Mama Sandalyesi

En Ucuz Mama Sandalyesi Fiyatları

299 ürün gösteriliyor.
Emniyet Kemeri
Oturma Yüzeyi
Yükseklik Ayarı
Ayak Desteği
Katlanabilme
Sökülebilir Tepsi
Tekerlek
Ayarlanabilir Sırt Dayanağı
Çift Tepsi
Sökülebilir Bacaklar
Renk
Maksimum Taşıma (kg)
İlgili Etiketler
    sandalyemama sandalyesi
Mama Sandalyesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mama Sandalyesi modelleri ve Mama Sandalyesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mama Sandalyesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: IKEA, Babyjem, Chicco, Sevi Bebe, Pilsan. 299 adet Mama Sandalyesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Papetto MA-303 Nil Kırmızı Mama Sandalyesi
Papetto MA-303 Nil Kırmızı Mama Sandalyesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Mama Sandalyesi Nedir?

Anne sütünü yavaş yavaş bırakmaya başlayan ve ek gıdalara ihtiyaç duyan bebekler için üretilmiş olan mama sandalyesi çeşitleri farklı ücretler üzerinden satışa sunulmaktadır. Teknolojinin giderek gelişmesi sayesinde, bebekler için çok sayıda malzeme ve ürün geliştirilmekte ve bu ürünler arasında bebek mama sandalyesi ürünleri yer almaktadır. Henüz oturmaya yeni başlayan ve mama yemek için güvenli sandalyelere ihtiyaç duyan bebekler için oldukça avantaj sağlayan çeşitlere, Cimri.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Çoğu bebek mama yeme alışkanlığı sürecinde, anne ve babalara sıkıntı çıkarmaktadır. Bu durumlarda yanlış hareket sergileyen bebekler, oturdukları yerden düşebilme tehlikesi ile karşılaşmaktadır. Mama sandalyeleri sayesinde, hem güvenli ortam oluşturulmakta hem de beslenme alışkanlığı yaratılabilmektedir.

Mama Sandalyesi Seçiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Günümüzde tekerlekli ya da tekerleksiz şekilde farklı özelliklerde üretilmekte olan mama sandalyeleri seçiminde, ilk olarak ürünlerin sağlık kurallarına uygun malzemeler bulundurmuş olduğuna dikkat edilmelidir. Bebeklerin sağlığına olumsuz yönde etki edecek olan ürünlerin seçilmemesi aynı zamanda da beslenme alışkanlığının oluşması için, farklı oyuncak barındıran ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Söz konusu olan ürünler için daha çok mama sandalyesi emniyet kemeri olanlar tercih edilmektedir. Çünkü bebeklerin yanlış hareketleri sonucunda düşmemeleri için oldukça önemli noktalardan birisi de emniyet kemerleri gelmektedir. Bunların yanında, tekerlekli seçenekler için emniyet frenlerinin olup olmaması, diğer önemli konulardan birisidir.

Mama Sandalyesi Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Çeşitli alışveriş sitelerinde satışa sunulmuş olan mama sandalyeleri Kraft, Chicco, Babyhope, Baby2go, Peg Perego gibi markalar tarafından farklı özelliklerde yaygın olarak üretilmektedir. Bahsi geçen tüm markalar ve de ürünlerin fiyat bilgilerini sizlere sunan Cimri.com site adresi, aynı zamanda ürün karşılaştırması yapmanıza da olanak sunmaktadır.

Mama Sandalyesi Fiyatları Nasıldır?

Mavi, kırmızı, sarı ve yeşil gibi akla gelebilecek olan her çeşit renklerde piyasaya sürülen sandalyelerde özel gün ve zamanlar için indirimler yapılabilmektedir. Malzeme çeşidi, ürün boyutu ve de markalara göre farklı fiyatlardan satışa sunulan ürünler; dünyada olduğu gibi ülkemizde de hizmet veren online alışveriş siteleri, bahsedilen ürün ve markaların bazı kısımlarına yer vermekte ancak Cimri sitesi tüm ilanları tek bir site üzerinden kişilere sunmaktadır.