçok farklı alternatifi değerlendirme imkanına sahiptir. Bu noktada koltuk takımlarının tasarımlarından bahsetmek gerekirse, bu ürünler genelde klasik, avangard ve modern çizgilere sahiptir. Kumaşları, renkleri ve modelleri ile binlerce farklı ürün seçeneği bulunan bu ürünler, iç mekanlarda kullanılabilir. Mesela son dönemlerde özellikle evlerde ve butik ofislerde en revaçta renk seçeneklerinden biri olan koltuk takımı mürdüm seçenekleri, ortamın havasını kolaylıkla değiştirir. Mekanların ve kişilerin tercihlerine uygun olarak bulunabilecek koltuk takımı bahçe için üretilen modeller ise açık hava kullanımlarına uygun olarak suya dayanıklı malzemeler ile üretilir. Rattan ya da plastik seçenekli olan bahçe koltuk takımları, iç mekanlarda kullanılan türler gibi farklı renk ve model seçeneklerine sahiptir. Örneğin; koltuk takımı beyaz seçenekler hem iç mekan hem de dış mekan için ideal seçeneklerdir. Bu ürünlerin iç mekanlarda kullanılan çeşitleri için kumaş ve deri seçenekler mevcutken; dış mekanlarda kullanılanlar düz ya da desenli, örgülü ve benzeri tarzlarda rattan ve plastik olabilir. Her iki alanda da kullanılabilecek olan koltuk takımlarının içerikleri ise kullanım alanlarına ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre 3+3+1+1 ya da 3+2+1 şeklinde veya opsiyonel olarak farklı içeriklerle temin edilebilir. Bu sebeple koltuk takımı almadan önce renkler, desenler, içerikler gibi birçok detayın önceden belirlenmesi gerekir. Koltuk üretimi yapan yüzlerce marka arasından en popüler seçenekleri incelemek isteyenler cimri.com sayfaları üzerinden ürün incelemesi yapabilir. 

Koltuk Takımı Fiyatları

İç ve dış mekanlarda kullanılan en önemli eşyalardan biri koltuk takımları olabilir. Evde ya da yüzlerce farklı işletme içerisinde günlük rutinleri gerçekleştirirken misafir ağırlamak, dinlenmek, TV izlemek ve benzeri birçok gereksinim için temin edilen ürünler, kullanıcıların dekorasyon zevklerine göre farklı modellerde üretilir. Yüzlerce farklı marka tarafından binlerce çeşit seçeneği ile üretilen ürünleri satın almadan önce hemen her ihtiyaç sahibinin baktığı detaylardan biri koltuk takımı fiyatları olabilir. Ancak koltuk takımlarının fiyat aralıkları markaya göre değişebilir. Koltuk takımlarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında ürünlerin mobilya ve kumaşlarının kalitesi gelir. Satın alacakları koltuk takımının dayanıklı olması için hem iskeletlerinin hem de sünger, yay gibi malzemelerinin kaliteli olmasına dikkat etmesi önemlidir. Bu detaylar da fiyatlandırmada farklılıkları doğurur. Ayrıca ürün tasarımı da fiyatlandırmada etkilidir. Daha modern görünümlü özel tasarım ürünler, klasik ahşap modellere göre yüksek aralıklarda olabilir. Koltuk takımlarının fiyatları için cimri.com sayfalarında yer alan takım seçenekleri inceleyebilirsiniz. 

Koltuk Takımı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her mekanın zorunlu ihtiyaçlarından biri olan koltuk takımı modelleri, farklı markalar tarafından çeşitli tasarımlarla üretilir. Bu nedenle koltuk takımı seçerken kullanıcıların dekorasyon zevklerine göre seçim yapmaları gerekir. Bir mekanın yaşanabilir olmasını sağlayan en önemli ürünlerden biri olan koltuklar, sık değiştirilen eşyalar olmadıkları için bu ürünleri satın alırken ürünlerin tasarımlarının yanı sıra kullanılan malzemelerin kaliteleri de oldukça önemlidir. Gerçek ağaç iskelet kullanılan ürünler daima en dayanıklı ürünler olacağından kullanıcıların koltukların iskeletinde kullanılan ağacın çeşidine mutlaka bakması gerekir. Bunun yanında koltukların süngerleri, kumaşları gibi detaylar da ürünlerin kalitesini belirleyen en önemli kriterlerdir. Özellikle yoğun kullanım durumu olan mekanlar için seçilecek koltukların rahatlığının yanı sıra ölçüleri de önemlidir. Koltuk satın alırken kumaşların özellikleri de dikkat edilmesi gereken detaylar içinde gösterilebilir Silinebilir ve leke tutmaz kumaşlar daima daha kolay ve uzun süreli bir kullanım sunar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery