Kanepe & Çekyat

Kanepe & Çekyat Fiyatları

1750 Ürün gösteriliyor.
Kanepe & Çekyat fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kanepe & Çekyat modelleri ve Kanepe & Çekyat fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kanepe & Çekyat kategorisinde en favori markalar şu şekilde: IKEA, Romano Dizayn, Woodesk, Uzay Ofis Mobilya, Vivense. 1750 adet Kanepe & Çekyat fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kanepe & Çekyat Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kanepe & Çekyat markası:

2021 yılı Kanepe & Çekyat Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1750 Kanepe & Çekyat modeli içerisinde en ucuz Kanepe & Çekyat fiyatı 83.99 TL iken, en yüksek Kanepe & Çekyat fiyatı 22100.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kanepe & Çekyat fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kanepe & Çekyat fiyatı ise 2536.58 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kanepe & Çekyat Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Wood House Suden Kanepe
Wood House Suden Kanepe
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Futon Marmaris Vizon Üçlü Kanepe
Futon Marmaris Vizon Üçlü Kanepe
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Evdemo AE-5002 Sıla Mavi Spor Kanepe
Evdemo AE-5002 Sıla Mavi Spor Kanepe
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kanepe ve Çekyat

Kanepe ve çekyat birden fazla kişinin oturabileceği büyüklükte ve genişlikte koltukların genel adıdır. Bu koltukların özelliği açıldığı zaman yatak olmasıdır. Çoğunun altında depolama alanı olarak bir sandık da bulunur. Çekyat normal bir koltuktan farklı olarak açıldığında yatak olarak kullanılır. Pratik ve kullanışlı bir üründür. Bu sayede özellikle misafirler için ayrıca bir yatağa ihtiyaç duyulmaz, salonda veya oturma odasında şık bir koltuk olarak görülen çekyatlar oldukça rahat yatak olur. Çoğu kanepe modelinin altında sandığı da bulunur. Bu sandık alanı genişliğine bağlı olarak nevresim, yorgan, battaniye gibi yer kaplayan eşyaların saklanmasında kullanılır. Böylece dışarıdan bakıldığında sadece koltuk kadar yer kaplayan bir mobilya aynı zamanda küçük bir dolap ve yatak işlevi de görür. Küçük alanlarda kullanılması akıllıca bir tercih olan kanepe modelleri çok çeşitlidir. Farklı markalara ait farklı modeller, boyut ve kumaş seçenekleri ile kişiselleştirilir. Kanepe odanın dekorasyonunu tamamlayan bir parça haline gelir.

Kanepe ve Çekyat Çeşitleri

Kanepe ve çekyatlar hem koltuk hem sandık hem de yatak görevi görür. Üçü bir arada bu modellerin en büyük avantajı toplandığında bir koltuk kadar yer kaplamasıdır. Küçük evlerde ve odalarda özellikle misafir ağırlarken oldukça işe yarayan çekyat modelleri aslında iç mekan için  pratik ve dekoratif çözümlerdir. Yıllardır hemen hemen her evde kullanılan bu koltuklar birden fazla işe yarar. Kanepe takımı oturma odaları ve salonlar için tercih edilen koltuk takımlarıdır. Bir üçlü, bir ikili ve iki tane de tekli kanepeden oluşan takımın farklı zevklere hitap eden tasarımları mevcuttur. İç mekanın dekorasyonuna uygun olarak seçildiği takdirde odanın tarzını tamamlar. Uzun yıllar zevkle kullanılır. Farklı markalara ait çeşitli modelleri bulunan çekyatlı kanepelerin farklı ebatları vardır. Koltuk takımının odanın büyüklüğüne uygun seçilmesi gerekir. Bu sayede alan verimli kullanılır. Koltuklar üzerinde uzun süre vakit geçirilen mobilyalardır. Zaman zaman bu koltuklarda misafirler ağırlanır. Bu sebeple koltukların rahat olması çok önemli bir konudur. Konforlu ve ergonomik tasarıma sahip koltuklar insan vücudunu destekler ve dinlendirir. Tüm günün yorgunluğunu atmaya yarayan bu koltukların özenle seçilmesi gerekir. Oturulacak alanın büyüklüğüne dikkat edilir. Kanepe koltuğun oturulan kısmının genişliği, yerden yüksekliği ve yumuşaklığı önemlidir. Kumaş seçenekleri ile kullanıcısına farklı seçenekler sunar. Kumaşın türü ve deseni koltuğun havasını değiştirir, kullanımını etkiler. Çekyat kanepeler her zaman takım halinde satılmaz. Tekli satılan modelleri de piyasada bolca mevcuttur. Çekyat takımı için yeterli alan olmadığı takdirde ya da yalnızca tek bir koltuğa ihtiyaç duyulduğunda da bu koltuklar tercih edilir. 3’lü çekyat geniş alanlar için ideal bir koltuk türüdür. Kapalı hali geniş bir oturma alanı sunar, açıldığı zaman büyük bir yatak olur. Sandığı da aynı oranda geniş olan üçlü çekyatların kullanımı oldukça yaygındır. 3’lü çekyat için yeri olmayanların tercihi 2’li çekyatlardan yanadır. 2’li çekyatlar daha kompakt bir tasarıma sahiptir ve üçlü çekyatlardan daha az yer kaplar. Oturma alanı iki kişinin kullanımına uygundur. Açıldığı zaman yine yatak olur ve sandığı vardır. 

Kanepe ve Çekyat Fiyatları

Kanepe ve çekyatlar takımlar halinde ya da tekli olarak satılır. Sadece bir koltuk özelliği göstermez aynı zamanda açılarak yatak olur ve saklama alanı da vardır. Bu özellikleri ile oldukça pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Çoğu alanda tercih edilir. Evlerde, okullarda, ofislerde kanepe ve çekyatlar kullanılır. Kanepe fiyatları kanepenin markasına, modeline, ebatlarına, tasarımına, malzemesinin kalitesine, kumaşına göre değişir. Kanepe ve koltuk piyasası oldukça geniştir ve farklı üreticilere ait geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Bu yüzden çekyat fiyatları fazla değişkendir. Çok seçenekli olması her bütçeye uygun bir ürün bulunmasını sağlar. Koltuk fiyatları koltuğun takım ya da tekli satılmasına bağlıdır. Koltuk takımları, tek satılan koltuklardan daha pahalıdır. Bu mobilyaların tasarımı ve büyüklükleri de fiyat üzerinde etkilidir. Daha kompakt ve basit kanepeler daha uygun fiyatlı alternatifler sunarken, büyük ve özel tasarım mobilyalar daha yüksek fiyattan alıcı bulur. Her bütçeye uygun bir seçeneği olan kanepeleri mağazalardan veya online olarak satın almak mümkündür. 

Kanepe ve Çekyat Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kanepe ve çekyatlar evlerin ve odaların bir parçası haline gelen büyük mobilyalardır. Kullanışlı, uzun ömürlü, dayanıklı, kaliteli olması istenir. Ayrıca iç mekanların dekorasyonunun büyük bir parçası olan çekyat takımı bulunduğu ortamın havasını değiştirir, göze çarpar. Bu nedenle kanepe ve çekyat satın alırken birtakım özelliklere dikkat etmek gerekir. Kanepe ve çekyat piyasasında ürün yelpazesi çok geniştir. Farklı üreticilere ait farklı bütçelere uygun bir sürü alternatifi olan koltukları seçerken boyutunu ve tarzını iç mekana uydurmak önemlidir. Kanepe ve çekyat kullanılacağı ortama uygun ebatta olursa alan daha verimli yönetilir. Kanepe ve çekyatlar büyük eşyalardır bu nedenle mekanın geri kalanına uygun bir tarzda olması göze daha hoş gelir. Daha uzun yıllar büyük bir beğeni ile kullanılır. Kanepe ve çekyatların uzun ömürlü mobilyalar olması beklenir. Uzun yıllar boyunca özelliklerini koruması için kaliteli malzemelerden imal edilmiş koltukları satın almak gerekir. Farklı bütçelere uygun seçenekleri olan kanepe ve çekyatları satın almadan önce iyi bir fiyat araştırması yapılırsa daha avantajlı olur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery