• En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Koltuk Çeşitleri Nelerdir?

Koltuk çeşitleri ürünleri arasında yer alan puf modelleri oldukça rahat olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Birçok farklı kullanım şekline sahip bu eşyalar, minder, bank, berjer, orta sehpa gibi kullanım yerlerine göre farklı çeşitlere sahiptir. Sandıklı veya sandıksız üretilebilen bu çok işlevli mobilyayı her yerde kullanabilirsiniz. Örneğin; uzun olmayan sandıklı puf modelini içine diz battaniyesi, gazete gibi şeyler koyarak oturma odasında kullanabilirsiniz. Ya da kapının girişinde ayakkabılarınızı giyerken oturmak için kullanıp, yine içine şemsiye, ayakkabı kutuları gibi eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Tekli koltuk ve berjer modelleri ise evinizdeki konsepti tamamlamak için size yardımcı olacak en önemli mobilya parçasıdır. Berjerlerin belki de en çok kullanıldığı yerlerin başında pencere önleri yer almaktadır. Eğer siz de berjerlerinizi pencere önlerinde kullanacaksanız, aydınlatmayı da doğru bir şekilde sağlamalısınız. Berjerler sadece salonda değil, yer olduğu takdirde odanızın dekorasyonunda da kullanılabilir. Eğer odanızda kullanmaya karar verdiyseniz, odanızın en aydınlık kısmına koymanız dekorasyonun tamamlayıcı bir öğesi haline getirmenizi sağlayacaktır. Genellikle işyerlerinde kullanılan ya da evinizdeki çalışma odanızda kullanılan çalışma koltuğu seçimi yaparken kesinlikle ortopedik olmasına dikkat etmelisiniz. Koltuk kategorisinin altında bulabileceğiniz çalışma koltukları, doğru şekilde seçilmediği takdirde boyun, sırt, omuz ya da bel ağrılarına sebep olmaktadır. Genellikle cafelerde ve evinizin oyun odasında tercih edilen armut koltuk oturduğunuz anda vücudunuzun şeklini alması nedeniyle oldukça rahattır. Beğendiğiniz armut koltuğun, dış kılıfının çıkartılabilir ve yıkanabilir olması, size büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu tip koltuklar kılıfının kolayca çıkarılabilir olması ve temizlendikten sonra tekrardan hızlı ve kolayca takılabilir olması avantaj sağlayacaktır. Aksi taktirde armut koltuğunuzun temizliği, sizin için zahmetli hale gelecektir. Kumaşının su geçirmez, leke tutmaz ve solmaz cinsten olması her ne kadar fiyatlarını etkilese de temizlik açısından daha rahat ettireceği için önemli olacaktır. Salon ya da oturma odası dekorasyonunuzda kullanacağınız üçlü koltuk ve ikili koltuk modelleri de birbirleriyle uyum sağladığında oldukça şık bir görünüm kazanılmasını da sağlayacaktır. Sizde koltuk ürünlerini incelemek istiyorsanız mobilya ve dekorasyon kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Zevkinize, evinize ve rahatınıza göre olan koltuk ürünlerini incelerken keyif alacaksınız.

Koltuklar Nasıl Temizlenir?

Beyaz sabun yardımıyla temizlenebilmektedir. Ilık suyun içine koyacağınız beyaz sabunu köpürtüp bez yardımıyla koltuklarınızı silebilirsiniz. Bunun yanı sıra amonyak, arap sabunu, sirke ve karbonatla birlikte de aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Koltuk Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Koltuk ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve kullanılan kumaş kalitesine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan koltuk ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız koltuk ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.