Erkek Terlikleri ve Sandaletleri

En Ucuz Erkek Terlikleri ve Sandaletleri Fiyatları

3157 ürün gösteriliyor.
Markalar
Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Terlikleri ve Sandaletleri modelleri ve Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Terlikleri ve Sandaletleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: DeFacto, Koton, Adidas, Lc Waikiki, Polaris. 3157 adet Erkek Terlikleri ve Sandaletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Dockers 7M 216504 Kahve Erkek Sandalet
Dockers 7M 216504 Kahve Erkek Sandalet
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
U.S. Polo Assn. Bite 100249680 Erkek Terlik
U.S. Polo Assn. Bite 100249680 Erkek Terlik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Yaz aylarının vazgeçilmez erkek giyim eşyalarından olan sandaletleri ve hem ev içinde hem ev dışında kullanım alanına sahip terlik çeşitlerini Ceyo, Birkenstock, Columbia, Adidas gibi kaliteli markaların farkıyla ve en uygun fiyat avantajlarıyla Cimri.com’da bulabilirsiniz.

Erkek Terlik Nedir? Erkek Terlik Çeşitleri Nelerdir?

Erkek terlik; tabanı üzerinde sadece önü açık ya da kapalı bir kayış olan erkek giyim eşyasıdır. Tarihi çok eskilere dayanan, ilkel çağlarda ayakkabı öncesi evrelerde, ayakkabı yerine kullanılan terlikler, zaman içerisinde birçok değişime uğrasa da hala vazgeçilmez bir ev giyim eşyasıdır. Soğuk zemine basmamak için kullanışlı olan erkek terlikleri farklı malzemelerden üretilir ve evin her köşesinde rahatça kullanılır.

Üretildiği malzeme ve şekline göre her zevke hitap eden birçok erkek terlik çeşidi vardır. Deri erkek terlik; suni deri ya da gerçek deriden üretilen en eski erkek terlik çeşididir. Klasik erkek terlik olarak ta geçer. Tabanı köselen yapılan, üstü deri bir tabakadan oluşan, tercihe göre parmak kısmı açık ya da kapalı olabilen modellerdir. Kışlık erkek terliği; içyapısı ve dış malzemesi kalın kumaşlardan imal edilen ve mevsim soğuğuna karşı koruyucu olan kauçuk tabanlı terliklerdir. Yazlık erkek terliği; lastik ya da kauçuk tabandan oluşan, ön kısmı açık, rahat kullanımlı terliklerdir. Parmak arası erkek terlik; başparmak ve ikinci ayak parmağı arasında sabitleyici bir kayış bulunan terliklerdir. Plajlarda ve yazlık bölgelerde çok fazla tercih edilir.

Erkek terliği çeşitleri son yıllarda şıklık ve rahatlığı bir arada toplamıştır. Yünlü ekose kumaştan kışlık erkek terlikler ve rengârenk derilerden üretilmiş klasik terlikler kendine yeni bir moda yaratmıştır.

Erkek Sandalet Nedir? Erkek Sandalet Çeşitleri Nelerdir?

Erkek sandalet; terliklere benzeyen fakat arka kısmında topuğun oturduğu bir kısım ve bilekte bağlayıcı kayış olan açık erkek ayakkabılarına verilen isimdir. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan sandaletlerin en önemli özelliği; her yanının açık olması ve ayakkabı gibi giyilmesidir. Dayanıklı yapısıyla sandalet çeşitleri; terliğin rahatlığını, ayakkabının sağlamlığı ve şıklığı ile birleştirmektedir.

Yazın ayakkabı ile rahat edemeyen ama terliği de konforlu bulmayanların tercihi erkek sandalet çeşitleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Seyahatte, yazlıkta, uzun yürüyüşlerde büyük rahatlık sağlayan sandaletler; iç astarları, tabanları, üst zemindeki yüzey malzemesi ile çok farklı seçeneklere sahiptir. Erkek kösele sandalet; tabanı kösele olan ve ayakkabıya en yakın olan modellerdir. Şık siyah ve kahverengi tonlarıyla öne çıkar. Ortopedik erkek sandalet; farklı ayak rahatsızlığı olanlar için üretilen özel modellerdir.