track source

Beko Klimalar

En Ucuz Beko Klimalar Fiyatları

23 ürün gösteriliyor.
Klima Teknolojisi
Soğutma Kapasitesi
Soğutma Verimliliği ( Enerji Sınıfı)
Wİ-Fi Kontrol
İç Ünite Ses Düzeyi
Filtre
Uyku Modu
Sessiz Çalışma

Beko Klimalar

Beko Klimalar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Beko Klimalar ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Beko Klimalar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Beko Klimalar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Varta Akü
 • Adidas Spor Ayakkabı
 • Beneto Bebek Arabası ve Pusetler
 • King Kahve Makineleri
 • Tigar Lastikler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Beko Klimalar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Beko
  Cimri'nin Seçimi
  Mitsubishi SRK35ZMP-S A+ Enerji Sınıfı 12000 BTU Duvar Tipi Klima
  Mitsubishi SRK35ZMP-S A+ Enerji Sınıfı 12000 BTU Duvar Tipi Klima
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Beko Klima

  Beko dünyaya açılan ilk yerli markalarımızdan biri olma özelliği ile göz önünde duran ve sevilen bir markadır. Kuruluşu 1950’lere dayansa da bir dünya markası olma başarısını 90’ların başında göstermiş ve bugün dünyanın birçok yerinde sevilerek kullanılan birçok elektronik eşyayı üretmektedir. Global oluşu Beko markasını sürekli güncel tutmuş ve kalitesini de giderek arttırmaya yardımcı olmuştur. Beko klima tercih etmeniz kalite ve dayanıklılık açısından çok daha iyi olacaktır. Fiyatlandırma, satış noktası ve teknik servis imkanlarının geniş olması Beko klimaları rakiplerine göre bir adım önde tutuyor.

  Beko Klima Modelleri Nelerdir?

  Her mevsim hayatı kolaylaştıran cihazlardan biri klimadır. Klimalar bulunduğu mekânın sıcaklığını çok hızlı bir şekilde değiştirecek kapasiteye sahiptirler ve bu günümüz için oldukça büyük bir avantajdır. Peki bu avantajı dezavantaja dönüştürmemek için hangi klima modeli almamız gerekiyor gelin birlikte inceleyelim.

  • Beko Duvar Tipi Klimalar

  Duvar tipi klimalar sıklıkla gördüğümüz oldukça sessiz çalışan 9 bin BTU ve 30 bin BTU değerleri arasında ısı kapasitesine sahip klimalardandır. Dış üniteleri vardır ve monte edilmesi için mekân dışında bu ünitenin yerleştirilmesi şarttır. Genellikle evlerde ve daha küçük mekanlar için kullanılıyor. Beko klimalar arasında duvar tipi klima tercih etmek isterseniz çeşitliliğin ve renk seçeneklerinin de çok fazla olduğunu da söylemek gerekir.

  • Beko Mobil Klimalar

  Mobil klimalar hareket ettirilebilir yani sabit olmayan klimalardır. Bir mekân içerisinde istediğiniz herhangi bir yere taşımanız oldukça kolaydır. Montaj kurulumu gibi şeyler gerektirmediği için satın alıp doğrudan kullanabilirsiniz. Beko mobil klimalar da oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Mobil klima tercih edecekseniz ses seviyesine muhakkak dikkat etmeniz mümkünse en düşük desibel ses seviyesine sahip klimayı tercih etmeyi unutmamanızı tavsiye ederiz.

  • Beko İnverter Klimalar

  İnverter klimalar çok daha avantajlı fakat fiyat olarak split klimalardan biraz daha pahalıdır. Yine de Beko inverter klima alacaklara inverter’in avantajlarından kısaca bahsedelim. Sıradan klimalar odanın sıcaklığı istenilen seviyeye geldiğinde durur. Bir farklılık olduğunda ise tekrardan çalışır. Bu yoğun kapanma ve çalışma klimanın ömrünü kısaltırken aynı zamanda fazla enerji kullanılmasına neden olur. İnverter klimalar ise ayarladığınız sıcaklığa gelindiğinde odayı sürekli aynı ısıda tutacak şekilde enerjisini düşürerek çalışmaya devam eder. Böylece hem az enerji harcar hem de sıcaklığı sabit tutarak hasta olmanızı engeller.


  Uygun Fiyata Beko Klima Nerede Bulabilirim?

  Beko klima modelleri ve Beko klima fiyatları hakkında detaylı bilgi için Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.  Ayrıca Cimri.com, beğendiğiniz Beko klima modellerinin farklı satış noktalarındaki fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyata aradığınız klimayı almayı sağlayacaktır. Bu sayede zamandan ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.