Beko Klimalar

Beko Klimalar Fiyatları

25 Ürün gösteriliyor.
Klima Teknolojisi
Soğutma Kapasitesi
Soğutma Verimliliği ( Enerji Sınıfı )
Wİ-Fi Kontrol
İç Ünite Ses Düzeyi
Filtre
Uyku Modu
Sessiz Çalışma

Beko Klimalar

Beko Klimalar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Beko Klimalar ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Beko Klimalar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Beko Klimalar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Varta Akü
 • Adidas Spor Ayakkabı
 • Beneto Bebek Arabası ve Pusetler
 • King Kahve Makineleri
 • Tigar Lastikler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Beko Klimalar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Beko
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Beko Klima

  1950’li yıllarda Türkiye’nin sanayileşme adımlarında önemli bir girişim olarak Vehbi Koç’un salça ve konserve üretimi konusunda tecrübeli olan Bejerano ile ortaklığı sonucunda kurulan ve soyadlarının baş harflerini alan Beko markası günümüze kadar birçok önemli gelişmeye ev sahipliği yapar. 1983 yılı itibari ile beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Beko, günümüze kadar sektörün öncü ve yenilikçi markalarından biri haline gelir. Günümüzde 100’den fazla ülkede adını duyuran ve neredeyse 280 milyon evde kendisine yer bulan Beko cihazlar güvenle kullanılır. Beko klima herkes için en uygun hava koşullarını yaratmak için özel olarak tasarlanır. Birbirinden farklı modeller ve farklı özelliklere sahip klimalar ile tüm dünyadaki kullanıcıların ihtiyacına yönelik olarak her ayrıntı düşünülerek satışa sunulur. Bu nedenle hangi amaçla ve hangi ortamda kullanacağınıza göre değişkenlik gösteren ihtiyaçlarınız için ayrıntılı seçeneklerinin arasından kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Sessiz, çevreyi koruyan, bulunduğunuz ortamdaki nem ve ısı seviyesini doğru aralıkta tutabilen bu klimalar sayesinde yaşam kalitenizi oldukça yükseltebilirsiniz.

  Beko Klima Modelleri ve Özellikleri

  Birbirinden farklı birçok model ile satışa sunulan Beko klimalar ilk olarak farklı kapasiteleri ile öne çıkar. Ufak alanların ısıtma ve soğutma kapasiteleri Beko klima 9000 BTU ile kolaylıkla sağlanabilir. Ayrıca Beko klima 12000 ve Beko klima 18000 BTU seçenekleri ise daha orta ölçekli bir ortam için yeterlidir. Bu nedenle evinizin veya ofisinizin metrekaresine oranla seçeceğiniz bir klima ile en iyi performansı alabilirsiniz. Beko klima 24000 BTU kapasitesi ise 57 m2’ye kadar olan alanlarda oldukça iyi bir iklimlendirme performansı sunar.  Ayrıca birbirinden farklı klima seçenekleri ile yalnızca BTU kapasitesi değil tasarımı da önem taşır. Duvar tipi klimaların yanı sıra salon tipi klimalar ev veya ofis gibi küçük mekanların aksine hastane, lokanta, kafe veya banka gibi büyük ortamlarda verimli bir iklimlendirme performansı sunar. Üstelik sabit modellerin yanı sıra hareket ettirilebilen modeller ile de satışa sunulan bu klimaları yerleştirmek için uygun noktayı kolaylıkla seçebilirsiniz. Portatif klima modelleri ile de sevilerek tercih edilen Beko klimalar, daha ufak alanlarda kullanıma uygundur. Üstelik kullanılmak istenilen alanda kolayca hareket ettirilebilmesi sayesinde rahat bir taşıma sağlanır ve istenen bölge rahatça ısıtılır veya soğutulur. Üstelik montaj gerektirmemesi nedeniyle satın alınmasının ardından hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Beko klima inverter modelleri de son teknoloji tasarımları ile sıklıkla tercih edilir. Standart klimalar uygun sıcaklığa geldikten sonra durup tekrar çalışmaya başlaması nedeniyle daha fazla enerji harcarken inverter klimalar doğru sıcaklığa ulaşılmasının ardından düşük enerji seviyesi kullanılarak çalışmaya devam eder. Böylece enerji tasarrufu sağlayarak uzun vadede hem doğaya hem de bütçenize dost bir kullanım sağlar. Ayrıca A, A+, A++ ve A+++ olarak dört farklı enerji kategorisinde üretilen klimalar, önemli derecelerde enerji tasarrufu sağlar. A+++ enerji kategorisinde yer alan klimalar %40’a varan enerji tasarrufu ile bütçeniz için oldukça uygun bir seçenek olarak sunulur. Tüm bu farklı Beko klima modelleri birbirinden farklı birçok ihtiyacı karşılaması sayesinde dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen klimalar arasında yer alır.

  Beko Klima Fiyatları

  Beko klima fiyatları satışa sunulan tüm bu farklı modeller nedeniyle farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcılarına sunulur. Bu nedenle öncelikle ihtiyacınızın ne olduğunu tespit ederek fiyat konusunda da doğru bir analiz yapabilirsiniz. Örneğin; portatif klimalar ile salon tipi klimaların kullanım amaçlarının ve kapasitelerinin farklılığı fiyatlarının farklılığının da ana sebeplerindendir. Bu nedenle eğer ufak bir ortamı ısıtma veya soğutma amacı ile almanız gerekirse portatif bir klima yeterli olabileceği gibi daha yüksek bir performansa ihtiyaç duymanız halinde duvar tipi bir klima ihtiyacınız için daha uygun bir seçenek olarak sunulur. Ayrıca enerji tasarrufu yüksek bir klimayı satın alırken ilk anda yüksek bir fiyat vermeniz gerekse bile ilerleyen zamanlarda faturalarınızdaki yükselmenin önüne geçerek kaliteli bir iklimlendirme performansı alırsınız. Inverter klimalar da hem çalışma performansındaki yenilikçi teknolojik bakış açısı hem de önemli ölçüde tasarruf yapan tasarımı sayesinde farklı bir fiyat politikası ile kullanıcılara sunulur. Üstelik istediğiniz klima modeline karar vermenizin ardından internet üzerinden sıklıkla yapacağınız aramalar sayesinde dönemsel olarak yapılan indirimler ve kampanyalar sayesinde karar verdiğiniz klimaya oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

  Beko Klima Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Beko klima ile satışa sunulan birbirinden farklı birçok modelin olması nedeniyle klima satın alırken dikkat etmeniz gereken birçok ayrıntı mevcuttur. Bu ayrıntılara dikkat ederek doğru klima seçeneğine kolayca karar verebilirsiniz. Örneğin; duvar tipi, salon ve portatif klima modellerini kullanmak istediğiniz alanın metrekaresine göre karar verebilirsiniz. Enerji tasarruflu bir klima ile faturalarınızda da tasarruf sağlamanızın yanı sıra temiz bir çevre için önemli bir adım atmış olursunuz. Üstelik Beko klima kış ayarı ve Beko klima yaz modu klima kullanırken önemli kullanım ayarlarından birisi olarak sunulur. Bu modlara göre tasarımların olmasına dikkat ederek satın almanız kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca tüm bu seçenekleri bir arada bulundurarak tercih yapmaya çalışırken kararsız kalmanız durumunda internet siteleri üzerinden yapılan yorumları okuyabilir, böylece kullanıcı deneyimlerine göz gezdirerek daha kolay tercih yapabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery