Bio PetActive Köpek Parfümü

En Ucuz Bio PetActive Köpek Parfümü Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Bio PetActive
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Köpekler için en rahat barınma ortamı bahçeli bir evdir. Fakat bu herkes için mümkün değildir. Apartman dairelerinde bakılan köpeklerin en büyük problemlerinden biri; yaydıkları kötü kokulardır. İnsanların en iyi dostu olan köpeklerin kötü koku problemini gidermek için köpek parfümleri üretilmiştir. Siz de köpeğiniz için köpek parfümü çeşitlerini Bio PetActive gibi markaların kalitesinde ve en uygun fiyatlarla Cimri.com’dan temin edebilirsiniz.

Köpek Parfümü Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Köpekler farklı birçok nedenden dolayı rahatsız edici bir koku yayarlar. Kulaklarının arkasındaki mantarlar, dişlerdeki tartar ve ağızdaki enfeksiyonlar, deri üzerindeki yaralar, yanlış şampuan seçimi köpeklerin koku yaymasına neden olmaktadır.

Bu noktada devreye tüketici ve hayvan dostu bir ürün olan köpek parfümü girmektedir. Ense köküne damlatılarak kullanılan köpek parfümleri; kötü kokular için güzel bir çözümdür. Köpeğin ensesinden kuyruğuna kadar 10-15 cm uzaklıktan sıkılarak ta kullanılan bu parfüm, biraz bekledikten sonra bir bez yardımıyla tüylere yayılır. Sprey ürünleri yara olan bölgelere sıkmamaya dikkat etmelisiniz. Göz ve ağız çevresine gelmeyecek şekilde sıkmaya da özen göstermelisiniz.

Köpek parfümü kullanımı kötü kokuları ortadan kaldırarak, size ve minik dostunuza konforlu bir yaşam sağlayacaktır.

Köpek Parfümü Çeşitleri Nelerdir?

Son yıllarda köpek sahibi olan insanların farklı köpek parfümü arayışları bu konuda üretim yapan firmaları harekete geçirmiş ve çok farklı köpek parfüm çeşitlerini piyasaya sürmelerine yol açmıştır. Elma aromalı köpek parfümü; elmanın keskin kokusuyla ferahlık ve temizlik hissi sağlar. Vanilyalı köpek parfümü; en çok tercih edilen çeşitlerden olan bu parfüm, vanilya esansından üretilmektedir. Öne çıkan bu köpek parfümleri dışında nane aromalı köpek parfümü, orman meyveli ve bal aromalı köpek parfümü çeşitleri de piyasada bulunmakta ve köpek severler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kiraz, nergis çiçeği, papaya, orkide, zambak, menekşe gibi aromalarla köpek parfümleri çeşitlendirilmiştir. Yavru köpek parfümü denen çeşitler de yavru köpekler için özel olarak üretilmiş çeşitlerdir.

Köpeğinizin tertemiz, ferah ve canlı bir kokuya kavuşması için Cimri’deki en ucuz köpek parfümü çeşitlerine bakabilir, en uygun fiyatlarla minik dostunuz için bu hoş kokulardan alabilirsiniz.