track source

Tv Ünitesi / Sehpası

Tv Ünitesi / Sehpası Fiyatları

3631 Ürün gösteriliyor.
Tv Ünitesi / Sehpası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Tv Ünitesi / Sehpası modelleri ve Tv Ünitesi / Sehpası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Tv Ünitesi / Sehpası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Vestel, Euro Flora, Allmode, Quantum. 3631 adet Tv Ünitesi / Sehpası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Rani A9 Duvar Raflı Ceviz Tv Ünitesi
Rani A9 Duvar Raflı Ceviz Tv Ünitesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Endizayn İstanbul Beyaz Tv Ünitesi
Endizayn İstanbul Beyaz Tv Ünitesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

TV Ünitesi

Televizyon kültürü ülkemizde çok yaygındır. Televizyon gelişen teknolojiye ayak uydurur ve bu nedenle sürekli değişime uğrar. Değişen televizyonların temel amacı evde daha az yer kaplamasını sağlamak ve seyir keyfini arttırmaktır. Televizyonların ev dekorasyonuna uymasını sağlamak ve farklı bir hava katmak için tv üniteleri üretilir. Tv üniteleri görsel olarak hem televizyonun elektronik havasından uzaklaşarak sıcak bir görüntü kazanmasını sağlar. Ayrıca tv ünitesi sadece görsel amaçlı kullanılmaz. Alacağınız tv ünitesinde açık ya da kapalı raf üniteleri olan modelleri tercih ederek kütüphane olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca film ve müziklerinizi de özel bölmeli raflara dizebilirsiniz. Bu sayede hem karışıklığı önler hem de güzel bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında ünitenin bölmelerinde yemek takımlarınızı, bardaklarınızı dizebilir hem depolama alanı olarak hem de görsel olarak vitrin etkisi yaratabilirsiniz. Birbirinden şık kristal bardaklar ve tabaklar özellikle cam tv ünitelerinde çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunun dışında kapalı bölmelerde ise ortalıkta görünmesini istemediğiniz malzemeleri depolayabilirsiniz. Ayrıca sergilemek istediğiniz aksesuar ve çerçeveleri de açık raf bölmelerinde kullanabilirsiniz. 

TV Ünitesi Modelleri

Tv üniteleri kişiden kişiye ve zevke göre değişebilir. Siz de kendi tarzınıza göre modeller seçebilirsiniz. Klasik, modern, vintage, cam, ahşap gibi birçok farklı materyalden yapılmış üniteler bulabilirsiniz. Evinizin mimari tasarımına göre istediğiniz bir malzeme ve tasarımda tv ünitesi modellerinden birini seçebilirsiniz. Eğer daha klasik bir ev dekorasyonuna sahipseniz klasik kesimli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede televizyonunuz ev dekorasyonuna uyum sağlayabilir ve evinize şıklık katabilirsiniz. Ayrıca evinizdeki yer kısıtlıysa ya da fazla eşya almak istemiyorsanız yemek takımlarınızı ve sunum tabaklarınızı da bu vitrin görünümlü tv ünitelerinde sergileyebilirsiniz. Bu tv üniteleri arasından kendi ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz. Eğer tv ünitesini ünite ve kütüphane olarak kullanmak isterseniz raflı modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca tv ünitesi ahşap olan modeller evinize kütüphane olarak vintage bir hava kazandırabilir. İster kitaplarınızla isterseniz de dekoratif ya da antika eşyalarla süsleyebilirsiniz. Fakat daha modern bir ev dekorasyonuna sahipseniz o doğrultuda seçim yapabilirsiniz. Modern evler için tv ünitesi beyaz renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede evinizde daha minimal bir görünüm elde edebilirsiniz. Tamamen kapaklı modeller seçerek de temiz bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Özellikle toz almaktan hoşlanmıyorsanız tamamen kapalı modeller tam size göre olabilir. Ayrıca çok daha minimal ürünler arıyorsanız ya da duvarınız uygun değilse sadece tv sehpası modellerini de kullanabilirsiniz. Bu sayede çok daha az yer kaplayan bir üniteye sahip olabilirsiniz. Eğer evinizde birden fazla alanda tv kullanıyorsanız ya da kullanmak istiyorsanız altı tekerlekli olan tv ünitelerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller sayesinde televizyonunuzu istediğiniz şekilde ev içerisinde hareket ettirebilirsiniz. İster yemek yerken yemek alanına ister oturma alanı isterseniz de yeterli bir kablo yardımı ile balkonda bile kullanabilirsiniz.

TV Ünitesi Fiyatları

Tv ünitesi fiyatları model ve tasarımlara göre değişkenlik gösterir. Ünitenin yapıldığı malzeme oldukça önemlidir. Eğer malzemesi ağaç ise ağaç kalitesi ürün kalitesini belirler. Ünite tercihi yaparken alacağınız ürünün ağaç kalitesini ön planda tutmanız gerekir. Kaliteli ürünler aldığınız zaman uzun vadede kullanabilirsiniz. Ayrıca tv sehpası fiyatları da ürünlerin model ve tasarımlara göre değişir. Birbirinden farklı tv üniteleri kullanılan malzemeler ve tasarımla birbirinden ayrılır. Özellikle klasik kesimli olan ve cam ağırlıklı ürünler biraz daha maliyetli olabilir. Ya da son zamanlarda oldukça popüler olan mermer desenli modellerde gerçek mermer tercih ederseniz diğer tv ünitelerine göre daha yüksek bir fiyat ödemeniz gerekebilir. Ayrıca ünitenin boyutu ve parça sayısı da fiyatı etkiler. Çok büyük dolaplar ve raflar içeren bir model sade tv sehpası gibi modellere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Siz de ihtiyacınız olan tv ünitesini almadan önce cimri.com a girerek aradığınız modelleri araştırabilir ve aralarında kıyaslama yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün yorumlarına bakıp merak ettiğiniz soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca en uygun hangi mağazada olduğunu bulabilir ve o mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

TV Ünitesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tv ünitesi almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Bu kriterler kişisel tercihler, tv boyutları ve kullanılacak alanın durumuyla alakalıdır. Öncelikle kendi televizyonunuzun boyutunu ve derinliğini ölçerek bu bilgileri not almanız gerekir. Eğer kendi ölçülerinize göre seçim yapmazsanız kurulum sırasında sorun yaşayabilirsiniz. Ayrıca tv ünitesini koyacağınız alanın da ölçülerini ölçüp o doğrultuda seçim yapmanız daha doğru olur. Normalden büyük veya daha küçük tasarımlar istenmeyen sorunlara yol açabilir. Eğer tv ünitesinde raflı modeller tercih ediyorsanız da monte edilecek duvarın bu işleme müsait olup olmadığını da belirlemek gerekir. Eğer uygulama için müsait değilse tv sehpalarını tercih edebilir ya da tek parça kendi sehpası üzerinde olan tv ünitelerini tercih edebilirsiniz. Bütün bu işlemlerden sonra dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan bir diğeri olan tasarım gelir.  Açık veya kapalı modeller, modüler sistemler, camlı vitrin görünümlü tasarımlar gibi modernden klasiğe birçok farklı tasarımlarla karşılaşabilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna en uygun tarz ve modelde seçim yaparak bütünlük sağlayabilirsiniz. Ya da parça parça farklı modüller alarak kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play