track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Köpek Parfümü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Köpek Parfümü markası:

2021 yılı Köpek Parfümü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 56 Köpek Parfümü modeli içerisinde en ucuz Köpek Parfümü fiyatı 13.2 TL iken, en yüksek Köpek Parfümü fiyatı 175.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Köpek Parfümü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Köpek Parfümü fiyatı ise 24.24 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Köpek Parfümü Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Köpek Parfümü

Hayvan haklarının savunulduğu ve hayvan haklarını savunmanın gün geçtikçe daha çok aşılandığı günümüzde, toplumsal algının da değişimi ile hayvan sevgisi çoğalmış, evde beslemek üzere hayvan sahiplenme oranları da çoğalmıştır. Daha iyi bir dünya için tüm canlıların eşit ve mutlu yaşaması gerektiğini düşünen hayvan severler tarafından sokakta ya da barınaklarda yaşayan minik canlılar için yaptıkları organizasyonlar da her geçen gün daha da çeşitlenir. Yaşayan tüm canlılar gibi hayvanların da temel ihtiyaçları büyük önem teşkil ettiğinden hayvan severler tarafından yapılan organizasyonlarda sokakta en çok yaşayan hayvan türlerinden olan kedi ve köpekler için  birçok organizasyon gerçekleştirilir. Mama toplama, genel temizliklerini yapma, barınma, ısınma gibi organizasyonlar sayesinde minik dostlar çok daha sağlıklı bir biçimde yaşamlarına devam edebilir. Bilindiği üzere kediler öz temizliklerini kendileri yapabilen hayvan türleridir. Ancak köpeklerin bu konuda mutlaka destek alması gerekir. Bu nedenle yaşadıkları yer neresi olursa olsun köpeklerin temizlenmeleri için bir takım temizlik ve bakım ürünlerine ihtiyaç duyulabilir. Böyle durumlarda da şampuanlara ek olarak köpek parfümü en özel hayvan bakım ürünleri arasında gelir. Bu ürünler köpeklere banyo yaptırdıktan sonra ya da belirli aralıklarla kullanılabilecek ürünlerdir. Kediler içinde bulunabilecek bu ürünler cimri.com sayfalarından kedi köpek parfümü başlıkları ile listelenir. 

Köpek Parfümü Çeşitleri

Hayvanların temel bakımlarını yapmak üzere geliştirilen ve periyodik aralıklarla kullanılması gereken bakım ürünleri şampuanlar ve parfüm çeşitleri hayvan ürünleri satan birçok noktadan temin edilebilecek ürünlerdir. Evde bakıma uygun hayvan türlerinden olan köpekler ve kediler için geliştirilen bu ürünler, farklı içerikleri sayesinde hayvan severlerin tercihine sunulur. Köpek parfüm çeşitleri içinden minik dostları için seçim yapacak kullanıcılar, birçok farklı esansta parfüm çeşidini bulma imkanına sahiptir. Bu ürünler köpek ve kedi şampuanı ve benzeri bakım ürünü üreticileri tarafından farklı boyut seçenekleri ile üretilen ürünlerdir.  Hayvan dostları istedikleri her an köpekleri için parfüm çeşidi bulabileceklerinden tercihlerini köpeklerinin cinsine göre yapabilir. Köpeklerin ilk gelişim zamanlarından itibaren kullanılabilecek bu ürünler içinden yavru köpek parfümü çeşitleri de kolaylıkla bulunabilen ürünlerdir. Tıpkı insanlarda olduğu gibi yavru köpeklerin de gelişim süreçlerini tamamlayana kadar derileri hassas olabilir. Bu nedenle küçük köpekler için organik köpek parfüm çeşitleri seçilebilir. Bu ürünler, yetişkin köpeklerde de kullanılabilecek ürün çeşitlerindendir. Organik köpek parfümü olarak listelenen ürünler; okaliptüs yağı, çam kozalağı esansı, misk özleri gibi içerikleri ile köpekler için en çok tercih edilen ürünler içindedir. Köpek parfümlerinin yanı sıra hayvanların cilt sağlığını korumaya yardımcı losyon çeşitleri de en sevilen köpek bakım ürünleri içinde listelenebilir. Esansları bakımından oldukça çeşitli içeriklere sahip olan köpek parfümü çilekli, manolyalı, çikolatalı ve benzeri daha birçok içerikte bulunabilir.  Vanilyalı köpek parfümü çeşitleri ise en çok tercih edilen parfüm seçeneklerindendir. 50, 100, 250 ML boyutlarında bulunabilecek ürünler içinden hayvan sahipleri köpeklerinin ırkına ve cinsine göre de tercih yapabilir. Büyük ırk ve erkek köpekler için daha fresh kokular tercih edilirken, küçük ırklı dişi köpeklerde meyve ve çiçek özlü parfümler daha çok tercih edilir. Sprey yada losyon şeklinde olabilen parfümlerin kalıcılık süreleri birbirinden farklı olacağından köpek sahiplerinin genelde deodorant olarak tasarlanan parfüm çeşitlerini tercih ettiği söylenebilir. Banyolardan sonra ya da çeşitli nedenlerden ötürü derisi kokmaya başlayan köpekler için kullanılabilecek bu ürünler birçok farklı marka tarafından üretilerek farklı satış noktalarında satışa sunulan ürünlerdir. Cimri.com da köpek bakım ürünleri içinde en çok araştırılan parfüm çeşitlerini birçok farklı alternatif ile listeleyen online karşılaştırma sitelerinden biridir. Dileyen kullanıcılar, burada listelenen ürünler içinden tercihlerine en uygun parfüm çeşidini kısa süre içinde temin edebilir. 

Köpek Parfümü Fiyatları

Sık banyo yaptırılan köpeklerin ciltlerinde pullanma, tahriş ve benzeri problemler yaşanabileceğinden, köpeklerin sık banyo yapmamaları veterinerler tarafından sürekli hatırlatılan bilgiler içindedir. Ancak çeşitli nedenlerle köpeklerin derileri koku yayacağından temizliklerine dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle de hayvanların tüylerine hem bakım yapmak hem de kötü kokuları engellemek için çeşitli bakım ürünleri geliştirilmiştir. Bu ürünlerin en önemlileri köpek şampuanları ve parfümleridir. Köpeklere özel şampuanlar kullanmak özellikle hayvanların cilt bakımları açısından önemlidir. Parfümler ise kötü kokuları engellemek üzere geliştirilmiş bakım ürünleri arasında listelenir. Birçok köpek sahibi bu ürünleri temin etmeden önce içerikleri ve fiyatları hakkında araştırma yapabilir. Ancak köpek bakım ürünlerinin fiyatları bazı farklara göre şekillenir. Örneğin içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan doğal köpek parfümü çeşitleri köpeklerin cilt sağlığı bakımından en çok tercih edilen ürün çeşitleridir. Bu ürünlerin fiyatları diğer türdeki parfümlere göre daha yüksek olsa da kalıcılık süreleri daha uzun olduğundan fiyat ve performans bakımından oldukça ekonomik sayılabilir. Bunun dışında köpek parfümlerinin fiyat değişimlerinin ürünlerin içeriği, boyutu ve markasına göre şekillendiği söylenebilir. 

Köpek Parfümü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Köpek parfümü çeşitleri bakımından oldukça seçenekli bakım ürünleri arasında gelir. Bu ürünler evde bakıma uygun köpeklerde sık kullanılsa da her türden köpek için kullanılabilecek ürün çeşitleridir. Örneğin sokak hayvanlarının bakımı için yapılan organizasyonlarda şampuanlar ile birlikte parfümler temin edilerek hayvanların tüy bakımları, cilt bakımları gibi işlemleri gerçekleştirmek birçok bireyin bilinçlenmesi için emsal teşkil edebilir. Ancak bu ürünleri tercih ederken hayvan sahipleri veya organizasyon yetkililerinin araştırma yapması gerekir. Köpek parfümlerini satın alırken ürünlerin içerikleri oldukça önemlidir. Özellikle cilt problemi yaşayan köpeklerde içeriklerin doğal ve organik olmasına dikkat etmek gerekir. Bunun yanı sıra ürünlerin kokuları oldukça önemlidir. Çok yoğun içerikli parfüm çeşitleri köpeklerin tüylerinde belli bir süre sonra çok daha kötü kokulara neden olabileceğinden içeriklerin bileşenleri bakımından yoğun ve ağır kokulara sahip olmaması gereklidir. Bu parfümlerin kimyasal içermemesine dikkat etmek hayvanların sağlığı bakımından en önemli detaylar içindedir. Ürünleri boyutları, üretim tarihleri, üretici markaları gibi detaylar da mutlaka bakılması gereken detaylar olarak sıralanabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery