track source
track source
track source

Şampuan ve Saç Kremi

Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları

11184 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Ağırlık
Organik
pH 5.5
Antioksidan Etkisi
Şampuan ve Saç Kremi fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Selülit Önleyici ve Gidericiler Fiyatları
 • Sıcak Su Torbası Fiyatları
 • Sprey Deodorantlar Fiyatları
 • Takma Kirpikler Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Şampuan ve Saç Kremi Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Şampuan ve Saç Kremi markası:

  2022 yılı Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  28 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11184 Şampuan ve Saç Kremi modeli içerisinde en ucuz Şampuan ve Saç Kremi fiyatı 3.25 TL iken, en yüksek Şampuan ve Saç Kremi fiyatı 87674.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Şampuan ve Saç Kremi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 28 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Şampuan ve Saç Kremi fiyatı ise 99.64 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Şampuan ve Saç Kremi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Rejoice 700 ml Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan
  Rejoice 700 ml Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Şampuan ve Saç Kremi

  Vücudun dış görünümünü ön plana çıkaran saçların parlak ve sağlıklı olması kişinin de kendini iyi hissetmesini sağlar. Saç derisinin temizlenmesine yardımcı olan şampuanlar, bir yandan da saçlarda hoş bir koku bırakır. Günlük yaşamda saçlara ışıltı veren ürünlerin içerdiği özelliklere dikkat edilerek seçim yapılması daha doğru olur. Öncelikle, kullanıcının kendi saçını tanıması ve saçının ihtiyacını belirlemesi gerekir. Ayrıca, ürünler kendi içlerinde normal, yağlı, kuru ve boyalı saçlar için farklı türlere sahip olmakla birlikte bitki özlü şeklinde de bulunabilirler. Farklı bitkilerden üretilmiş ürünler olup, oldukça sağlıklı içerikleriyle saç tiplerine göre tercih sebebidirler. Bu bitki özlerinden biri de avokado ve üzüm çekirdeği özüdür. Bu ürün çeşidi ile saçlara bakım ve ışıltı vermenin yanında daha hızlı uzaması için şampuan elidor tercih edilebilir.  Ancak saç derisinin temizlenmesi dışında saç tipine göre değişen ek bir ürün ile saçlarımızın desteklenmesi gerekir. Özellikle kuru saçlara sahip kullanıcılar bu noktada saç kremine ihtiyaç duyabilirler. Her şampuanlamanın akabinde saçların daha yumuşak ve canlı görünmesine yardımcı olabilmesi için saç kremi Elidor seçenekleri arasından tercih edebilirsiniz.

  Şampuan‌ ‌ve‌ ‌Saç‌ ‌Kremi‌ Çeşitleri

  Saç tiplerine göre, değişen ürün çeşidi fazla olup içerdikleri ürün özellikleri de farklılıklar gösterebilir. Kuru saçlar daha fazla nem içeren özellikte ürünlere ihtiyaç duyabilirler. Yağlı saçlar ise sadece saçlarının nemini sabit tutmayı tercih edebilirler. Özellikle boyalı saçlar için  saç boyasının çabuk akmaması ve daha canlı görünmesini isteyen kullanıcılar ise boyalı ve röfleli ürün seçeneği olan şampuan Gliss seçeneklerini tercih edebilirler. Saçların hem boyalı hem de kuru olması gün içinde saçlarınızın daha cansız görünmesine neden olabilir. Bu noktada boyalı ve kuru saçları desteklemek için Gliss sac kremini tercih edebilir ve sacların daha yumuşak kalması sağlanabilir. Ayrıca, bazen yanlış bir ürün seçimi ya da mevsimsel koşullara bağlı olarak saç dökülmelerinde artış olabilir. Yaşanan saç dökülmesini en aza indirmek ve saçların eski görünümüne tekrar dönebilmesi için dökülme karşıtı bir ürün olan şampuan Pantene tercih edilmesi faydalı olur. Özellikle nemini kaybeden saç daha hızlı kurur ve yıpranmaya başlar. Saçın nemini ve yumuşaklığını arttırabilmek için Pantene saç kremini kullanabilir ve böylelikle saç dökülmesinin artması önlenmiş olur. Saç kremi, nemlendirmenin yanında saçlar için esneklik ve kolay şekil verme imkanı sunar. Böylece saç kuruluğunun, elektriklenmenin ve dökülmesinin önüne geçmiş olabilirsiniz. Saç kremi Elseve ürününü saç uçlarından kullanmaya başlayarak hem ıslak hem de kuru saça uygulayabilir ve saçlara kısa sürede daha kolay şekil verilebilir. Ayrıca saç bakımlarına son derece önem veren erkek kullanıcılar saç tiplerine göre doğru ürünü seçmeye önem vermeleri  güçlü ve canlı saçlara sahip olmalarına yardımcı olur. Bu noktada üretilen şampuan Clear ürününü tercih edebilir ve saç rutinleri oluşturulabilir. Saç kremi erkek kullanıcılar için de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bu sebeple kullanıcılarımız istedikleri ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve saçlarına uygulayabilirler. Saç bakımına önem verilmesi daha sağlıklı saçların ve ışıltılı görünümün uzun süre devam etmesine yardımcı olmuş olur. Bu açıdan günlük kullanım için doğru ürünler ile kolay şekil verilebilen saçların daha uzun süre aynı kalmalarını sağlanabilir.

  Şampuan‌ ‌ve‌ ‌Saç‌ ‌Kremi‌ Fiyatları

  Saç bakım ürünleri satış boylarına ve türlerine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, ürünler küçük ve büyük tip boylarda sunulur. Kullanım için tercih etme şekline göre bu ürün boyuna karar verilebilir. Ayrıca ürün çeşitliliği çok fazla olan şampuan fiyatları piyasa aralıklarına göre farklılık gösterebilir ve değişebilir. Bu açıdan fiyatların miktara göre artış gösterdiği söylenebilir. Ayrıca ikili ürün seçimleri yapılabilir ve tekli ürünlere göre daha uygun olabilir. Saç bakımının devamlılığını sağlamak için saç kremlerinde kadın kullanıcılar için  ürün çeşitleri oldukça fazladır. Bu yüzden saç tipine göre istenilen ürün çeşidine kolaylıkla ulaşılabilir ve saç krem fiyatlarında kendi tercihleri doğrultusunda kullanıcılar karar verme imkanı bulur. Seçim yapılan doğru ürün sayesinde saçın sağlığı sağlanarak hem doğru ürün hem de istenilen ürün fiyatını seçebilme imkanı sunmuş olur. Ayrıca saç kremi kadın için uygulanan ek besleyici ürünler ile saçın canlığı desteklenir ve parlaklığı korunmuş olur. Böylece istenilen saçlara kısa sürede ulaşılarak nem ve kolay şekil verme ile gün içerisinde saçların daha canlı görünmesi sağlanır. İstediğiniz saç kremi veya şampuan çeşitlerini Cimri.com üzerinden inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece ihtiyacınız olan ürüne oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

  Şampuan‌ ‌ve‌ ‌Saç‌ ‌Kremi‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Saç temizliğinin, bakımının sağlanmasında kullanılan ürünler saç tipine göre seçim yapılmasında seçenek sunar. Bu açıdan yağlı saçlar için nem içeren ürünlerin kullanılması saçın daha fazla yağlanmasını arttıracağı için tercih edilmemesi daha faydalı olur. Örneğin boyalı saçlara sahip olan kullanıcılar ise normal saçlar için hazırlanan ürünleri kullanmaları sonucunda saç boyaları daha hızlı akabilir ve kalıcılığı uzun sürmez.

  Bunun sebebi doğru ürünlerin kullanılmaması sonucunda saçlar istenilen bakımı alamaz ve canlılığını zaman içinde yitirir. Kullanıcının saç tipini tanıması ve uygun ürünü seçmesi sonucunda ise daha bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olur. Sağlıklı saçların daha kolay taranması ve şekil alması için Loreal saç kreminin tercih edilmesi gün içinde rahat bir kullanım avantajı sunar.

  Günlük kullanım dışında saçlar için ek bakım ve sac uçlarına onarıcı etki yapan ürünler tercih edilebilir. Bakım özelliğinin sunulması ile saçların canlılığı artar ve dökülmenin önüne geçilir. Bu noktada saçın ihtiyacını karşılayabilmek için şampuan Elseve ile uygun ürün günlük veya haftada bir uygulanması doğru olur.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery