track source
track source

Erkek Terlikleri ve Sandaletleri

Erkek Terlikleri ve Sandaletleri Fiyatları

5477 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Terlikleri ve Sandaletleri modelleri ve Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Terlikleri ve Sandaletleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Nike, Slazenger, Polaris. 5477 adet Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Terlikleri ve Sandaletleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Terlikleri ve Sandaletleri markası:

En Çok İncelenen Erkek Terlikleri ve Sandaletleri Ürünleri Hangileridir?

2022 yılı Erkek Terlikleri ve Sandaletleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
30 Haziran 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 5477 Erkek Terlikleri ve Sandaletleri modeli içerisinde en ucuz Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatı 21.99 TL iken, en yüksek Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatı 3678.63 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 30 Haziran 2022 tarihinde ortalama Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatı ise 429.84 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Terlikleri ve Sandaletleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Erkek Terlikleri ve Sandaletleri modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Erkek Terlikleri ve Sandaletleri modeli:
Cimri'nin Seçimi
Adidas Adilette AQ1701 Unisex Terlik
Adidas Adilette AQ1701 Unisex Terlik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Terlikleri ve Sandaletleri

İnsanlık tarihi kadar eski olan terlik kullanımı, insanların ayaklarının üzerinde durduğu günden bu yana zorlu zemin ve doğa şartlarından ayaklarını korumak için ortaya çıkar. Fakat bildiğimiz anlamda terliklere ilk olarak 1400’lü yıllarda Avrupa’da giyilmeye başlanır. Birbirinden farklı modellerle üretilen bu erkek terlik çeşitleri konfor ve şıklığı bir arada sunması istenir. Genelde kullanıcıları tarafından birçok alanda kullanılan terlikler kullanım alanına göre çeşitlilik gösterir. Bu nedenle ne istediğinize ve hangi amaçla kullanacağınıza karar vererek daha doğru bir terlik seçimi yapabilirsiniz. Estetik tasarımları, ergonomik yapısı gibi farklı nedenlerle tercih edilen terlikler ve sandaletler hangi dönemde ve hangi amaçla kullanılacağı göz önünde bulundurularak üretilir. Evlerde kullanılan terliklerin yanı sıra bahar ve yaz aylarında dışarda sıklıkla kullanılan terlik ve sandalet modelleri de bulunur. Bu modeller spor, şık veya rahat olarak birçok birbirinden farklı alternatif tasarımlarla sunulur. Ev, plaj, şehir, havuz gibi birçok farklı ortamda giyilen terlik ve sandalet modelleri çok sayıda ürün seçeneği ile satışa sunulur. Böylece istediğiniz modeli kullanmak istediğiniz ortamlar için kolaylıkla bulabilirsiniz. Herkesin beğenisine uygun olarak üretilen terlikler ve sandaletler ile istediğiniz kombini rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Şortların altına giyebileceğiniz modellerin yanı sıra kotlarınızın ve kanvas pantolonlarınızın altına uygun sandalet ve terlik modellerini bir araya getirerek şık veya spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

Erkek Sandalet Modelleri ve Özellikleri

Herkesin ihtiyacına göre üretilen terlik ve sandalet çeşitleri istediğiniz her ortam için üretilen modellerle bir araya getirilir. Bu seçeneklerden biri olan erkek ev terliği, açık ve kapalı modelleri ile öne çıkar. Ev içerisinde konforunuzu sağlamak için yorgun bir günün ardından rahatlamak için giyilen bu terlikler ergonomik bir tasarımın yanı sıra anatomik yapıya da uygun olması gerekir. Yazlık, kışlık, açık veya kapalı modelleri ile birçok seçeneği ihtiyacınıza göre bir arada bulabilirsiniz. Ortopedik erkek terlik çeşitleri ise ayağınızın anatomik yapısını desteklemesinin yanı sıra bel ve sırt sağlığınızı koruyarak bedeninizi hemen her şart altında koruma altına alır. Hem ev içerisinde hem de dışarıda giyeceğiniz terlik ve sandaletleri ortopedik olarak seçmek yaşamınızın hemen her anında konforunuzu ve sağlığınızı sürekli kılmanızı sağlar. Erkek parmak arası terlik, genellikle plajda, havuzda giyilen bir model olsa da günlük yaşamda birçok yerde giyilir ve yaz aylarının vazgeçilmez terliklerinden biridir. Rahat kullanımı ve ergonomik tasarımları sayesinde hızlı bir hazırlanma sürecinde oldukça kolay bir seçenektir. Erkek yaz terliği, farklı birçok tasarım ile satışa sunulur. Önü açık, parmak arası gibi farklı modellerin bir araya gelmesi ile hemen herkesin ihtiyacına uygun olarak üretilmesi sayesinde kendiniz için uygun olan seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz. Erkek sandalet terlik özellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilen bir modeldir. Sandalet genellikle düz bir taban üzerinde çarpraz veya düz olarak tutturulmuş kayışlar ile tasarlanır. Bu noktada birbirinden farklı modellerle farklı estetik kaygılara yönelik olarak üretilir. Yaz aylarında kullanılan bu modellerde hem şort, kapri gibi pantolonlarınızla bir araya getirerek spor ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz hem de pantolonlarınızla da rahatça kullanarak daha casual bir görünüm yakalayabilirsiniz. Erkek outdoor sandalet modelleri ise genellikle piknik, doğa yürüyüşleri ve trekking sporları yaparken sıklıkla tercih edilir. Tasarımlarının zorlu şartlara uygun şekilde doğada ayaklarınızın konforunu kolaylıkla sağlayacak şekilde üretilir. Erkek hastane terliği, ayak anatomisine uygun şekilde ortopedik olarak üretilir. Böylece hastane gibi ortamlarda hem hijyenin sağlanmasının kolaylığı hem de uzun saatler boyunca rahatlıkla giyebileceğiniz şekilde tasarlanır.

Erkek Terlik ve Sandalet Fiyatları

Erkek terlik fiyatları birbirinden farklı birçok modeli olması nedeniyle farklı fiyatlarla satışa sunulur. Bu nedenle öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak daha doğru bir fiyat analizi yapabilirsiniz. Örneğin; sıklıkla kullanılan ev terliği modelleri ile dışarda giymek için alacağınız parmak arası veya yazlık terlik modelleri arasında fiyat farkı bulunur. Erkek sandalet fiyatları da modeline, tasarımına ve markasına göre değişkenlik gösterir. Hangi şartlar altında, hangi ortamlarda giyeceğinizi göz önünde bulundurarak seçeceğiniz terlik ve sandaletler fiyat konusunda daha doğru bir karar verebilmenizi sağlar. Ayrıca fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise kullanılan malzeme çeşididir. Hakiki deri kullanılan bir sandalet veya terlik modeli günlük yaşamda kullandığınız düz modellere göre daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Outdoor sandaletlerde doğada daha dayanıklı olması için kullanılan malzemeler de havuz veya plaj kenarlarında giyilen sandalet ve terliklerden daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Ayrıca malzeme kalitesi yüksek bir sandalete veya terliğe tek seferde vereceğiniz yüksek bir rakam olsa da uzun yıllar kullanabileceğiniz bir model olması sayesinde uzun vadede daha tasarruflu bir seçim olabilir. Tüm bun ayrıntıları göz önünde bulundurarak daha doğru bir bütçe hesabı yapabilirsiniz. Yalnızca plajda giymek için çok yüksek miktarlar vermenizi gerektirecek bir durum söz konusu olmazken şehirde ayaklarınızın yaz aylarında rahat etmesi için ergonomik bir tasarımı olan ortopedik bir model tercih ederken daha yüksek fiyatlar vermeniz gerekebilir. Tüm bu ayrıntıların ardından fiyatlar konusunda kararsız kalmanız durumunda cimri.com üzerinden yapacağınız aramalar ile istediğiniz terlik veya sandalet modelinin fiyatlarını bir arada bulabilirsiniz. Üstelik sıklıkla yapacağınız aramalar ile dönemsel olarak yapılan indirimleri ve kampanyaları yakalayabilir, böylece istediğiniz modele oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Erkek Terlik ve Sandalet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkek terlik modelleri geniş ürün yelpazesi ile birçok ihtiyaca uygun olarak üretilir. Bu nedenle istediğiniz bir modeli seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç özellik bulunur. Bunlardan ilki ayak numaranızı doğru olarak bilmektir. Böylece kendiniz için en doğru terliği kolaylıkla seçebilirsiniz. Erkek sandalet modelleri ise farklı tasarımlar ile kullanıcılarına sunulur. Özellikle yaz ve bahar aylarında tercih edilen terlik ve sandaletler konusunda seçim yaparken hangi ortamda giyeceğinizi düşünerek daha doğru bir karar verebilirsiniz. Örneğin; plaj veya havuz gibi ortamlarda giymek istediğiniz terlik ve sandaletin daha hafif bir şekilde tasarlanmış olması gerekir. Fakat günlük yaşamda casual bir görünüm elde etmek için giymek istediğiniz sandalet modelleri tasarımları pantolonlarınızın altına daha fazla uyum sağlayacak şekilde üretilir. Tüm bunların yanı sıra ayak sağlığınız için ortopedik tasarımlar oldukça önemlidir. Yürürken ayağınızın rahat etmesi sayesinde hem uzun süre boyunca rahatlıkla yürüyebilir hem de bel ve ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Outdoor bir sandalet modelinde ise dayanıklı bir yapıya sahip olmasına dikkat etmeniz gerekir. Böylece doğanın zor şartlarında yapacağınız bir yürüyüş sırasında güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca sandalet ve terliklerde kullanılan malzeme kalitesi de önem taşır. Boya, kumaş veya kullanılan deri kalitesinin kötü olması halinde cildinizde önemli tahrişler oluşabilir. Bu nedenle satın aldığınız ürünün kaliteli bir üretim sürecinden geçtiğini bilmek daha güvenli bir alışveriş yapmanızı sağlar. Bu ayrıntılar sebebiyle kararsız kalmanız durumunda cimri.com üzerinden yapılan yorumlara göz gezdirebilirsiniz. Böylece kullanıcı deneyimlerini göz önünde bulundurarak kendiniz için en doğru erkek sandalet ve terlik konusunda kolaylıkla karar verebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery