track source

Vestel Klimalar

Vestel Klimalar Fiyatları

54 Ürün gösteriliyor.
Klima Türü
Klima Teknolojisi
Gaz Tipi
Soğutma Kapasitesi
Soğutma Verimliliği ( Enerji Sınıfı )
Wİ-Fi Kontrol
İç Ünite Ses Düzeyi
Filtre
Uyku Modu
Sessiz Çalışma
Renk

Vestel Klimalar

Vestel Klimalar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Vestel Klimalar ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Vestel Klimalar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Vestel Klimalar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Bosch Elektrikli Süpürgeler
 • Arzum Elektrikli Süpürgeler
 • Fujitsu Klimalar
 • Good Year Lastikler
 • Grundig Televizyonlar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Vestel Klimalar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Vestel

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Vestel Klimalar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  21 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 54 Vestel Klimalar modeli içerisinde en ucuz Vestel Klimalar fiyatı 3789.0 TL iken, en yüksek Vestel Klimalar fiyatı 13499.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Vestel Klimalar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 21 Ekim 2021 tarihinde ortalama Vestel Klimalar fiyatı ise 4837.73 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Vestel Klima

  1984 yılında Manisa’da kurulan Vestel, Zorlu Holding bünyesinde faaliyetine devam eder. Marka Türkiye’nin en büyük endüstri kompleksinde üretim yapar. Vestel markasının ürün yelpazesi arasında; televizyon, beyaz eşya, küçük ev aletleri, ankastre ürünler ve klimalar yer alır. Marka günümüz şartlarında gelişen teknoloji ile birlikte kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ürün tasarlayıp üretir. Yenilenen inovasyon anlayışına sahip marka, her sezon teknolojik ürünler tasarlayıp imal eder. Markanın popüler ürünler arasında iklimlendirmeyi sağlayan klimalar bulunur. Klima, yaşam alanında iklemdirmeyi sağlayarak en uygun hava koşulunu oluşturmaya fayda sağlar. İşyeri, ev, sinema salonu, okul gibi alanların kış ve yaz mevsiminde sıcaklığın ya da soğukluğun insanların bunaltmayan seviyede olması gerekir. Birbirinden farklı özellik ve kapasiteye sahip Vestel klima modelleri hangi amaç ve hangi ortamda kullanılacağına göre farklılık gösterir. Vestel, kullanıldığı ortamın ısıdan neme kadar hava şartlarını doğru seviyede tutabilen klimalar üretir. Bu sayede kullanıcıların yaşam kalitesini yükselterek uygun hava iklimlendirmesi sunar. Klimaların kullanıldığı ortamın havasını temizleme özelliği de bulunur. 

  Vestel Klima Modelleri ve Özellikleri

  Bulunduğu ortamın iklimlendirilmesine ihtiyacı olan her kullanıcıya özel, farklı özellikte ve modelde klima seçeneği bulunur. Klima yapısı itibariyle ortamın en uygun hava koşuluna sahip olmasını sağlar. Soğuk ya da sıcak hava üfleyerek alanın havasını çok az bir zaman içerisinde değiştirir. Vestel klima modelleri farklı kapasite özelliklerine sahip ve spesifik farklılıklar ile birçok seçeneği bulunur. Vestel, iklimlendirme ihtiyacı olan her alanda kolaylıkla soğutma ve ısıtma işlemleri yapılabilmesini sağlar. Klima modellerini birbirinden ayıran en büyük özellik kuşkusuz ki BTU kapasite gücüdür. Vestel inverter klima modelleri kullanılan ortamın metrekare büyüklüğüne göre farklı BTU kapasitelerine sahip olarak tasarlanıp üretilir. Klima modelleri 9000 BTU kapasite gücünden başlayarak 24000 BTU kapasitesine kadar devam eder. 19 metrekare büyüklüğe sahip alanların iklimlendirilmesi için Vestel klima 9000 klima modeli yeterlidir. 19 metrekareden 26 metrekare arasına sahip alanlara özel Vestel klima 12000 BTU gücüne sahip klimalar ile iklimlendirmesi sağlanır. İklimlendirilmesi istenen alanın büyüklüğü artarsa klima BTU gücü de artması oldukça verimli olarak iklimlendirilmesini sağlar. Vestel klima çeşitleri arasında oldukça büyük alanları ikliemdirmeye yarayan seçenekler de bulunur. Vestel klima 24000 BTU kapasite gücüne sahip modeller ile 50 metrekare büyüklüğüne sahip bir alanın iklimlendirilmesine yardımcı olur. Ev, ofis gibi yaşam alanlara özel duvar tipi klima modelleri kullanılır. Fakat otel, restoran, hastane ve galeri gibi büyük alanlara özel salon tipi klima seçenekleri bulunur. Ebat olarak ve kapasite olarak büyük olan salon tipi klimalar ile geniş alanları iklimlendirerek alanın sıcaklık ve soğukluğunu kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Klima modelleri arasında enerji tasarrufu sağlayarak çevreye zararı olmayan seçenekler de bulunur. Klima modellerinin enerji tasarruf oranı plus değeri ile ölçülür. Plus değeri arttıkça klimanın enerji tasarrufu oranı da artar. Enerji tüketimini oldukça az harcayan klimalar aynı zamanda çevreye zararı olmaz. Bu sayede kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen klima modelleri arasında enerji tasarrufu yüksek seçenekler bulunur. Vestel a++ klima modelleri markanın tasarlayıp imal ettiği enerji tasarrufu sağlayan seçenekler arasında yer alır. 

  Vestel Klima Fiyatları

  Vestel klima fiyatları; özellik, tasarım, BTU gücü ve modeline göre farklı fiyat aralığında bulunur. Klima modellerinin fiyatları BTU gücü ile tamamen doğru orantılıdır. BTU gücü arttıkça klimanın fiyatı artar. Örneğin 9000 BTU gücüne sahip klima modeli, 12000 BTU gücüne sahip klima modeline kıyasla daha uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Bu sebeple tercih edilecek alana uygun bir klima modelinin doğru tespiti yapılması gerekir. Örneğin, taşınabilir klima modelleri arasında yer alan portatif klimalar ile duvar tipi klima seçenekleri arasında fiyat farklılıkları bulunur. Portatif klima modelleri duvar tipi klima modellerine kıyasla daha uygun fiyatlar ile kullanıcılara sulunur. Vestel klima salon tipi modellerinin fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör tasarımıdır. Siyah, beyaz ve gri gibi farklı tasarım renklerine sahip modeller bulunur. Siyah rengine sahip klima modelleri genellikle diğer modellere kıyasla daha yüksek fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Klima kapağının ön kısmı cam ya da plastik olması da fiyatını etkiler. 

  Vestel Klima Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Klima tercih etmeden önce kullanılacak alana uygun bir klima tespit edilmesi oldukça önemlidir. Klimalar kullanılacak ortamın büyüklüğüne göre de farklı BTU gücü özelliklerine sahiptir. İklimlendirilmesi istenen alan büyüdükçe BTU güç kapasitesi de artması gerekir. Klimanın verimli ve sağlıklı bir iklimlendirme sunabilmesi adına mutlaka alana uygun bir klima modeli tercih edilmesi gerekir. Markanın 9000 BTU kapasite gücünden 24000 BTU gücüne kadar klima seçenekleri bulunur. Klima modelleri arasında çevre dostu olarak enerji tasarrufu sağlayan seçenekler de kullanıcılara sunulur. Vestel klima nature + modelleri çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlar. Klimaların enerji tasarruf oranları plus değeri ile ölçülür. Plus değeri arttıkça klimanın enerji tasarrufu oranı da artar. Markanın tasarlayıp ürettiği duvar ve salon tipi klimaların dışında portatif taşınabilir seçenekler de bulunur. Taşınabilir olması sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça sevilir. Portatif olması sayesinde kolayca taşınan klima seçenekleri ile ısıtmak ya da soğutmak istenilen alanı kolaylıkla iklemdirebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery