track source
track source
track source

Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk

Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk Fiyatları

33 Ürün gösteriliyor.
Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Köpek Göz Temizleme Sütü Fiyatları
 • Fast Food Fiyatları
 • Köpek Yakalık (Elizabeth Maskesi) Fiyatları
 • Kedi Kulak Bakımı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk markası:

  En Çok İncelenen Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 33 Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk modeli içerisinde en ucuz Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk fiyatı 5.5 TL iken, en yüksek Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk fiyatı 234.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk fiyatı ise 29.32 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Kemirgen-Sürüngen Yemlik-Suluk modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Kemirgen, Sürüngen Yemlik ve Suluk

  Evde hayvan beslemek pek çok bireyin özellikle tercih ettiği yaşam stilleri arasında gelir. En yaygın seçenekleri ise kedi, köpek, kuş ve balık türleri oluşturur. Özellikle çocuklu ailelerde görülen diğer tercihler olaraksa kaplumbağalar ön plana çıkar. Çok değil bundan birkaç yıl öncesine kadar evcil hayvan beslemek dendiğinde akla gelen ve uygulanan seçenekler bunlardan ibaretti. Hamster, tavşan, kertenkele, gine pig, iguana, fare, yılan gibi kemirgen ve sürüngenleri besleme mevzusu ise yalnızca şakadan. Fakat görülen o ki büyükler ve küçüklerin ilgisini ayrı ayrı çekmeyi başaran kemirgen ve sürüngenler pek çok ailenin vazgeçilmez üyeleri arasına girmiş halde. Hatta bu oran o kadar fazla ki; sayısız firma ve marka tarafından üretimi yeğlenen envai çeşit kemirgen-sürüngen yemlik ve suluk alternatiflerine hayran kalmamak elde değil. Tabii bu sevimli ve kullanışlı yemek malzemelerine yalnızca hayranlık beslemek, dışarıdan seyredenler için geçerli bir hal. Kemirgen ve sürüngen beslemeye karar veren hayvan severlerinse mutlaka edinmesi gereken gerekler.

  Kemirgen, Sürüngen Yemlik ve Suluk Modelleri

  Kemirgen ve sürüngenleriniz için en ideal ortam ve yaşam koşullarını oluşturmak üzere almanız gereken kemirgen-sürüngen suluk ve yemlik modelleri, sürüngenler ve kemirgenler için ayrı ayrı üretilir. Kemirgen ve sürüngen dostlarınızın yeme-içme alışkanlıkları baz alınarak üretilen modellerin her birinde beslediğiniz kemirgen ve sürüngen türüne bağlı olarak farklı özellikler gözlemlenir. Daha fazla özgürlük ve oyun alanına ihtiyaç duyan kemirgenler için tasarlanan kemirgen mama kabı modelleri, hareket kabiliyetlerini kısıtlamamak adına minimal boyutlarda üretilir. Yemek yeme kültürleri tıpkı insanlara olan benzerliğiyle dikkat çeken minik dostlarınızın mama kapları ağırlıklı olarak plastik ve porselen malzemeden üretilen şık tasarımlardan oluşur. Hatta bazı modellerde delik detayı ile kullanışlı hale getirilmiş masalı mama kasesi modellerine dahi rastlayabilmek mümkün olur. Kemirgenlerin yaşam tarzına özel tasarım ve renklerle sahip olan biçim yelpazesi ise beslediğiniz kemirgenin yemek yeme alışkanlıklarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Beslediğiniz tavşanınız için karşınıza şıklıkta birbiriyle yarışan envai çeşit mama kasesi modelleri çıkabilir. Fakat beslediğiniz sevimli dostunuz tatlı bir sincapsa veya kemirgen gagalı bir kuş türüyse onun için üretilen plastik veya tahta yemlik modellerinde karar kılmanız gerekir. Yüzey zemine yerleştirmeli, askılı, açık, kapalı, ızgara ve daha pek çok yemlik modeli arasından ideal seçimi yapmaksa siz kalır. Beraberinde mutlaka edinmeniz gereken kemirgen sulukları ise ağırlıklı olarak hazneli kemirgen suluğu, kase suluk, su şişeleri ve biberon seçenekleri oluşturur. Beslediğiniz kemirgen türüne bağlı olarak değişen biçim modellerine, farklı kullanım olanağı sunan tasarım ve malzeme özellikleri eşlik eder. Plastik ve cam olarak üretilen alternatifler arasında en çok tercih edilen modeller arasında kafes askılı kemirgen suluk modelleri gelir. Sürüngenleriniz açısından da iyi bir alan yaratılmasını sağlayan sürüngen yemlik modelleri, ağırlıklı olarak doğal yaşamlarını andıran, farklı boy ve biçim seçenekleri sunan dekoratif kaselerden oluşur. Hem yaşam alanı hem taşınabilir besleme kabı vazifesi gören sürüngen besleme kutusu modelleri ise böcek, örümcek, salyangoz gibi minik sürüngenlerinizi beslemek açısından en ideal çözümü sunar. Farklı renk, biçim ve kapak detaylarıyla sunulan büyük, orta ve küçük boy seçenekler arasından zengin seçim imkanı sunar.

  Kemirgen, Sürüngen Yemlik ve Suluk Fiyatları

  Kemirgenler ve sürüngenleriniz için tasarlanan yemlik ve suluklar, genel itibari ile en uygun fiyatlı kemirgen ve sürüngen eşyaları arasında gelir. Bütçeniz ne olursa olsun kolaylıkla edinebileceğiniz bütçe dostu seçeneklerle karşılaşmak hiç de zor olmaz. Fkat bazı modellerde karşınıza çıkan fiyatlar biraz daha fazla olabilir. Kemirgen ve sürüngen yemlik ve suluk fiyatlarında karşınıza çıkan farklılık üzerinde etki eden etkenlerin başında model özellikleri gelir. Yemlik ve suluk modelinizin tasarımında kullanılan malzeme türü, boyutları ve tasarım detayları, fiyatını da belirleyen etkenleri oluşturur. Misal kemirgenler için en sağlıklı suluk alternatifi olarak önerilen kemirgen cam su şişesi, plastik su şişelerine nazaran daha pahalı olabilir. Almayı düşündüğünüz yemlik ve suluk modelinde karar kıldıktan sonra sizi bir fiyat faktörü daha bekler. O da satış noktaları arasında görülen fiyat farklılıkları. Beğendiğiniz yemlik ve suluk modeli için farklı fiyat değerleri ile karşılaşmanızı sağlayan bu faktörü yapacağınız fiyat araştırmaları ile avantaja dönüştürebilirsiniz. En yüksek kar oranına erişmek için pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’u tercih edebilirsiniz.

  Kemirgen, Sürüngen Yemlik ve Suluk Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Kemirgen ve sürüngenlerin pek çoğu doğası ve karakterine uygun alanlarda yaşamak ve aynı şekilde beslenmek ister. Bu nedenle rastgele bir seçim yapmak yerine gerçekten hoşlanacakları ve sağlıklı olabilmeleri adına işlevsel olabilecek seçimleri yapmak gerekir. Bunun için dikkat edilmesi gereken detayların başında evcil hayvanınızın beslenme şekli ile almayı düşündüğünüz yemlik ve suluk modelinin uyumu gelir. Misal etobur bir sürüngeniniz varsa ve kurtçuklarla beslemeniz gerekiyorsa; kenarları düz veya kenarları açık denebilecek bir yemlik kurtçukların kaçmasını sağlayabilir. Fakat kenarları içe doğru tasarlanan bir yemlik onun güvenli bir şekilde beslenebilmesini sağlar. Aynı şekilde damlayan minimal sularla beslenmeyi seven hamster cinci bir kemirgeniniz için aldığınız açık bir kap fonksiyonel olamayabilir. Fakat hamsterlerin su deneyimleri için özel olarak tasarlanan hamster suluğu modelleri onun su deneyimlerinin işlevsel tek çözümü olarak fayda sağlar. Renk seçimlerinin de bir o kadar önemli olduğu karar aşamasında sürüngenleriniz için daha doğal yani tabiata özgü renkleri seçebilirsiniz. Fakat kemirgenleriniz yemlik ve suluk modelleri için tercih edeceğiniz renk alternatiflerinde dilediğinizce özgür olmanız mümkün olabilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery