Konferans Telefonları

En Ucuz Konferans Telefonları Fiyatları

10 ürün gösteriliyor.
Katılımcı Kapasitesi
Konferans Telefonları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Konferans Telefonları modelleri ve Konferans Telefonları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Konferans Telefonları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Yealink, Polycom, Fanvil. 10 adet Konferans Telefonları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok bayiye sahip şirketlerin uzaktaki çalışanlarıyla rahatça ve aynı anda görüşüp fikir alışverişinde bulunabilmelerine imkân tanıyan konferans telefonları, işlevsel bir ofis yardımcısıdır. Siz de ofisiniz için böyle bir yardımcı arıyorsanız, en ucuz alışverişin adresi olan Cimri.com’da Polycom gibi markalara ait en kaliteli konferans telefonları çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Konferans Telefonları Nedir?

Birden fazla, farklı noktadaki insanın görüşme yapmasına olanak sağlayan telefon çeşitlerine verilen isimdir. İş dünyasında çok sık kullanılan telefon konferans cihazı, farklı bölgelerdeki birçok insanın ortak bir görüşme yapmasının en iyi yoludur. Profesyonel işletmelerin ses aktarımı kalitesiyle en çok tercih ettiği telefon modeli olan sesli konferans telefonları yurtdışında uzun yıllardır kullanılmakta olup son yıllarda ülkemizde de birçok işletmenin tercihi olmuştur. Bu sayede farklı bölgelerdeki çalışanlarla toplantı yapmak çok kolay hale gelmektedir.

Konferans Telefonları Çeşitleri Nelerdir?

Teknoloji geliştikçe hayatımızın her alanına farklı ve kullanışlı ürünler katılmaya devam ediyor. Telefon konferans sistemleri de bu gelişimden nasibini almıştır. Analog konferans telefonları; ilk çıkan modeller olup birçok işletmede hala tercih edilen çeşitlerdir. Dijital konferans telefonları; gelişen teknoloji ile iyice yaygınlaşmıştır. İnternet kullanımının artmasıyla şirketlerin düşük görüşme maliyeti için en çok tercih ettiği modeller arasına giren IP bağlantılı konferans telefonları son zamanların en çok tercih edilen modellerindendir.

Konferans Telefonları Nasıl Seçilir?

Telefon konferans sistemleri ihtiyaca göre iyi bir araştırma ile alınması gereken sistemlerdir. Görüşme sıklığı, görüşmeye katılacak kişilerin genel ortalaması önemli kıstaslardır. Hangi hat üzerinden telefon konferansının yapılacağı da diğer bir önemli konudur. Hoparlör kalitesi, yan birimler, çekim mesafesi ve USB bağlantıları özenle incelenmelidir.

Video konferans özelliği bulunan konferans telefon modelleri son yıllarda büyük atılım göstermiş ve yurtdışında bayiliği olan birçok şirket tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Konferans telefonlar ortamdaki farklı sesleri izole edebilen teknoloji kullanılarak üretilen modellerden seçilmelidir. Mikrofonların kalitesinin ses alış verişinde önemli olduğunu unutmamak gerekir.

Dijital göstergesi bulunan ve arama bekletme, telefon rehberi gibi birçok özellik barındıran konferans telefonları, kullanım kolaylığı ile iş ve ofis ortamlarının büyük yardımcılarındandır.