TV Koltuğu

TV Koltuğu Fiyatları

21 Ürün gösteriliyor.
TV Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. TV Koltuğu modelleri ve TV Koltuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. TV Koltuğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Euro Flora, Niron, Adore, Sivas Gözde Mobilya, Bellona. 21 adet TV Koltuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen TV Koltuğu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 TV Koltuğu markası:

2021 yılı TV Koltuğu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 21 TV Koltuğu modeli içerisinde en ucuz TV Koltuğu fiyatı 334.59 TL iken, en yüksek TV Koltuğu fiyatı 8050.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm TV Koltuğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama TV Koltuğu fiyatı ise 1820.48 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan TV Koltuğu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

TV Koltuğu Nedir?

Son yıllarda insanların rahat ve konforu için çeşitli ürün, aynı zamanda malzemeler üretilmiş ve bu malzemeler arasında tv koltuğu modelleri yer almaktadır. İsminden de anlaşılabileceği gibi televizyon karşısında daha rahat oturmak için özel tasarımlar yapılarak piyasaya sürülmüş olan tv koltuğu fiyatları üretimi sağlayan markalara göre farklılık göstermektedir. Son yıllarda giderek gelişen teknoloji sayesinde, üretilmiş olan yüksek teknolojili cihazların yardımı ile üretilen bu koltukların tüm çeşitlerine ve de üretimi sağlayan markalara Cimri.com site adresi üzerinden kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

TV Koltuğu Çeşitleri Nelerdir?

Dünyada olduğu kadar ülkemizde de yaygın olarak üretilen ve satışa sunulmakta olan TV koltuğu beyaz, siyah gibi çeşitli renklerde yer almaktadır. Adore, House Line ve Intex gibi markalar tarafından çeşitli tasarımlar yapılarak imal edilmekte olan TV koltuğu çift kişilik olarak da piyasada yer almaktadır. Söz konusu olan ürün ve malzemeler, günümüzde farklı online alışveriş sitelerinde satışa sunulmakta ancak bu sitelerde tüm markalar ve indirimli fiyatlar yer almamaktadır. İnsanlar tüm ürünlere, en ucuz ücretler ile kısa sürede ulaşmak istemekte ve bu ihtiyaçlar için Cimri.com sitesi hizmetlerini sürdürmektedir. Bahsi geçen ürünlerin tümü ve üretimi sağlayan firmaların tamamını tek bir site adresi üzerinde toplayan Cimri, aynı zamanda müşterilerin yapmış olduğu yorumlara da yer vermektedir. Buna bağlı olarak bütçenize en uygun olan TV koltuk çeşitleri seçiminde zorlanmadan karar verebilirsiniz.

TV Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Oturma odaları evimizin en yoğun bölgelerinden biridir. Bundan kaynaklı da koltukların lekelenmesi, deformasyona uğraması gerçekleşebilir. TV koltukları da bu etkilerden zarar görebilir. Koltukların kumaş yapısının temizlenen malzemeden olması büyük bir avantajdır fakat bazı koltuklar bu malzemeden yapılmayabilir. Kolayca temizlenen malzemeden olmayanlar çıkartılabilir kollardan oluşur. Bu kolları çıkartarak rahatça çamaşır makinesinin düşük ayarında yıkanabilir. Ya da çeşitli markaların çıkarmış olduğu koltuk temizleme deterjanlarını suyla açarak bir bez yardımıyla koltuklarının kirlenmiş yerleri temizlenebilir.

TV Koltuğu Kullanımı Neden Gereklidir?

Deri malzemeler kullanılarakinsanların daha konforlu ortamlarda televizyon izlemeleri amacı ile üretilmiş olan tv deri koltuk ürünleri; aynı zamanda sırt, bel ve boyun gibi ağrılara yakalanmamak için kullanılması gereken malzemeler arasında yer almaktadır.

TV Koltuğu Fiyatları Nasıldır?

Kimi zaman tek, kimi zaman ise çift kişilik olarak üretilmiş olan TV dinlenme koltuğu ürünlerinde, farklı fiyat seçenekleri yer almaktadır. Üretimi sağlayan firma ve markalara, aynı zamanda da üretim sırasında kullanılan malzeme çeşitlerine göre değişen fiyatlarda, indirimlerde yer almaktadır. Tüm ürün çeşitlerine indirimli fiyatlar ile ulaşmanızı sağlayan Cimri.com, aynı zamanda piyasadaki tüm markalara ulaşmanızı sağlamaktadır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery