Yarış-Profesyonel Bisikletleri

Yarış-Profesyonel Bisikletleri Fiyatları

22 Ürün gösteriliyor.
Cinsiyet
Fren Tipi
Vites
Model Yılı
Amortisör
Amortisör Tipi
Kadro Tipi
Jant Tipi
Yarış-Profesyonel Bisikletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yarış-Profesyonel Bisikletleri modelleri ve Yarış-Profesyonel Bisikletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yarış-Profesyonel Bisikletleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Peugeot, Salcano, Kron, Bianchi, Carraro. 22 adet Yarış-Profesyonel Bisikletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cannondale Caad X Tiagra Cyclocross 2018 Model 20 Vites 28 Jant Mekanik Disk Fren Erkek Yol/Yarış Bisikleti

Cannondale Caad X Tiagra Cyclocross 2018 Model 20 Vites 28 Jant Mekanik Disk Fren Erkek Yol/Yarış Bisikleti

Cannondale Caad X Tiagra Cyclocross 2018 Model 20 Vites 28 Jant Mekanik Disk Fren Erkek Yol/Yarış Bisikleti

Cannondale Caad X Tiagra Cyclocross 2018 Model 20 Vites 28 Jant Mekanik Disk Fren Erkek Yol/Yarış Bisikleti

Cannondale Caad X Tiagra Cyclocross 2018 Model 20 Vites 28 Jant Mekanik Disk Fren Erkek Yol/Yarış Bisikleti

Cannondale Caad X Tiagra Cyclocross 2018 Model 20 Vites 28 Jant Mekanik Disk Fren Erkek Yol/Yarış Bisikleti

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yarış-Profesyonel Bisikletleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yarış-Profesyonel Bisikletleri markası:

En Çok İncelenen Yarış-Profesyonel Bisikletleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yarış-Profesyonel Bisikletleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 22 Yarış-Profesyonel Bisikletleri modeli içerisinde en ucuz Yarış-Profesyonel Bisikletleri fiyatı 589.73 TL iken, en yüksek Yarış-Profesyonel Bisikletleri fiyatı 17045.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yarış-Profesyonel Bisikletleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yarış-Profesyonel Bisikletleri fiyatı ise 3265.8 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yarış-Profesyonel Bisikletleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Kron XC100 2019 V 26 inç Dağ Bisikleti
Kron XC100 2019 V 26 inç Dağ Bisikleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yarış Bisikletleri

Bisikletler toplumlarda kullanılan en yaygın ulaşım araçlarından birisidir. Bisikletlerin gelişimi  öncelere dayanır. 1800'lü yılların başlarına kadar uzanan bisiklet tarihi, popülaritesini, çağımıza kadar artırarak sürdürür. Bisiklet çeşitleri farklı kullanım amaçlarına göre dizayn edilir. Bu bağlamda çeşitli ince noktalarda farklı dokunuşlar gözlenebilir. Sokaklarda sıklıkla görülen dağ bisikleti ismi ile adlandırılan bisiklet çeşitleri yaygınlıkla kullanılır. Bunun yanında yol bisikleti ve  katlanır bisiklet gibi bisiklet çeşitleri de mevcuttur. Daha çok özelleştirilen ve yarış gibi profesyonel anlamda kullanılan, özel materyaller ile güçlendirilmiş profesyonel bisikletler de mevcuttur. Diğer bisikletlerin aksine daha ince dizayn edilmiş ve genellikle hızlanmaya yönelik tasarlanan profesyonel bisikletler yüksek hızlara ulaşabilir. İnce tekerlekleri sayesinde yüksek hızlara kolaylıkla ulaşan profesyonel bisikletler çok çeşitli şekilde kullanıcılara sunulur. Bunun yanında daha hafif olması amacıyla standart bisikletlerden farklı olarak alüminyum gibi  güçlü ve hafif materyaller kullanılır. Bu bağlamda fren ve gidon gibi parçalar değişik  geometrilerde dizayn edilebilir ve kişiye göre özelleştirilebilen bir bisiklet modeli sunar.

Yarış Bisikleti Modelleri ve Özellikleri

Profesyonel bisikletler modellerinden uygun seçimlerle bisiklet kadro boyu kullanıcının bacak boyuna göre uyumluluğu yakalanabilir ve muhteşem bir bisiklet sürüş deneyimi elde edilebilir. Bisiklet sürüşünün gerçekleştirileceği yere göre kadro çeşitleri bulunur. Bir Dağ yolunda kullanılacak bisiklet kadro çeşidi ile  asfaltlı yolda kullanılacak bisiklet kadro çeşidi tamamen farklı olur. Bununla birlikte bisikletimizi kullanacağınız yere göre değişik dişli çaplarında seçebilme imkanını elde edersiniz. Daha yüksek dişli oranları ile  nispeten düz yollarda çok daha rahat bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Dağ Yollarında kullanılacak bisikletlerde kombine dişli çapları kullanılır ve tamamen sürülecek yere göre dişliler dizayn edilir bu sayede dağ bisikletiniz ile engebeli arazinin tadını çıkarabilirsiniz. 

Profesyonel bisiklet modellerinde genellikle bisikletin kullanılacağı yere göre fren sistemleri seçilir v fren sistemleri  ağırlıktan tasarruf etmesi amacıyla kullanılabilir ve oldukça etkilidir. Bir  v-fren bisiklet  ile güneşli günlerde güzel bir sürüş deneyimi elde edebilir, aynı zamanda güvenli bir fren  deneyim elde edebilirsiniz. Ani bir  duruş sağlayan ancak ağırlık konusunda biraz dezavantajlı olan kaliper frenli bisikletler ile daha ani bir frenleme yapabilir böylece güvenli hızları daha çabuk inebilirsiniz.  Yarış bisikletlerinde önemli bir nokta ise bisikletlerde kullanılan jant çeşididir sıradan bisikletlerde çelik olan jantlar profesyonel bisiklet türlerinde iki kat alüminyum olmaktadır. Alüminyumun vermiş oldu hafiflik ve sağlamlık ile  yarış bisikletinizle daha yüksek hızlara daha güvenli şekilde çıkabilirsiniz. Yarış bisikletlerinde standart bisikletlerin aksine daha ince bir tekerlek kullanılır. Bu sayede yarış bisikletleriniz ile daha rahat bir sürüş deneyimi elde edebilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza göre farklı şekilde dizayn edilen profesyonel  bisiklet modellerinden  Salcano profesyonel bisiklet ile güzel deneyimler elde edebilir, sevdiklerinizle keyifli bir dağ gezisi yapabilirsiniz. Yüksek vites seçenekleri sunan Salcano profesyonel bisiklet modellerinden ihtiyacınıza uygun modelleri seçebilir, arkadaşlarınızla keyifli bir bisiklet gezisi yapabilirsiniz. Dağ ve yol bisikleti gibi çeşitli seçenekler sunan Salcano profesyonel bisiklet modellerinden zevkinize uygun seçimler yapabilir, güneşli bir günde keyifli sürüşler gerçekleştirebilirsiniz.

Yarış Bisikleti Fiyatları

Her üründe olduğu gibi profesyonel bisiklet fiyatları, üründe kullanılan malzemenin birim maliyetine ve kullanılan malzemenin özelliklerine göre değişir. Profesyonel bisikletlerin üzerinde kullanılan materyaller ile profesyonel bisikletlerin fiyatı doğrudan değişebilir. Tamamen alüminyumdan imal edilmiş profesyonel bir bisikletin fiyatı ile kısmen alüminyum olan profesyonel  bisikletin fiyatı farklı değerlendirilir. benzer şekilde kullanılan teknoloji profesyonel bisikletlerin fiyatlarının değişmesinde etkin bir rol oynar. Daha az hava direncine sahip profesyonel bisikletler, hava direnci nispeten yüksek profesyonel bisikletlerden daha pahalı olabilir. Benzer şekilde kullanıcının boy ve kilosuna oranla değişen gidon açıları ve boyutları profesyonel bisikletin maliyetini değiştirebilir. Profesyonel bisikletlerde kullanılan dişli sistemleri profesyonel bisiklet fiyatından değişmesine neden olur. 

Bu bağlamda yüksek dişli oranına sahip profesyonel bisiklet sistemi ile daha düşük dişli oranına sahip profesyonel bisiklet farklı fiyatlandırılır. Profesyonel bisikletlerde kullanılan malzemenin birim maliyetin artması da bisikletin maliyetini artacağından fiyatını yükseltebilir. 

Yarış Bisikleti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Bir profesyonel bisiklet almayı düşünüyor olabilirsiniz ve hangi noktalara dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Öncelikle hangi tür bir profesyonel bisiklet alacağınızı kararlaştırmalısınız. Daha çok şehir içinde sürüş yapmayı planlıyorsanız yol bisikleti olarak adlandırılan bir profesyonel bisiklet alabilirsiniz. Bu sayede daha konforlu bir sürüş elde edebilir ve daha iyi bir fren sistemi olan bisiklete sahip olabilirsiniz. Alacağınız profesyonel bisikletin modelini belirledikten sonra kullanılan materyallerin cinsi sürüş kalitesini artırmak açısından önem arz eder. Bu bağlamda da alüminyum gibi hafif materyallerden yapılan profesyonel bisikletleri tercih etmeniz daha sağlıklı olur. Profesyonel bisiklet satın alırken dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise sürüş kalitesini etkileyen gidon açı ve yükseklikleridir. Eğer fiziksel boyutlarınıza uygun bir profesyonel bisiklet seçmezseniz boyun ve sırt ağrıları ile karşılaşabilirsiniz. Profesyonel bisiklet seçerken dikkat edilecek başka bir nokta ise fren sistemidir. Bu noktada v-fren bisiklet erkek  modelleri ile güvenli bir sürüş yapabilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Ya da şık ve zarif tasarımlı bir v-fren bisiklet ünisex profesyonel bisiklet ile hem güvenli hem de keyifli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery