track source
track source

Salon Halısı

En Ucuz Salon Halısı Fiyatları

231298 Ürün gösteriliyor.
Markalar
İlgili Etiketler
    halı fiyatlarıhalı
Salon Halısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Salon Halısı modelleri ve Salon Halısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Salon Halısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Brillant, Dekoreko, Merinos, Taç. 231298 adet Salon Halısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Sanat Delüks 6822 Oval Halı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Padişah Gülbahçe 14510060 200x290 cm Salon Halısı
Padişah Gülbahçe 14510060 200x290 cm Salon Halısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Brillife Halı Masal HL11821.801 150x230 cm Salon Halısı
Brillife Halı Masal HL11821.801 150x230 cm Salon Halısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Salon Halısı Nedir?

Geçmişten günümüze kadar inşa edilmiş olan her çeşit yapı alanlarında, yaygın olarak halı ürünleri kullanılmakta ve bu halı çeşitleri de, ilerleyen teknoloji sayesinde daha da gösterişli hale getirilmektedir. Evlerin önemli bölümlerinden birisi olan salonlar içinde önemli olan halı ürünleri de, farklı markalar tarafınca yaygın olarak üretilmektedir. Salonun zeminlerinin kaplanması ve soğuk geçirmemesini sağlayan salon halısı fiyatları için kullanılan malzemeler dikkate alınmaktadır. Aynı zamanda salonların daha estetik durması içinde kullanılan salon halısı istenilen boy ve ölçülerde piyasada yer almaktadır.

Salon Halısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Kurallar Nelerdir?

Dekorasyonun her alanında olduğu gibi, salon halısı seçimlerinde de kişisel zevkler ön plandadır. Fakat doğru salon halısı seçiminde dikkat etmeniz gereken belirli noktalar bulunmaktadır. Örneğin salonunuzda ağırbaşlı bir renk paleti kullandıysanız, seçeceğiniz salon halısının da bu doğrultuda olması önem taşımaktadır. Salon halınızı seçerken, sizin kişiliğinizi ve salonunuzun kişiliğini yansıtmasına da özen göstermelisiniz. Son zamanların modalarından olan, Shaggy halıları salon halısı olarak tercih edecekseniz, yumuşak olması avantaj sağlarken, enerji yüklemesinin fazla olması da bir dezavantajdır. Buradaki seçiminizi de bu doğrultuda yapmanız önemli bir nokta olacaktır. Salon halınızı belirlemeden önce kendinize sormanız gereken bazı sorular da bulunmaktadır. Halınızın formatını, desenini ve rengini bu cevaplara göre belirlemek, mobilyanın altında mı yoksa salonunuzun ortasında mı yer alacağını belirlemek de seçimlerinizi yapmadan önce cevaplamanız gereken sorulardan birkaçıdır.

Salon Halısının Ölçüleri Nasıl Belirlenmelidir?

Halı alışverişine başlamadan önce odalarınızın genişlik ve uzunluğunun toplamını ölçmeniz gerekmektedir. Halı ölçülerini belirlemek, salon halısı seçerken işinizi kolaylaştıracaktır. Evinizdeki salonunuz küçükse, halıyı bu boyutlara uygun seçmeniz gerekmektedir. Küçük salonda kullanacağınız büyük bir salon halısı, salonunuzun normalden daha küçük görünmesine sebep olacaktır. Bu sebeple küçük salonlarda kullanabileceğiniz salon halısı ölçülerini 120*180 olarak belirleyebilirsiniz. Orta büyüklükte bir salonda kullanacağınız salon halıları ise değişkenlik göstermektedir. Eğer böyle bir salona sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; 140*200 ya da 160*230 ölçülerindeki salon halıları yine salonunuz için yeterli olacaktır. Salonunuz büyükse, seçeceğiniz salon halısı modelinde de pek çok tercihiniz bulunabilir. Büyük salonun aynı zamanda kullanabileceğiniz büyük salon halısı anlamını taşıdığı için, 200*300 ölçüleri ve üzerindeki ölçülerdeki salon halılarını kullanabilirsiniz.

Salon Halısı Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Akla gelebilecek her çeşit renklerde üretilebilen salon halıları beyaz renkleri ile de piyasada yer almaktadır. Bahsedilen halılar, salonların boyutlarına ve de genişliğine göre farklılık göstermektedir. Büyük salonlar için genel olarak, daha büyük ölçülerde salon halısı tercihi yapılması gerekmekte ve bunun için, 200*300 ölçüsündeki çeşitleri tercih etmeniz doğru olacaktır. Günümüzde Efsane, Dinarsu, Festival, Dekoreko ve Apex markaları tarafından piyasaya sürülmüş olan salon halıları için, Cimri.com’da kolayca fiyat araması yapılabilmektedir. Tüm marka ve halı fiyatlarının karşılaştırılmış olduğu Cimri ’de aynı zamanda da ürünü satın alan müşterilerin yorumlarına da yer verilmektedir.

Salon Halısı Ürünlerinin Fiyatları Nelerdir?

Daha çok fabrika ortamlarında, teknolojik makineler kullanılarak üretilmekte olan salon halıları, aynı zamanda el işçiliği kullanılarak da üretilebilmektedir. Üretim sırasında kullanılan malzeme ve marka farklılıklarına göre çeşitli fiyatlar üzerinden satışa sunulmuş olan ürünlere, Cimri.com sayesinde detaylı inceleme imkânı bulabilirsiniz. Aynı zamanda saatlerce site site gezmek zorunda kalmamanızı sağlayan Cimri, pek çok marka ve fiyat bilgilerini bir nokta üzerinden sizlere sunmaktadır.

track source