Zeka Oyunları

Zeka Oyunları Fiyatları

609 Ürün gösteriliyor.
Hitap Ettiği Yaş
Zeka Oyunları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Zeka Oyunları modelleri ve Zeka Oyunları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Zeka Oyunları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Kitap, Diğer, Lego, Pilsan, Clementoni. 609 adet Zeka Oyunları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
PES Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition PS4
PES Pro Evolution Soccer 2019 David Beckham Edition PS4
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Zeka Oyunları Nedir? Ne İşe Yarar?

Zekâ oyunları, zekâ içeren ve geliştiren oyun çeşitlerini barındıran çeşitli oyun türleridir. Zekâ ile oynanan her oyun özellikle küçük çocukların zekâsını geliştirmeye yaramaktadır. Bu yüzden zekâ oyunları her anlamda önemli ve avantajlıdır. Yerinde ve zamanında alınan zekâ oyunları, küçük çocuklar için ve gelecekleri için önemli bir adım olacaktır. Strateji tarzı zekâ oyunları, insan beyninin daha çok kullanılmasını sağladığı için daha fazla zekâ kullanılmasına ve beynin gelişmesine yardımcı olur.

Zeka Oyunları Çeşitleri Nelerdir? Faydaları Nelerdir?

Zekâ oyunları çeşitleri yaş aralıkları, boyut, adet, renk, kullanım alanlarına göre artabilmektedir. LEGO, Yapboz, Kartlı, Zekâ ve Hafıza geliştirici birçok zekâ oyun çeşidini oyuncak mağazalarında görebilirsiniz. Zekâ oyunlarının faydası, birçok oyuna nazaran özellikle küçük çocuklar üzerinde çok daha fazladır. Beyin egzersizi yaptıran değişik zekâ oyunları, çocuklara, daha küçük yaşlarda beyinlerini nasıl kullanmaları gerektiğini öğretmektedir. Bu oyunlarda kullanılan mantık ve zeka egzersizleri, çocukların gelecekte beyinlerini daha aktif kullanmasına yardımcı olur. Eğlenerek öğreten birçok zekâ oyun çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan alarak çocuklarınıza katkı verebilir, nasıl düşünmeleri, oynamaları ve nasıl zekâ ile bir şeyler yapmaları gerektiğini bu oyunlar sayesinde öğretebilirsiniz. Özellikle strateji oyunları zekâyı çok daha fazla geliştirmektedir.

Zeka Oyunları Fiyatları ve Üretici Markaları Nelerdir?

Zekâ oyunları fiyatları üretici marka, fonksiyon, adet, işlev ve kaliteye göre değişebilmektedir. Monopoly, LEGO, Pilsan, Disney, Hasbro, Clementoni, Neco Toys, Star Wars, Bircan Oyuncak, Geomag, Gigamic ve Huch & Friends şeklinde üretici markalar, zekâ içeren oyunlar üretmekte ve satmaktadır. Bu oyunların fiyatları kalitesine göre en az 20 TL civarında bulunmaktadır. Kişi sayısı, kalite, üretici marka ve adetlerine göre en fazla 3.000 TL’ye kadar fiyat artışı görülebilmektedir. Ne kadar fazla kullanıcı ile oynanan bir zekâ oyunu olur ise eğlencesi de ona göre artmakta olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery