track source
track source

OGX Şampuan ve Saç Kremi

OGX Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları

46 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Organik

OGX Şampuan ve Saç Kremi

OGX Şampuan ve Saç Kremi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

OGX Şampuan ve Saç Kremi ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

OGX Şampuan ve Saç Kremi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.OGX Şampuan ve Saç Kremi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Fox Shoes Kadın Günlük Ayakkabıları
 • Deni Cep Telefonu Kılıfı
 • KNY Cep Telefonu Ekran Koruyucusu
 • Dunlop Okul Çantası
 • Totu Design Cep Telefonu Kılıfı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun OGX Şampuan ve Saç Kremi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  OGX

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı OGX Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  15 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 46 OGX Şampuan ve Saç Kremi modeli içerisinde en ucuz OGX Şampuan ve Saç Kremi fiyatı 44.9 TL iken, en yüksek OGX Şampuan ve Saç Kremi fiyatı 174.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm OGX Şampuan ve Saç Kremi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 15 Mayıs 2021 tarihinde ortalama OGX Şampuan ve Saç Kremi fiyatı ise 48.93 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Sebamed Anti-Hairloss 400 ml Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan
  Sebamed Anti-Hairloss 400 ml Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Rejoice 700 ml Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan
  Rejoice 700 ml Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  OGX Şampuan ve Saç Kremi

  Toplumun çok büyük bir kesimi saçlarını temizlerken ve bakımı yaparken şampuan ve saç kremlerinden faydalanır. Şampuanın saçları derinlemesine temizlemesi beklenir. Saç kremi ise dış etkilerden dolayı yıpranan saçın daha kolay taranabilmesi ve şekil alabilmesi için gereken bakımı sunar. Her kozmetik üründe olduğu üzere şampuan ve saç kremlerinin onlarca marka model seçeneği bulunur. Bütün bu ürün çeşitliliği içerisinde hem işini güzel yapan hem de işini yaparken var olan temele zarar vermeyen ürünler bulmak oldukça zorlayan bir süreçtir. OGX, Organics isminin kısaltılması olarak kullanılır ve markaya adını verir. Doğallığı ve minimum zararlı kimyasal içermesi sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir. OGX şampuan çeşitleri arasında her saç tipine ve beklentiye uygun ürün bulmak mümkündür. Aynı şampuanı eş saç kremiyle kullanmak ürünlerden daha başarılı sonuç almayı sağlar. Bütün bunları yaparken şampuanlarda sülfat ve dimeticone gibi kimyasalları kullanmıyor oluşu saçları hem yıpratmaz hem de dökülmesine sebep olmaz. Kaş yapmak isterken göz çıkaran onlarca markanın aksine OGX ürünleriyle saça maksimum derecede destek olur. 

  OGX Şampuan ve Saç Kremi Çeşitleri

  Saç tipleri oldukça çeşitlidir. Yağlı saç dibine sahip olup kuru saç uçlarından muzdarip binlerce kişi bulunur. Dipten uca kuru ya da dipten uca yağlı saç tipine sahip olan kişi sayısı da belki onbinlerle ifade edilebilir. Bunun yanında bu kişilerin saç telleri ince, normal veya kalın olabilir. Tüm bu kişiler için şampuandan beklenti tamamen farklıdır. Kimisi arındırıcılık ararken, bazı kişiler ince telli saçlarına hacim vermekten başka birşey aramazlar. Tüm bu ve daha başka onlarca saç problemine yönelik şampuan ve saç kremleri ayrı sınıflandırılır. OGX dolgunlaştırıcı biotin & kolajen şampuan ince telli saçlar için üretilmiş ürünlerden birisidir. Hacimsiz saçlara hacim katar. Aynı zamanda içeriğindeki biotin ve kolajen desteği sayesinde tellerin olduğundan daha kalın gözükmelerine yardımcı olur. 385 ml halinde satışa sunulur. Bir şampuan için küçük bir boy gibi gözükse de çok az miktarı yeterli olduğu için uzun zaman kullanmak mümkündür. OGX biotin sayesinde besleyici bir şampuan olan bu seçenek zayıf ve dökülen saç tiplerinin de severek kullandığı ürünler arasındadır. Sülfat ve tuz içermemesi sayesinde OGX biotin collagen şampuanı birçok kişi gönül rahatlığıyla kullanır. 

  OGX brazilian keratin şampuan daha çok yatıştırıcı özelliğe sahip olmasıyla bilinir. İnatçı kalın telli saçlar için ve kullandığı şampuandan pürüzsüzlük bekleyen kişiler için ideal bir seçimdir. Yine 385 ml ambalajlar ile sunulur. Uzun süre kullanılabilen bu şampuan saça sanki içten gelen bir parlaklık verir. Saçın kabarmasını ve elektriklenmesini minimuma indiren bu şampuan keratin bakımı yaptıran kişilerin işlem aralığını uzatmak için kullanabileceği bir seçenektir. OGX brazilian keratin birçok saç kalınlığına sahip kişi tarafından beğeniyle kullanılır. Saçı şekillendirmeyi kolay hale getirir. 

  OGX saç kremi konusunda şampuanlara bağlı kalan bir markadır. Saç kremleri şampuanların eşi halinde üretilir. Şampuanın yaptığı işlevi saça kilitlemek amaçlanır. Böylece şampuandan alınan etki çok daha uzun süre kullanılabilir. Yalnızca saç boy ve uçlarına kullanılır. Saça sürüldükten sonra bir süre beklenir ve yıkanır. Bir sonraki yıkamaya kadar şampuanın ve saç kreminin etkisi sürer.

  OGX Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları

  OGX birçok uygun fiyatlı kozmetik market tarafından satışı yapılan markalardan birisidir. Ancak bunun yanında birçok lüks kuaför de OGX markasının ürünlerini hem kullanır hem satışını yapar. Kalitesi kuaför salonlarında da kullanılmasıyla tescillenen marka uygun fiyatlı ürünler kategorisinde satışa sunulur. Kullanıcılara bu ürünlerin fiyatı diğer market şampuanlarına oranla daha yüksek gelebilir. Bunun sebebi ürünlerin kalite ve içerik olarak daha başarılı olmasıdır. Birçok market şampuanı içerik listesinde sülfat ve tuz gibi arındırıcı deterjan benzeri kimyasallar kullanılır. Bu da zaman içerisinde saç kalitesine zarar verir. Bunun yanında saç dökme etkisi kanıtlanmış dimeticone gibi kimyasallar da diğer şampuanların içerik listesinde sıkça karşılaşılan şeylerdir. Tüm bu zararlı kimyasalları kullanmadan hem temizlik hem de bakım işlevini harikulade şekilde yerine getiren OGX şampuan ve saç kremleri fiyat olarak ucuz seçeneklerden yüksek olabilir. Ancak duruma öte yandan bakılırsa OGX markası birçok lüks dünya markasıyla yarışan bir markadır. Bu lüks ürünlere kıyasla fiyatları devede kulak kalır. 

  OGX Şampuan ve Saç Kremi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Saç bakımında ürün seçimi kişiyi rezil de vezir de edebilir. Doğru ürünler keşfedildiğinde ipeksi saçlara kavuşmak işten değildir. Ancak yanlış ürün seçimi sonunda saçlar yağlanabilir, ekstra kuruyabilir, hiç elektriklenmezken elektriklenmeye başlayabilir. Ve daha nice problem ile karşılaşılabilir. OGX şampuan ve saç kremi seçilirken öncelikle saç tipine karar verilmelidir. İnce saçlı bir kişi OGX argan yağı gibi bir ürün tercih ederse saçları ağırlaşıp yağlanabilir. Ancak aynı ürünü normal ve kalın telli saça sahip biri kullandığında saçlarındaki parlaklık birçok kişinin gözünü alır. Dolayısıyla ürünün işlevini iyi gösterebilmesi için öncelikle doğru saça kalınlığına doğru ürün seçildiğinden emin olunmalıdır. İkinci unsur ise saçın problemi olur. Yağlı saça sahip biri sürekli olarak saçının basıklığından şikayet ediyorsa brazilian keratin gibi yatıştırıcı ürünler kendisine iyi gelmez. Bu noktada dolgunlaştırıcı ve hacim verici bir ürün kullanması gerekir. Bunun tersi durum kuru, kalın ve inatçı saçlarda yaşanır. Kişi saç tipini ve saçında yaşadığı problemi doğru tespit edebildiği ve etiket okuduğu sürece OGX şampuan ve saç kremleri arasından seçim yapması oldukça kolaylaşır. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery