Bebek Telsizi

En Ucuz Bebek Telsizi Fiyatları

58 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    bebek arabasıpuset
Bebek Telsizi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Telsizi modelleri ve Bebek Telsizi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Telsizi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Chicco, Philips Avent, Nuk, Beurer. 58 adet Bebek Telsizi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Bebek telsizleri, anne ile bebek arasındaki iletişimi sağlayan günümüzün en önemli bebek güvenlik cihazıdır. Bebek odasındaki bebeğinizden haberdar olmak için satın alacağınız bebek telsizine, Cimri’de Weewell, Motorola, Loobex gibi markaların farklı modelleri ile en ucuz şekilde sahip olabilirsiniz!

Bebek Telsizi Ne işe Yarar?

Adından da anlaşıldığı gibi işlevi bellidir. Bebeklerimiz hayatımıza renk katan en özel bireylerdir. Hassas bir anne iseniz mutlaka her türlü önlemi alarak ev düzeni oluşturur ve her şeye dikkat edebilirsiniz. Bebeklerde genellikle uyku sorunu yaşandığından uyuduğu odaya girerken uyandırma telaşı yaşayabilirsiniz. Kontrol ederken de uyanmasına sebep olabilirsiniz. Ya da bebeğiniz uyuduktan sonra kendi işlerinizi yaparken sesinin gelmeyeceğinden huzursuz olabilirsiniz. Bebek telsizi bu sorunlarda size yardımcı bir araçtır. Bebek telsizi kullanarak siz evde farklı odada işinizi yaparken telsizden bebeğinizin uyanıp uyanmadığını anlayabilirsiniz. Çıkardığı sesleri ve nefes alışını dinleyebilirsiniz. Yani annelerin hayatını fazlasıyla kolaylaştıran bir araçtır. Siz evde işlerinizi yaparken aynı anda da bebeğinizi de takip edebilirsiniz.

Bebek Telsizi Bebek İçin Zararlı Mıdır?

Yapılan bazı çalışmalar bebek telsizlerin yaydıkları zararlı frekanslar nedeni bebeklerin çok yakınında olması durumunda bebeklerin ve özellikle çok küçük bebeklerin beyninde zarar oluşturabilir. Bu yüzden sağlık açısından telsizleri ses alınabilecek en uzak noktaya koymanız yerinde bir seçim olacaktır. Size bu konuda birkaç uyarımız olacak telsiz seçimi yaparken analog telsiz almanız oldukça yerinde olacaktır, telsiz alımından sonra telsizi çok uzağa hatta belki de önüne bir engel koyarak frekansları engelleyecek şekilde konumlandırın. Günümüzde zararlı frekans yayan birçok alet bulunuyor televizyon, cep telefonu, bilgisayar ve benzerleri. Fakat telsizler ve bahsettiğimiz aletler ihtiyaç olduğu için doğru kullanım yapılarak sorunları bitirebilirsiniz.

Bebek Telsizini Çeşitleri Nelerdir?

Bebek telsizi günümüzde fazlasıyla yaygınlaştığından birçok bebek mağazalarında satışı yapılmaktadır. Tercihinize göre görüntülü bebek telsizi ya da normal sadece ses iletimine yarayan bebek telsizlerini alabilirsiniz. Çeşitleri dijital görüntü sağlayan ve sadece ses sağlayan olarak 2 çeşittir.

Bebek Telsizi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bebek telsizi alırken tercihlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmalısınız. Öncelikle satın alacağınız bebek telsizinin analog veya dijital mi olacağına karar vermelisiniz. Analog bebek telsizleri daha uygun fiyatlı olmasına rağmen ses kalitesi açısından dijital bebek telsizleri bir adım öndedir. Dijital bebek telsizlerinde aynı zamanda sesi veri haline dönüştürdüğü için diğer insanların sizi dinlemelerini imkânsız hale getirir. İkinci bir tercihinizi de audio ya da video bebek telsizi modelinden hangisini tercih edeceğinizdir. Bu tercihinizi de sadece ses ileten bebek telsizleri olan audio, videolu bebek telsizlerine göre daha uygun fiyatlı olmasına rağmen sadece bebeğinizin sesini iletir. Videolu bebek telsizleri ise değişik boyutlardaki ekranları, görüntüyü yaklaştırıp uzaklaştırabilmeleri ile tercih sebebi olmaktadır.

Bebek telsizlerini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nokta güvenliktir. DECT teknolojisine sahip bebek telsizlerini seçmeniz, iletici ve alıcı arasındaki sinyalleri şifreleyebilme özelliği sağlar. Frekans bebek telsizlerinde de yine önemli bir özelliktir. Genel modellerde 49 megahertz kullanılır. Frekanslar, telsizlerin birbiri ile olan uzaklığında ses ya da görüntüyü kaybetmeden, efektif bir şekilde kullanmanızı sağlar. Bebek telsizlerinin boyutları da taşıma açısından önemli bir özelliktir. Aynı zamanda cihazınızda azalan pil göstergesinin ve sese duyarlı ışığın olması da size pilin azaldığı ya da gürültü varken bebeğinizin sesini duyamadığınız anda görsel olarak uyarmasını sağlayacaktır.

Bebek Telsiz Fiyatları Ne Kadardır?

Bebek telsiz fiyatları alacağınız sisteme ve ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Eğer sadece ses iletimi sağlayan bir cihaz alacaksanız fiyatlar yaklaşık olarak 150 Türk Lirası civarında seyretmektedir. Telsizin ses yanında görüntü sağlayarak bebeğinizi sürekli kontrol etmenizi sağlamasını istiyorsanız fiyatlar biraz daha artıyor. Kameralı bebek telsizleri 400 ila 600 Türk Lirası civarında değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar değişkenlik göstermesine rağmen cimri.com sitesi size sürekli olarak güncel fiyatları sunmaktadır. Seçtiğiniz ürün için en güncel fiyatları sitede bulabilirsiniz.