track source
track source
track source

Bluetooth Hoparlör

Bluetooth Hoparlör Fiyatları

2193 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Hassasiyet
Bluetooth Versiyonu
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
Subwoofer
USB
3.5 mm Jak
Ses Çıkışı
Wi-Fi
Uydu Sayısı
Uzaktan Kumanda
NFC
Çoklu Bağlantı
Mikrofon
En Düşük Frekans
En Yüksek Frekans
Güç
Medya Oynatıcı
Powerbank
Sesli Asistan
Taşıma Askısı veya Kulpu
Ekolayzır
Akıllı Telefon Kontrolü
Bluetooth Hoparlör fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bluetooth Hoparlör modelleri ve Bluetooth Hoparlör fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bluetooth Hoparlör kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Samsung, Lenovo, Apple, Zore. 2193 adet Bluetooth Hoparlör fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bluetooth Hoparlör Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bluetooth Hoparlör markası:

En Çok İncelenen Bluetooth Hoparlör Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Bluetooth Hoparlör Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2193 Bluetooth Hoparlör modeli içerisinde en ucuz Bluetooth Hoparlör fiyatı 34.41 TL iken, en yüksek Bluetooth Hoparlör fiyatı 125170.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bluetooth Hoparlör fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Bluetooth Hoparlör fiyatı ise 351.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bluetooth Hoparlör Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Preo My Music MM09 Siyah Bluetooth Hoparlör
Preo My Music MM09 Siyah Bluetooth Hoparlör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Philips BT3900W/00 Bluetooth Hoparlör
Philips BT3900W/00 Bluetooth Hoparlör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
LG PK7 Bluetooth Hoparlör
LG PK7 Bluetooth Hoparlör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bluetooth Hoparlörler

1920’li yıllarda elektrikli ses dalgalarının kaydedilerek yayınlanmasına imkân tanıyan cihazların ortaya çıkmasının ardından Chester W. Rice ve Edward W. Kellogg tarafından yapılan çalışmalar sayesinde 1924 yılında ilk hoparlör ortaya çıkar. 1900’lerde yaşanan büyük teknik gelişmeler aynı zamanda sosyal yaşamda yaşanan büyük değişimlerin de habercisi olur. Bu değişimlerden biri de sesin yüksek kapasitede anlaşılabilir bir biçimde geniş alanlara dağıtımını sağlar. O günlerden günümüze kadar sinema salonlarından evlerimize kadar giren hoparlörler günlük yaşamımızın bir parçası haline gelir. Son yıllarda ise akıllı cihazların büyük teknik gelişimleri ve bluetooth teknolojisi sayesinde birçok cihazın birbiriyle bağlantılı hale gelmesi sayesinde hoparlörler de bu konuda büyük bir gelişim gösterir. Bluetooth hoparlör sistemi bu gelişimin bir yansıması olarak daha ufak boyutları ve taşınabilir olması sayesinde kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra yüksek ses kalitesi ile kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği cihazlar olarak satışa sunulur. Birbirinden farklı boyutlar, tasarımlar ve renkler ile üretilen bu hoparlörler aynı zamanda farklı batarya kapasiteleri, bağlantı seçenekleri gibi teknik detaylandırmalara sahiptir. Bu nedenle modeller konusunda ne istediğinize günlük yaşamdaki ihtiyaçlarınıza göre karar vermeniz daha doğru bir adımdır. Telefon, tablet ve bilgisayar gibi birçok cihazınızla uyumlu olup olmaması, kısa veya uzun mesafelerde yanınızda taşıma süreniz ve şarj süresi gibi ayrıntıları doğru analiz etmeniz durumunda kendiniz için en uygun hoparlörü seçebilirsiniz.

Bluetooth Hoparlör Modeller ve Özellikleri

Teknolojinin gelişimi ile birlikte birçok alanda olduğu gibi ses sistemlerinde de ortaya çıkan değişimler kablosuz modellerle öne çıkan bluetooth speakers alanlarında da kendini gösterir. Birbirinden oldukça farklı modellerin bir araya gelmesi ve geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulan bu hoparlörler özellikler konusunda da kullanıcılarına birçok seçeneği bir arada sunar. İlk olarak hangi boyutlarda bir hoparlöre ihtiyacınız olduğunu tespit etmeniz önemlidir. Bluetooth hoparlör büyük ve küçük model seçenekleri ile satışa sunulur. Yüksek ses kalitesinin yanı sıra yanınızda taşımak istediğiniz kolay kullanıma sahip bir bluetooth hoparlör mini seçeneği de alternatifler arasında yer alır. Örneğin; gün içerisinde kamp, piknik gibi alanlarda ve kalabalık ortamlarda hep birlikte müzik dinlemek için oldukça kullanışlı olan bu hoparlörler küçük boyutları sayesinde her an çantanızda taşıyabilirsiniz. Üstelik kayışa sahip olan modellerde çantanız veya kemeriniz gibi noktalara takarak taşımayı da oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Bluetooth hoparlör taşınabilir bu modellerle günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Bluetooth hoparlör bass, tiz ve midi ses seçenekleri ile herkesin istediği ses ayarını yapmasını sağlayabilir, böylece müzik veya film, video gibi oynatmanız gereken medyada en kaliteli ses ayarını seçebilirsiniz. Yüksek batarya kapasitesine sahip bir hoparlör sayesinde kesintisiz 20 saate kadar müzik keyfi yaşayabileceğiniz gibi kısa mesafeler için daha düşük batarya kapasitelerini de tercih edebilirsiniz. Bluetooth hoparlör radyolu modeller ile istediğiniz medyanın ses oynatması dışında radyo seçeneği ile istediğiniz noktada radyo dinlemenizi de sağlar. Aynı zamanda dayanıklılık konusunda önemli bir nokta olan bluetooth hoparlör su geçirmez seçenekleri sayesinde hem kullanım alanını plaj, havuz gibi noktalara kadar genişletir hem de herhangi bir kaza durumunda arızanın ortaya çıkmaması sayesinde dayanıklı ve uzun süreli bir kullanım sunar. Ayrıca NFC, bluetooth ve usb gibi bağlantı seçenekleri sayesinde hemen her cihazınıza rahatlıkla bağlantı sağlayabilirsiniz. Üstelik uyumlu programlara sahip olunması halinde birden fazla hoparlöre bir arada bağlanabilme fonksiyonu da sunulabilir. Ayrıca bluetooth hoparlör ışıklı ve farklı renk seçenekleri birçok zevke uygun estetik tasarımları sayesinde birçok seçenek arasında kendiniz için en uygun hoparlörü seçebilirsiniz.

Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Birbirinden farklı birçok modelin bir arada sunulması kullanıcılar için oldukça farklı fiyatları da bir araya getirir. Bu nedenle doğru bir hoparlör seçebilmek için öncelikle ihtiyacınızın ne olduğunu tespit etmeniz gerekir. İhtiyacınızı tam olarak belirlediğinizde seçeceğiniz bluetooth hoparlör ile ilgili daha doğru fiyat analizi de yapabilirsiniz. Teknik olarak gelişmişlik düzeyine farklı olarak fiyatlandırılması nedeniyle ne kadar gelişmiş bir modele ihtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekir. Örneğin; uzun süren seyahatlerde veya daha uzun süreli organizasyonlar için kesintisiz müzik keyfinizi devam ettirebilmeniz için yüksek kapasiteli bir bataryaya ihtiyacınız olur. Fakat daha kısa süreli bir müzik deneyimi için daha ufak kapasitedeki bir batarya da ihtiyacınızı karşılayabilir. Üstelik şarj olma süresi de bu noktada önemli ayrıntılardan biridir. Ayrıca su geçirmezlik özelliğine sahip bir bluetooth kulaklık da daha yüksek bir fiyatlandırılmayla sunulur. Fakat hem kullanım alanlarının genişlemesi sayesinde hem de daha dayanıklı bir malzeme kalitesi sebebiyle kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bu sayede uzun vadede daha tasarruflu bir seçenek haline gelir. Farklı renk seçenekleri de fiyat belirleyen unsurlar arasında yer alır. Tüm bu değişkenlere bağlı olarak bluetooth hoparlör fiyatları geniş bir fiyat yelpazesi aralığında satışa sunulur. Seçenekleriniz arasında kararsız kalmanız durumunda sayfamız üzerinde yapılan yorumlara göz gezdirebilir, böylece kullanıcı deneyimlerini baz alarak kendiniz için en uygun hoparlöre daha kolay karar verebilirsiniz. Üstelik karar verdiğiniz hoparlörü cimri.com üzerinden sıklıkla arayarak dönemsel olarak yapılan kampanyaları ve indirimleri yakalayabilir, böylece istediğiniz hoparlöre oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bluetooth Hoparlör Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bluetooth hoparlör seçerken dikkat etmeniz gereken birçok özellik bulunur. Birbirinden farklı birçok özellik ile piyasaya sunulan bu hoparlörler seçim yapmayı da zorlaştırabilir. İlk olarak hoparlörünüzün ses kalitesinden emin olmanız gerekir. Düşük bir ses kalitesi verdiğiniz paranın karşılığını alamamanıza sebep olabilir. Bu nedenle bass, tiz veya mid gibi modlara sahip olan bir hoparlör hem uygun sesler uygun ses modunu seçmeniz sayesinde kaliteli bir dinleme keyfi yaşayabilir hem de hoparlörden daha üst düzey bir performans alabilirsiniz. Diğer önemli konu ise boyutlardır. Taşınabilir bir hoparlör istiyorsanız boyutlarına ve taşınma kolaylığına dikkat etmeniz gerekir. Ağırlığı ve boyutunun taşıyacağınız araç için veya eliniz için ne kadar boyutta olması gerektiğini tespit ederek kolayca karar verebilirsiniz. Ayrıca kesintisiz bir müzik keyfi için batarya kapasitesi ve şarj olma süresini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Bir diğer konu ise malzeme kalitesidir. Dayanıklı bir malzemeden üretilen ve su geçirmezlik özelliğine sahip bir hoparlörü yıllarca denebilecek uzun sürelerde kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra hoparlörün bağlantı çeşitleri de önemlidir. Bluetooth özelliğinin yanı sıra Wi-fi, NFC ve USB gibi bağlantı seçenekleri ile tablet, akıllı telefon ve bilgisayar gibi tüm cihazlarınıza rahatlıkla bağlanabilme seçeneğini sizlere sunar. Üstelik radyo ve microSD kartı gibi desteklere sahip olan bir hoparlör sayesinde çok daha bütünleşik olarak ve birçok şeyi bir arada bulabileceğiniz aktiviteler yapabilirsiniz. Ayrıca bluetooth hoparlör markaları kendilerine özgü tasarımları ve birbirlerinden farklı özelliklere sahip olarak satışa sunulur. Bu nedenle seçim yaparken hangi markanın sizin ihtiyacınıza daha uygun bir üretim yaptığına dikkat ederek daha doğru bir seçim yapabilirsiniz. Tüm bu unsurlara dikkat ederek kendiniz için en kullanışlı hoparlörü satın alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery