track source

Beko Klimalar

Beko Klimalar Fiyatları

23 Ürün gösteriliyor.
Klima Teknolojisi
Soğutma Kapasitesi
Soğutma Verimliliği ( Enerji Sınıfı )
Wİ-Fi Kontrol
İç Ünite Ses Düzeyi
Filtre
Uyku Modu
Sessiz Çalışma

Beko Klimalar

Beko Klimalar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Beko Klimalar ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Beko Klimalar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Beko Klimalar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Varta Akü
 • Adidas Spor Ayakkabı
 • Beneto Bebek Arabası ve Pusetler
 • King Kahve Makineleri
 • Tigar Lastikler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Beko Klimalar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Beko
  Beko ProSmart 51850 A++ Enerji Sınıfı 18000 BTU Duvar Tipi Klima

  Beko ProSmart 51850 A++ Enerji Sınıfı 18000 BTU Duvar Tipi Klima

  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Beko Klimalar Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Beko Klimalar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 23 Beko Klimalar modeli içerisinde en ucuz Beko Klimalar fiyatı 1889.99 TL iken, en yüksek Beko Klimalar fiyatı 19999.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Beko Klimalar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Beko Klimalar fiyatı ise 4697.38 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Beko Klimalar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Beko Klimalar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Beko Klimalar modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Beko Klima

  Geçmiş yıllarda da birçok faaliyet gösteren Beko, 1983 yılından itibaren Türkiye’de beyaz eşya sektöründe faaliyet gösterir. Yurt dışına kendi markası ile satış yapan ilk marka özelliği taşıyan marka, Koç Holding bünyesinde yoluna emin adımlarla devam eder. Türkiye’de beyaz eşya markaları arasında lider konumda yer alır. Türkiye’deki başarısını yurt dışına da taşıyan marka, bugün dünyanın 100’den fazla ülkede kullanıcılara hizmet eder. Yapılan istatistiklere göre Beko markasının ürünleri 280 milyon evde kendine yer bulur. Marka beyaz eşya, televizyon, küçük ev aletleri ve  klima ürünleri tasarlayıp üretir. Markanın trend ürünleri arasında yer alan Beko klima; yaşam alanında en uygun hava koşulunu oluşturmaya yarar. Birbirinden farklı özelliklere sahip klima modelleri, tüm dünyadaki kullanıcıların ihtiyacını karşılar. Beko inverter klima modelleri hangi ortamda ve hangi amaç ile kullanılacağına göre değişkenlik gösterir. Marka, çevre için sağlıklı, sessiz ve ortamın ısı ve nemi doğru seviyede tutabilen klimalar sayesinde, kullanıcıların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefler. 

  Beko Klima Modelleri ve Özellikleri

  Kullanıcıların beklentilerini karşılayabilmek adına birçok farklı model ve özelliğe sahip klima seçeneği bulunur. Klima, yaşam alanını en uygun hava koşulunu oluşturur. Sıcak ya da soğuk hava üfleyerek ortamın havasını çok kısa süre içerisinde değiştirir. Beko klima modelleri farklı kapasite seçenekleri ile ön planda yer alır. Beko her alanda kullanıcıların kolaylıkla ısıtma ve soğutma işlemlerini yapabilmesi adına farklı BTU kapasite gücüne sahip seçenekler imal eder. Klimalar 9000 BTU kapasite gücünden başlayarak 24000 BTU kapasite gücüne kadar devam eder. 19,8 metrekare ile 26,4 metrekare arası ebatlara sahip alanların soğutma ve ısıtma işlemleri beko klima 12000 BTU gücü ile oldukça rahat bir şekilde sağlanır. Klimanın tercih edileceği alanın büyüklüğü arttıkça klimanın BTU gücü de artması gerekir. Bu sebeple 40 metrekareye kadar olan yaşam alanlarında beko klima 18000 BTU gücüne sahip model tercih edilebilir. Kullanılacak metrekareye uygun bir BTU gücüne sahip klima, ortamın daha kolay ısınabilmesini ya da soğuyabilmesini sağlar. Ofis, ev veya işyeri gibi alanlarda kolaylıkla tercih edebileceğiniz klima modeli bulunabilir. Beko markasının tasarlayıp imal ettiği klima modelleri arasında en büyük kapasiteye sahip 24000 BTU klima seçenekleri de bulunur. Beko klima 24000 BTU kapasite ile 60 metrekare’ye kadar olan yaşam alanlarında verimli bir iklimlendirme performansı sağlar. Klima modelleri yalnızca BTU kapasitesi ile değil tasarım olarak da birbirinden ayrılır. Markanın tasarlayıp imal ettiği ev ya da ofis tipi küçük mekanların dışında, lokanta, kafe, banka ve hastane gibi büyük alanlarda da verimli bir iklimlendirme sağlar. Büyük mekanlarda tercih edilebilecek salon tipi klima modelleri de bulunur. Salon tipi olması sayesinde büyük bir alanı kolay bir şekilde ısıtmanızı ya da soğutmanızı sağlar. Sabit salon tipi ya da duvar tipi klima modellerinin yanı sıra hareket ettirilen modeller de bulunur. Hareket ettirilebilen klima seçeneklerine portatif klima adı verilir. Kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilen Beko portatif klima modelleri, daha ufak alanları iklimlendirme imkanı sağlar. 

  Beko Klima Fiyatları

  Beko klima fiyatları tasarım, özellik, BTU gücü ve modeline göre farklı fiyat seçenekleriyle kullanıcılara sunulur. Bu sebeple ihtiyacınızın hangi klima modeli olduğunu tespit ederek fiyat olarak da doğru bir analiz yapılabilir. Örneğin, taşınabilir portatif klima modelleri ile salon tipi klima modellerinin kapasite ve kullanım amaçları farklıdır. Kullanım amaçları ve kapasite özellikleri fiyatlarını etkileyen ana sebepler arasında yer alır. Bu sebeple küçük bir alanı soğutma ya da ısıtma amacı ile tercih etmeniz gerektiğinde portatif klima modeli yeterli olabilir. Fakat daha yüksek performansa sahip bir klimaya ihtiyacınız olması halinde duvar tipi klima uygun bir seçenek olur. Klima modelleri BTU gücüne göre farklı olarak fiyatlandırılır. Klimanın BTU güç kapasitesi arttıkça fiyatı da artar. Örneğin, 12000 BTU gücüne sahip klima modeli, 24000 BTU gücüne sahip klima modeline kıyasla daha uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunulur. Klima modelinin BTU gücünün yanı sıra enerji tasarrufu kapasitesine göre de fiyatı değişir. Klimanın enerji tasarrufu plus değeri ile ölçülür. Plus değeri arttıkça klimanın enerji tasarrufu da artar. 

  Beko Klima Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Beko klima tercih ederken kullanılacak alan ve enerji tasarruf gücü oldukça önemlidir. Klima modelleri kullanılacak alanın büyüklüğüne göre farklı BTU güçlerinde imal edilir. Klimanın verimli bir iklimlendirme performansı sunabilmesi adına kullanılacak alana uygun bir klima modeli tercih edilmesi gerekir. 9000 BTU kapasite gücünden başlayarak 24000 BTU kapasite gücüne kadar devam eder. Enerji tasarrufu kapasitesi yüksek bir klima elektrik tasarrufu edilmesine imkan tanır. Klima modellerinin enerji tasarruf kapasitesi plus değeri ile değerlendirilir. Plus değeri arttıkça klimanın enerji tasarrufu kapasitesi de artar. Enerji tasarrufu bulunan bir klima çevre dostu olarak üretilir. Markanın tasarlayıp imal ettiği Beko klima portatif modeller oldukça kullanışlıdır. Portatif olması sayesinde kolaylıkla taşıyabilir, ısıtmak ya da soğutmak istediğiniz odayı rahatlıkla iklimlendirmenizi sağlar. Klima modelleri arasında yer alan daha büyük alanı iklimlendirmeye yarayan salon tipi seçenekler de bulunur. Bu sayede cafe, hastahane, restoran gibi büyük alanları kolaylıkla iklimlendirebilirmenize imkan tanır. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery