track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Telsizi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Telsizi markası:

En Çok İncelenen Bebek Telsizi Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Bebek Telsizi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
30 Haziran 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 42 Bebek Telsizi modeli içerisinde en ucuz Bebek Telsizi fiyatı 98.1 TL iken, en yüksek Bebek Telsizi fiyatı 9032.1 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Telsizi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 30 Haziran 2022 tarihinde ortalama Bebek Telsizi fiyatı ise 776.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Telsizi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Telsizi

Bebek telsizi ebeveynlerin bebekten sürekli haberdar olmasını sağlar. Özellikle gündüz uykusundayken ve ebeveyn başka bir işle başka bir odadayken göz kulak olmasını sağlar. Ebeveynler sürekli bebeklerinden haberdar olmak ister. Onun güvende olduğunu bilmek ister. Bunun için de bebek telsizleri bu konuda yapılmış en iyi icattır. Bebek telsizi satın almak işinizi çok daha kolaylaştırabilir. Nerede olursanız olun kolay bir şekilde bebeğinizi dinleyebilir, mırıldanma ve homurdanma gibi sesler duyduğunuzda bebeğinizi kontrol edebilirsiniz. Piyasada birbirinden farklı marka ve modelde bebek telsizi bulunur. Özellikle ilk çocuğu olan tüketiciler bu konuda oldukça kararsız kalabilir. Bebek telsizi satın alırken dikkat edeceğiniz birkaç husus bulunur. Bu hususları göz önünde bulundurarak bebeğiniz için en iyi bebek telsizini seçebilirsiniz. Bebek için alışveriş yaptığınız zaman kesinlikle bebek telsizi almalısınız. İhtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bebek telsizleri ebeveynlerin hayatını çok fazla kolaylaştırır. Ayrıca bebek telsizlerinin oldukça farklı çeşitleri de bulunur. Görüntülü bebek telsizleri gibi varyasyonları bulunan telsizlere göz atabilir ve bütçenize uygun bir tanesini satın alabilirsiniz.

Bebek Telsizi Çeşitleri ve Özellikleri

Bebek telsizleri bebek başka odada ve başka bir ortamdayken bebeğin sesini duymaya yardımcı olur. Bebek alışverişinde listeye eklenmesi gereken önemli ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. Satın alacağınız herhangi bir bebek telsizi ile işleriniz çok daha kolaylaşabilir. Örneğin bebek gece uyumayan bir bebek ise dolayısıyla anneyi de uyutmayabilir. Gün içerisinde de yorgun anne bebeğini başka bir odaya bırakıp dinlenmek, başka işlerini yapmak isteyebilir. Bu durum telsiz olmadan anne için oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. Bebek telsizleri anne ve bebek farklı odalardayken annenin bebekten kolayca haberdar olmasını sağlar. Bebekten herhangi bir ses duyulduğunda ise anne derhal yanına gidebilir. Bebek telsizlerinin de pek çok farklı çeşidi bulunur. Standart olan sadece sesli modellerde şarjlı ve pilli telsizler olarak ikiye ayrılır. Bebek telsizi şarjlı seçeneği basit bir şekilde şarj edilebilir ve tekrar eski performansında kullanılabilir. Sürekli pil değiştirmek istemeyen ebeveynler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Bebek telsizi pilli seçeneği ise kısa bir zaman alacak şekilde pillerin değiştirilmesi ile kolay bir şekilde hemen kullanıma geçilebilecek türdeki bebek telsizleridir. Şarjlı bebek telsizleri gibi şarj olmasını beklemeye gerek yoktur. Bebek telsizlerinin son zamanlarda çok daha fazla tercih edilen bir başka çeşidi ise bebek telsizi kameralı varyasyonudur. Kameralı tipteki bebek telsizleri annenin bebeğin görüntüsünü de almasını sağlayan bir bebek telsizi çeşididir. Bebek telsizi görüntülü olmasının yanında bebeğin ses çıkarma ve ağlama durumuna karşı ses özelliği de bulundurur. Bebekler küçükken uyku esnasında bebek başka bir odadan kolaylıkla seyredilebilir iken, biraz büyüyüp oyun oynamaya başladığı zamanlarda ise kolaylıkla oyunları takip edilir. Görüntülü telsizler birkaç çocuğu bulunan aileler için de oldukça kurtarıcı bir teknolojik cihazdır. Aynı anda birkaç çocuğun yanında bulunmak zor olabilir. Bu sebeple farklı bir odadayken kolaylıkla çocuklarınızdan haberdar olmanızı sağlar. Harekete duyarlı bebek telsizleri de bir başka bebek telsizi modelidir. Bebeğin yatağının altına harekete duyarlı sensörler yerleştirilir ve bebeğin uyku sırasında yaptığı hareketler, nefes alma durumu ve benzeri başka durumlarda ebeveyne uyarı gider. Bebek nefes almayı kestiğinde ise alarm devreye girer.

Bebek Telsizi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebek oda telsizi satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok farklı özellik bulunur. Bu özelliklere dikkat ederek kolay kullanabileceğiniz bir bebek telsizi satın alabilirsiniz. Bebek telsizi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden bir tanesi ebeveyn ünitesi sayısıdır. Ebeveyn ünitesi sayısı genellikle telsiz çeşitlerinin içerisinde bir tane bulunur. Bunun iki tane olması oldukça faydalı olabilir. Bir tane ebeveyn ünitesi bulunan bebek telsizlerinde bu ünite her yere taşınır ancak iki tane bulunanlarda bir tanesi yatak odanızda kalırken diğeri de yanınızda kalabilir. Çekim mesafesi ise bebek telsizi satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir tanesidir. Firmalar genellikle bebek telsizlerinin açık alandaki çekim menzillerini hesaplar. Çok daha rahat ve sıkıntısız kullanım için kapalı alandaki çekim menzili hakkında bilgi edinmek gerekir. Bebek telsizi satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ise telsizin netliği ve parazitliğidir. Net bir ses ve parazitsiz bir görüntü almak bebeği kontrol etmek açısından çok önemlidir.

Bebek Telsizi Fiyatları

Bebek telsizi fiyatları piyasada bebek telsizleri pek çok farklı marka ve modelde olması sebebi ile oldukça değişkenlik gösterebilir. Bebek telsizi fiyatlarını en çok etkileyen faktörlerden bir tanesi bebek telsizinin tipidir. Görüntülü bir bebek telsizi sadece ses ileten bir telsize göre daha fazla bir fiyata sahip olacaktır. Ebeveyn ünitesi sayısı da fiyata etki eden bir başka özellik olarak karşımıza çıkar. Bebek telsizi satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler göz önünde bulundurulduğu takdirde satın alacağınız bebek telsizi kullanım en uygun olanlardan bir tanesi olacaktır. Bebek telsizi kullanmak oldukça basittir. Bebek telsizi en ucuz seçeneklerine sayfamızdan bakabilir. Ürünlere göz atabilir ve arama kısmındaki filtreleri kullanarak aradığınız ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery