Pantene Şampuan ve Saç Kremi

Pantene Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları

458 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kullanıcı Tipi
Antioksidan Etkisi

Pantene Şampuan ve Saç Kremi

Pantene Şampuan ve Saç Kremi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Pantene Şampuan ve Saç Kremi ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Pantene Şampuan ve Saç Kremi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Pantene Şampuan ve Saç Kremi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • İlkay Kanguru
 • Deer Case Cep Telefonu Kılıfı
 • Vichy Şampuan ve Saç Kremi
 • Pine Bebek Bezi
 • My Evilla Salon Halısı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Pantene Şampuan ve Saç Kremi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Pantene

  Sıkça Sorulan Sorular

  2022 yılı Pantene Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  3 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 458 Pantene Şampuan ve Saç Kremi modeli içerisinde en ucuz Pantene Şampuan ve Saç Kremi fiyatı 7.5 TL iken, en yüksek Pantene Şampuan ve Saç Kremi fiyatı 557.75 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pantene Şampuan ve Saç Kremi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 3 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Pantene Şampuan ve Saç Kremi fiyatı ise 34.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Pantene Şampuan ve Saç Kremi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Organix Bamboo Fiber- Full 385 ml Şampuan
  Organix Bamboo Fiber- Full 385 ml Şampuan
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Rejoice 700 ml Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan
  Rejoice 700 ml Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Pantene Şampuan ve Saç Kremi

  Dünyada birçok şeyin ihtiyaç duyduğu gibi saçlarda temizliğe ihtiyaç duyar. Saçlar temizlenmez ve bakımı yapılmazsa zamanla saçlar yağlanır ve kirlenir. Kirlenen saçlarda kepek ve tozlar bulunur. Saçın sağlığını etkileyen bu etmenlerden kurtulmak için insanoğlu arayışa girer ve şampuanı icat eder. İlk şampuan 1890’lı yıllarda Almanya’da üretilir. 1930 yılında ise günümüzdeki şampuanlara benzeyen ilk normal şampuan üretilir. 1933’te ise şampuanlar artık kategorilere ayrılarak üretilmeye başlanır. Ülkemize gelmesi ve kullanılmaya başlanması ise 1950’li yılları bulur. En önemli şampuan markalarından biri olan Pantene şampuan ise 1945 yılında kurulur. Kısa bir zaman diliminde önce tüm Avrupa’ya sonra da Amerika’ya yayılır. 1990’lı yılların başında ise artık tüm dünya da bilinen bir marka haline gelir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesinde sahip olan Pantene Şampuan, farklı saç ve cilt çeşitlerine özgü ürünlere sahiptir. Pantene zengin ürün çeşitleri ile saç bakımı ile ilgili her türlü ihtiyaca cevap vermeyi hedefler.  

  Pantene Şampuan ve Saç Kremi Çeşitleri

  Kendinizi temiz tutmak için güzel kokmak ve bakımlı gözükmek için özellikle şampuan kullanmak istersiniz. Güzel ve bakımlı görünmek için en önemli unsurlardan biri saç temizliği olarak bilinir. Bu bağlamda kullanmanız gereken en önemli ürün şampuan olarak karşımıza çıkar. Her insanın cilt ve saç yapısı birbirinden farklı olabilir.  Bu nedenle şampuan üreticileri de farklı saç tiplerine uygun farklı çeşitlerde şampuanlar ve saç bakım ürünleri üretir. Kullanıcıların da kendi cilt ve saç tipine uygun saç bakım ürünleri tercih etmesi gerekir. Her insanın saç sağlığı, saç türü birbirinden farklı olduğu gibi koku tercihleri de  birbirinden farklı olabilir. Pantene saç sorunlarına çözüm olarak çeşitli şampuanlar üretir. Örneğin; saç tabakası zedelenmesi, saç dökülmesi, saça şekil verememe, kepek gibi sorunlarınızı dikkate alarak çeşitli türlerde şampuanlar üretilir. Pantene onarıcı şampuan saçın dış tabakasının yıpranmasıyla oluşabilecek daha ciddi yıpranmalara ve kırılmalara karşı korumak için üretilir. Yoğun ve güçlü saçların korunmasında Pantene saç bakım kremleri önemli rol oynar. Pantene bakım kremi ıslak saçlarda kullanıldığında kayganlık sağlar ve saçınıza parlaklık verir. Kuru saçlara uygulandığında ise saça kolay taranma imkanı verir. Saçın kabarmasını önler ve saça kaybettiği parlaklığı geri kazandırır. Panten saç kremi saçları nemlendirmek için en aktif şampuan ürünlerinden biri olarak öne çıkar. Saçlarınıza çok sık şekil veren birisi iseniz panten saç bakım kremlerini tercih edebilirsiniz. Doğru bir saç bakım kremi tercihiyle daha canlı, daha parlak, daha ipeksi saçlara sahip olabilirsiniz. Yoğun yapılandırıcı saç maskesi sahip olduğu özellikler ile  saçınızı kısa sürede canlandırır, onarır ve modunuzun yükselmesini sağlar. Anında yoğunlaştırıcı saç bakım kremiyle saçlarınıza kısa sürede yoğunluk kazandırabilirsiniz. Pantene şampuan 500 ml'lik ürünleri kapasitesi bakımından ailenize yetecek seviyede üretilir. Pantene şampuan Aqualight, içinde bulundurduğu özelliklerle saçınızı güzelce temizlerken, aktif pro-v besin maddeleri etkisi ile saçı güçlendirir. Saçınızda bir ağırlaşma oluşturmadan saçınızı temizler. Saçı tamamen kirden arındırır. Saçınız ince ve çabuk yağlanıyorsa sizin için doğru tercih olabilir. Saçlarınızın sağlıklı görünmesinde büyük bir rol oynar. Pantene şampuan ve saç kremlerindeki özellikler sizin tercihleriniz arasında yer alabilir. 

  Pantene Şampuan ve Saç Kremi Fiyatları

  Saçınız ve temizlik bakımınız için alacağınız ürünler farklı kategorilerde ve modellere sahip olup, bu nedenle de ürünün içinde barındırdığı özelliklere göre fiyatlar değişim gösterir. Saçlarınız için alacağınız şampuanların fiyatı markası ve özelliklerine göre değişir. Pantene şampuan fiyatları da içinde bulundurduğu özelliklere göre değişim gösterir. Örneğin; çoğu insanda var olan kepek rahatsızlığı yüzünden üretilen kepeğe karşı özellikli şampuanların normal bir şampuana göre fiyatı farklı olabilir. Ayrıca kullanacağınız şampuanın farklı mineral yağlar içermesi ve hem krem hem şampuan ikisi bir arada şampuan türü olması fiyatların farklı olmasına sebep olabilir. Bu nedenle şampuan özelliklerine göre ürünün fiyatı artıp veya azalabilir. Bunun yanında şampuanın yapımında kullanılan ham maddeler ile saç kreminin yapımında kullanılan ham maddeler birbirinden farklı olduğu için doğal olarak fiyatları da farklılık gösterebilir. Aynı zamanda satın alacağınız şampuanın ya da saç kreminin fiyatı ürünün gramajına göre de farklılık gösterir.

  Pantene Şampuan ve Saç Kremi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Seçtiğiniz şampuanın saçınızın ihtiyacına yönelik olmasına dikkat etmelisiniz. Yağlı saçları olan bir kullanıcı, şampuan seçerken kendi saçına yarar sağlayabilecek bir şampuanı tercih edebilir. Yağlı saçlara sahipseniz krem içeren şampuan kullanırsanız bu durum saçlarınızda daha çok yağlanmaya sebep olabilir. Normal saça sahip kullanıcılar, şampuan tercihini nem ve yağ oranını dengede tutacak şampuandan yana kullanmalıdır. Zayıf, yıpranmış, cansız ve ince telli saçlar için kremli şampuanların içinde barındırdığı özellikler sayesinde saçlarınızı kolayca tarayabilir, ayrıca  saçlarınızı onarıp ve canlandırabilirsiniz. Kuru yıpranmış ve boyalı saçlara sahipseniz bu nedenle zarar görmüş saçlarınızı pantene onarıcı şampuanlar ve pantene onarıcı kremleri tercih ederek saçınızı kaybettiğiniz nemi geri kazandırarak eski sağlığına kavuşturabilirsiniz. Örneğin; saçlarınızda çok fazla kepek oluyorsa şampuanınızda kepeğe karşı etkili özelliğin olmasını dikkat edebilirsiniz. Satın alacağınız şampuana karar vermeden önce sayfamızı ziyaret ederek, ürünler ve markalar arasında karşılaştırma yapabilir ve kullanıcı yorumlarını öğrenebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery