track source
track source
track source

Mama Sandalyesi

Mama Sandalyesi Fiyatları

258 Ürün gösteriliyor.
Tekerlek
Taşıma Kapasitesi
Çift Tepsi
Emniyet Kemeri
Sökülebilir Bacaklar
Oturma Yüzeyi
Yükseklik Ayarı
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı
Ayak Desteği
Katlanabilme
Katlıyken Ayakta Durma
Silinebilir Kumaş
Yükseklik Ayarlı Kemer
Sökülebilir Tepsi
Oyuncaklı Askı
Salıncak Olabilme
Mama Sandalyesi fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Mama Sandalyesi Kılıfı Fiyatları
 • Mama Sandalyesi Oyuncağı Fiyatları
 • Mama Seti Fiyatları
 • Mama ve Biberon Koruyucu Çanta Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Mama Sandalyesi Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mama Sandalyesi markası:

  En Çok İncelenen Mama Sandalyesi Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Mama Sandalyesi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  23 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 258 Mama Sandalyesi modeli içerisinde en ucuz Mama Sandalyesi fiyatı 1.0 TL iken, en yüksek Mama Sandalyesi fiyatı 6979.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mama Sandalyesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Haziran 2021 tarihinde ortalama Mama Sandalyesi fiyatı ise 111.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Mama Sandalyesi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Mama Sandalyesi modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Mama Sandalyesi modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Joie Mimzy LX Khloe and Bert Gray Mama Sandalyesi
  Joie Mimzy LX Khloe and Bert Gray Mama Sandalyesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Papetto MA-303 Nil Kırmızı Mama Sandalyesi
  Papetto MA-303 Nil Kırmızı Mama Sandalyesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Mama Sandalyeleri

  Mama sandalyeleri henüz yeni oturmaya başlayan bebekler için oldukça pratik olan ve önünde tepsisi ile üretilir. Bebek için mama sandalyesi oldukça önem taşır. Anne ve babalar için de mama sandalyeleri bebeğe yemek yedirme aşamasında yardımcı olur. Anne ve baba yemek yerken çocuk da kendi başına güvenli bir şekilde aile bireyleriyle oturmuş olur. Bebeklere aile ile birlikte yemek yeme alışkanlığı da kazandırır. Piyasada birbirinden farklı marka ve modelde bebekler için uygun olarak tasarlanmış mama sandalyeleri bulunur. Mama sandalyesi seçimi yaparken genellikle mama sandalyesinin dış görünüşüne bakılır ama bu şekilde bir seçim yapılması mantıksız olabilir. Her anne baba için çocuğunun sağlığı her şeyden ön planda olur. Bu sebeple çocuğun sağlığını etkilemeyecek bir mama sandalyesi seçimi yapılabilir. Bu aşama anne ve babalar için zor bir aşama olsa da mama sandalyesi satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar göz önünde bulundurulduğunda bu seçim çok daha kolay olur. Bebekler genellikle 6 aydan itibaren tamamen oturmaya başladıklarından dolayı mama sandalyesinin de 6 aydan önce satın alınması tavsiye edilir. Çünkü mama sandalyesi yeme alışkanlıkları üzerinde de ayrı bir etkiye sahiptir. Bebeklere bir alışkanlık ne kadar erken aşılanmaya başlarsa o kadar kalıcı olur. Mama sandalyesinde de bebeğin eline kaşık verilerek kendi kendine yemek yeme alıştırmalarına da başlanabilir. Bu dönemleri iyi değerlendirmek de oldukça önemli olur.

  Mama Sandalyesi Modelleri

  Mama sandalyesi seçimi yaparken tabi ki her türlü alışveriş yaparken dikkat edilmesi gerektiği gibi mama sandalyesinin de özelliklerine ve çeşitlerine dikkat edilmesi gerekir. Mama sandalyelerinin de kendi aralarında pek çok çeşidi bulunur. Mama sandalyesi arayışında olan anne ve babalar kendilerine gereken ve ihtiyaçlarını karşılayan bir modeli kesinlikle kafalarında belirlemesi gerekir. Bu durum karar verme aşamasını daha da kolaylaştırır. Bebekler için mama sandalyeleri dışarıdan bakıldığında önemsiz gözüksede aslında çok önemli olabilir. Bebekler doğduktan sonra hızla büyümeye başlar ve ek gıdaya geçtiklerinde bir mama sandalyeleri olması, yeme alışkanlığı kazanmaları açısından fazlasıyla önem taşır. Mama sandalyesi bulunan çocukların yeme alışkanlığı konusunda sıkıntı çekmediği gözlenir. Bebek ek gıdaya başlamasıyla beraber oldukça hareketli olduğu bir zaman dilimine de girer ve hemen hemen her yeri yeni keşfetmeye başlayan bebekler oldukça meraklı bir halde olurlar. Bu sebeple de bebeklere yemek yediren anne ve babalar bebeğin hareketli olması nedeniyle zorlanabilir. Bu dönemde mama sandalyesinin bebeği koltuk altlarından ve ön taraftan desteklemesi sebebiyle kullanılması, bebeğin de anne ve babanın da işini kolaylaştırır. Mama sandalyesi minderli modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Çünkü hiçbir ebeveyn bebeğinin sert bir materyale dayanmasını veya sert bir zeminde oturmasını istemez. Özellikle minderli mama sandalyesi seçimi yapmak hızla büyüyen bebeklerin iskelet sağlığı için oldukça önemlidir. Mama sandalyesi salıncak modeller ise genellikle çok fazla tercih edilmeyen ancak bebekler için yemek yemeyi daha eğlenceli hale getiren bir mama sandalyesi modeli olarak karşımıza çıkar. Tabi ki bu sandalyeler mama yeme esnasında güvenlik açısından sabitlenebilir. Mama sandalyesi ahşap modelleri ise bebeğinin plastik sandalyelerde oturmasını istemeyen ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Tabi ki de plastik mama sandalyelerine oranla ahşap mama sandalyeleri bebek açısından daha sağlıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Mama sandalyesi oyuncaklı modellerinde ise oyuncak bulunması bebeğin ilgisini daha çok çeker ve mama sandalyesinde bulunma isteği doğurur. Eğer çocuğunuzu mama sandalyesine alıştıramıyorsanız oyuncaklı bir mama sandalyesi tercih etmeniz bu aşamayı kolaylaştırabilir.

  Mama Sandalyesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Her şeyde olduğu gibi mama sandalyesi satın alırken de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Bu hususlara dikkat etmek bebeğin mama sandalyesinde daha rahat ve güvenli olmasını sağlar. Mama sandalyesi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus bebeğin güvenliğidir. Bu nedenle de mama sandalyesi seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi güvenlik kemerinin kolay takılıp çıkarılabilir özellikte olması denilebilir. Kolay takılıp çıkarılabilen bir emniyet kemeri anne ve babalar için bir kolaylık sağlar. Mama sandalyesinde en önemli özelliklerden bir tanesi de yükseklik ayarıdır. Mama sandalyeleri gidilen her yere kolaylıkla taşınabilir ve farklı masa yüksekliklerine uyum sağlayabilir. Aynı zamanda yüksekliği ayarlanabilir olan sandalyelerde de güvenlik kilidinin olmasına özen gösterilmesi gerekir. Bebek mama sandalyesiyle birlikte ani bir şekilde düşmemelidir. Bu gibi durumlar bebekler fobi yaratabilir ve güvenlik açısından sıkıntı yaratabilir. Mama sandalyesi tekerlekli olması da ev içerisinde kolay konumlandırılabilmesi açısından önemli denilebilir. Anne veya babanın başka bir odada bir işi olduğunda çocuk da mama sandalyesiyle birlikte aynı odada güvenli bir şekilde oturarak vakit geçirebilir. Aynı zamanda mama sandalyesi katlanır modelleri de kolay taşınabilmesi açısından oldukça avantajlı modellerdir. Bu tarz kolaylık ve pratiklik sağlayan özelliklerin göz önünde bulundurulması çocuk bakarken anne ve babanın yükünü azaltır. Yine bebeğin sağlıklı olması sebebiyle mama sandalyelerinin kolay temizlenebilir olması oldukça önemli olur. Mama sandalyelerini bebekler kullandığından dolayı kimyasal maddelerle temizlenmemesi gerekir. Ev yapımı güvenilir temizlik malzemeleri bebeklerin mama sandalyesini temizlemek amacıyla kullanılabilir. Mama sandalyesinde bulunan minderler de belirli aralıklarla ağır olmayan kimyasallarla yıkanmalıdır. Bebek ne kadar hijyenik bir ortamda bulunursa mikrop kapma ve hasta olma olasılığı çok daha düşük bir seviyede olacaktır. Bu sebeple anne ve babaların bu konuya dikkat etmesi gerekir.

  Mama Sandalyesi Fiyatları

  Mama sandalyesi fiyatları piyasadaki çeşitli marka ve modellerdeki ürünlere göre değişiklik gösterir. Burada mama sandalyesi satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin ve bebeğin sağlığının göz önünde bulundurulması en önemlisidir. Bebeğin sağlığı ve güvenliğini sağlamayacak ürünler kesinlikle bebeklere satın alınmaması gerekir. Oyuncaklı mama sandalyesi seçiminde ise bebeklerin yutabileceği şekilde monte edilmiş oyuncaklı mama sandalyesi seçmemek en mantıklısı olabilir. Mama sandalyesine monte edilmiş olsa da sağlamlığından emin olmak gerekir. Aksi takdirde mama sandalyesinde kopan, düşen veya bebek tarafından çıkarılan minik oyuncaklar güvenlik problemleri doğurabilir. Mama sandalyesi satın alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de mama sandalyelerinin sırt ve ayak desteğinin bulunmasıdır. Bu şekilde bebek çok daha rahat ve konforlu bir şekilde yemek yiyecektir. Mama sandalyesi satın aldıktan sonra da değinilen kullanım koşullarına kesinlikle dikkat edilmeli, bebekler mama sandalyesinde olsa bile uzun süre yalnız bırakılmamalıdır. Mama tepsisinin çıkarılabilir olması bebek yemek yerken bulaştıracağından dolayı yıkama aşamasında size kolaylık sağlayacaktır. Bu nedenle de tepsinin çıkıyor olması oldukça önemli özellikler arasında bulunur. Aynı zamanda çıkarılabilen mama tepsisi bebeğin mama sandalyesine çok daha kolay oturmasını sağlar. Katlanabilen veya çıkarılabilen tepsi, mama sandalyesinin kullanılmadığı zamanlarda çok daha rahat bir şekilde kaldırılmasını ve az yer kaplamasını sağlar. Sayfamızı ziyaret edip aradığınız ürünler hakkında “mama sandalyesi en ucuz”, “mama sandalyesi çalışma masalı” gibi sözcüklerle arayabilir, filtreleri kullanarak ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ürünlerin altındaki yorumları okuyarak fikir edinebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery