Vestel Televizyonlar

En Ucuz Vestel Televizyonlar Fiyatları

111 ürün gösteriliyor.
Ekran Boyutu (cm)
Ekran Tipi
Ürün Tipi
HD Uydu Alıcı
Dahili Wi-Fi
Smart TV
Çözünürlük
HDR
Subwoofer
Karasal Alıcı ( DVB-T )
Kablo TV
HD Karasal Alıcı
3D
Analog Alıcı
Çıkış Yılı
Çok Arananlar

Vestel Televizyonlar

Vestel Televizyonlar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Vestel Televizyonlar ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Vestel Televizyonlar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Vestel Televizyonlar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Huawei Cep Telefonları
 • Arzum Çay Makineleri
 • Fakir Kahve Makineleri
 • General Mobile Cep Telefonları
 • Sony Televizyonlar
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Vestel Televizyonlar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Vestel
  Cimri'nin Seçimi

  Vestel Televizyon

  Vestel 1984 yılında kurulan yerli teknoloji markalarımızdan biridir. 1994 yılında Zorlu Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Vestel tüm teknolojik aletlerde olduğu gibi televizyon üretimiyle de karşınızda. Köklü bir yerli marka olması, alt kuruluşları ve alt markaları ile de ihracatlar gerçekleştirerek ülkemize katkı sağlamakta. Eğer sizler de bir Vestel televizyon almak istiyorsanız dilerseniz satın almadan önce nelere dikkat etmemiz gerektiğini bir hatırlayalım.

  Vestel Televizyon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  1) Ekran Genişliği

  Ekran genişliği en önemli unsurlardan biridir. Almak istediğiniz ekranın koyacağınız ortama uygun olduğundan emin olmalısınız. Ekranların verilen inç değerlerinin yanında bir de en ve boy oranları belirtilir. Büyük ekranlı bir televizyon istiyor olabilirsiniz fakat televizyonu koyacağınız mekânın da buna uygun olması önemlidir.

  2) Çözünürlük

  Ekran genişliğinden sonra en önemli konu ekran çözünürlüğüdür alacağınız Vestel televizyonun çözünürlüğü ne kadar yüksek değerler ile gösteriliyorsa o kadar kaliteli görüntü ve renk derinliği alabilirsiniz. Vestel televizyonlarda HD, Full HD ve Ulta HD 4K gibi çözünürlükleri bulmak mümkün oluyor. HD çözünürlüklü Vestel televizyonlar 1280 x 720 piksel değerlerini veriyor. Full HD Vestel televizyonlar 1920 x 1080 piksel değerlerine sahip olmakta. Vestel 4K için ise 3840×2160 piksel değerini görüyoruz.

  3) Dahili Uydu Alıcısı

  Dahili uydu alıcısı eğer anlaşmalı olduğunuz bir uydu alıcısı var ise o uydu alıcısının aracı cihazını ortadan kaldırarak kullanabileceğiniz televizyon anlamına gelir. Uydu alıcısı ve uyumunu kendi bünyesinde barındıran bu televizyonlar kablo fazlalığı ve cihaz fazlalığını ortadan kaldırıyor.

  4) Smart TV ve Wifi Özelliği

  Smart tv yani akıllı televizyonlar olarak da geçen modellere Vestel televizyonlar da sıklıkla rastlanıyor. Vestel smart tv ile televizyonun kendine has işletim sisteminin izin verdiği uygulamaları çalıştırmak mümkün. Smart tv’ler için internet bağlantısı zorunludur. Televizyondan internete girmek ve gezinmek mümkündür. Bazı televizyonlar ise wifi yani kablosuz internet alabilme özelliğine sahiptir. Bu televizyonlar da smart tv kapsamına girer. Tek farkı interneti kablosuz bir şekilde alabilmesidir. Ortalıkta fazladan kablo görmek istemeyen kullanıcılar için bir alternatif sunuyor.

  5) 3D Boyut Teknolojisi

  3 boyutlu televizyonlar içerdiği teknoloji sayesinde özel gözlükler ile 3 boyutlu çekilmiş görüntüleri izleyebilmenizi sağlar. Sinemadaki kadar efektif bir görüntü sağlamıyor olsalar da ara sıra 3 boyutlu şeyler de izlemek isteyen kullanıcılar için bir alternatif sunuyor. Sizler de 3D filmleri televizyondan izlemeyi seviyorsanız bu teknolojiye sahip bir modeli seçebilirsiniz.

  6) Vestel Curved Televizyon “Kavisli Ekran’’

  Kavisli ekranların ekstra bir çözünürlük katkısı yoktur. Görüntüyü televizyona paralel şekilde izleyen insanlar için daha derin ve daha odak düzeyde tutuyor. Curved içeri doğru kavis alıyor ve dış kısımlar biraz daha dışarıda kalıyor. Görüntüler televizyondaki gibi normal gözükse de derinlik algısını arttırdığı için film ve maç keyfini ikiye katlıyor diyebiliriz. Fakat televizyonun görüntü açısı düz ekranlar kadar geniş değildir.

  En Ucuz Vestel TV Nerede?

  Eğer bir Vestel televizyon almaya karar verdiyseniz farklı modelleri ve özellikleri Cimri.com’da bulmak mümkün. Ayrıca Cimri.com sizlere Vestel televizyon fiyatları arasında karşılaştırma yapma imkânı sunarken farklı satış noktalarındaki fiyat farklarını göstererek en uygun fiyata televizyonunuzu almanızı sağlayacaktır.

  Karşılaştır