track source
track source

Scooter

En Ucuz Scooter Fiyatları

147 Ürün gösteriliyor.
Scooter fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Scooter modelleri ve Scooter fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Scooter kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Xiaomi, Pilsan, Barbie, Busso, Babyhope. 147 adet Scooter fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
DELTA KML-2008 Skateboard Kaykay
DELTA KML-2008 Skateboard Kaykay
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

SCOOTER MOTORLAR NASIL ALINIR?

Scooter motorlar, hem çocuk hem de yetişkinler tarafından kullanılan, düz zeminde (kaldırımda, asfalt zeminde, betonda) gidebilen motorlu araçlardır. Scooter motor kapasitesi, 50 cc ve 800 cc arasında değişir. Scooterlar, otomatik vitesli ve küçük tekerlidir. Yetişkinler için olanı da şehir içinde rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca, son yıllarda şehir içi yoğun trafik nedeniyle scooterlar ulaşım amacıyla da kullanmaktadır. Toprak üzerinde gitmesi bazı modeller için zorlayıcı olabilir. Bazıları pedallı bazıları ise motorludur. Scooterlar büyük alışveriş merkezleri ve havaalanı çalışanları tarafından da yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle havaalanları içerisinde bir departmandan diğerine gitmek zaman kaybı yaratabildiğinden, scooterlı çalışan personel ve güvenlik görevlileri mevcuttur. Alışveriş merkezleri ve hiper marketlerde ise raf kontrollerini yapmak, kasada ürün değişimi yapmak isteyen müşterinin aradığı ürünü hızlıca ulaştırabilmek için scooterlı ekipler konumlandırılmıştır. Bazı modellerde, ileri ve geri hareket etme fonksiyonu, akü, led ışıklı farlar, bagaj hatta sinyal verebilme özelliği bile vardır. Motorsuz modellerin bazılarında, 20 kg’a kadar taşıma kapasitesi ve korna mevcuttur. İmal edildiği maddenin sağlık ve çocuk gelişimi için uygun olması önemlidir. Ayrıca, çocuklar için kullanılan scooterların fazla ağır olmaması, anne babaların kolayca taşıyabilmesini sağlar.

Scooter motor modelleri nelerdir?

Kız çocuklar için pembe scooter motor modelleri cimri.com sitesinden en uygun fiyat garantisi ile satın alınabilir. Çocuklar için olan scooter modelleri, akülü araba veya motorsiklet biçimli veya kaykay benzeri bir pedal üzerinde T şeklinde bir direksiyon ve denge aracından oluşmaktadır. Alt bölümde küçük tekerlekleri mevcuttur.

Scooter fiyatları ne kadardır?

Scooter fiyatları marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Micro, Razor, Sunny Baby, Voit, Denver, Babyhope, Beleduc marka scooter modelleri cimri.com online alışveriş sitesi üzerinden en uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır. Cimri.com sitesi, bir mağaza veya online alışveriş sitesinde gördüğünüz, satın almak istediğiniz ürünü, en uygun fiyatlı satan yeri bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca, siteye üye olduğunuzda, satın almak istediğiniz ürün için fiyat alarmlarını etkinleştirebilirsiniz. Bu sayede ürünün fiyatı düştüğünde alarm özelliği sizi bilgilendirir.

track source