Kar Zinciri

Kar Zinciri Fiyatları

2779 Ürün gösteriliyor.
Kar Zinciri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kar Zinciri modelleri ve Kar Zinciri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kar Zinciri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar, Mefatech, Demircioğlu, Knk. 2779 adet Kar Zinciri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kar Zinciri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kar Zinciri markası:

En Çok İncelenen Kar Zinciri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kar Zinciri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2779 Kar Zinciri modeli içerisinde en ucuz Kar Zinciri fiyatı 26.64 TL iken, en yüksek Kar Zinciri fiyatı 2159.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kar Zinciri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kar Zinciri fiyatı ise 394.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kar Zinciri

Araç sahipleri araçlarını kış aylarının şartlarına göre hazırlamak için bazı ekipmanlar kullanılır. Özellikle karlı havalarda araçlarda güvenli bir sürüş deneyimi için lastiklere zincir takılması oldukça önemlidir. Kış lastiklerinin yetersiz kaldığı kar birikintisi oluşan yollarda zincirli lastik kullanılması güvenlik kadar yolcu güvenliği sağlar. Kar zincirini lastiklere takmak için özel bir alet kullanılmasına gerek yoktur. Kısa sürede basit bir şekilde kar zincirlerini aracınıza takabilirsiniz. Kar zincirleri lastik üzerine takılarak aracın karlı yollarda kaymadan hareket etmesini sağlar. Buzlu ve karlı yollarda lastiklerin çekim gücünü kar zinciri çeşitleri ile arttırabilirsiniz. Araç lastiğine destek veren kar zincirleri, kış lastiğinin yetersiz kaldığı yollarda sizlerde güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Kış aylarında sağlam bir yol tutuşu için kullanılan kar zinciri çeşitleri serme ve takmatik olarak ikiye ayrılır. Kar zinciri çeşitleri montaj özelliğine ve jant büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Aracın yola tutuşunu destekleyen kar zincirleri ürün çeşitliliği sayesinde her araç modeli ile uyum sağlar.   

Kar Zinciri Modelleri

Kış aylarında araçların hareket etmesi güçleşir. Özellikle kar ve buz gibi doğa olayları araçları güvenli bir şekilde hareket etmesini önler. Ayrıca, yolda oluşan kar birikintisi bazı durumlarda lastiklerin ezemeyeceği kadar fazla olabilir. Böyle durumlarda verimli ve güvenli bir sürüş deneyimi için aracı kış şartlarına hazırlamak oldukça önemlidir. Kış lastikleri ve kar zincirleri her araçta olması gereken ekipmanlardan biridir. Kış şartlarına göre tasarlanan kış lastikleri bazı durumlarda yetersiz kalabilir. Karlı ve buzlu yollarda sağlam yol tutuşu için kar zincirleri kullanılmalıdır. Her araçla uyumlu seçenekler sunan kar zinciri çeşitleri, basit bir şekilde lastiklere takılır. Lastik kar zinciri modelleri montaj özelliğine ikiye ayrılır. Serme ve takmatik olarak ikiye ayrılan kar zinciri modellerini, araca monte ederken özel bir alet kullanmanıza gerek yoktur. Takmatik kar zinciri modelleri, kolay kurulum özelliği sayesinde pratik ürünler arasında yer alır. Özel tasarımı sayesinde alet ve montaj becerisi gerektirmeden kısa süre içerisinde takmatik lastikleri kısa süre içerisinde aracın lastiklerine takabilirsiniz. Serme kar zinciri modellerinde aracın lastiğini sökerek zinciri giydirmeniz gerekir. Serme zincir modelleri aracın gövdesine çarpmadan lastik ile uyumlu bir şekilde hareket eder. Kar zinciri markaları, farklı ihtiyaçları karşılayacak çeşitlilikte ürünler sunar. Her aracın lastik boyutları farklı olduğu için kar zinciri modelleri de çeşitlilik gösterir. Kar zinciri 15 jant genişliğine sahip araçlara uygun ölçülerde üretilir. Aracın ölçüleri ile uyumsuz kar zincirleri kullanmak sürüş güvenliğinde tehlike yaratabilir. Araçların özelliklerine göre jant genişlikleri farklılık gösterir. Suv, otomobil ve kamyonet modellerinde araçlarda farklı jant ölçüleri vardır. Kar zinciri 17 jant ölçülerine uygun takmatik ve serme modelleri kullanıcılara çeşitlilik sağlar. Kar zinciri 16 jant, 15 jant ve 17 jant modelleri binek ve bazı suv modellerinde kullanılan ölçülere uygun seçenekler sunar. Kar zinciri satın alırken aracınızın jant ölçülerine uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Zengin ürün çeşitliliği sunan oto kar zinciri fiyatı uygunluğu sayesinde bütçeleri sarsmaz.  

Kar Zinciri Fiyatları

Kış aylarında araç sahiplerinin araçlarını kışa hazırlamak için bazı ekipmanlar kullanması gerekir. Karlı yollar ve buzlanma gibi durumlar araçları yol tutuşunu etkiler. Ayrıca, kar birikintisini ezmede kar lastikleri bazen yetersiz kalabilir. Kar birikintisinin fazla olduğu ve aracın hareket edemediği yollarda kar zinciri kullanılması gerekir. Kar zinciri lastiğin kar birikintisini ezmesini sağlar. Güvenli bir sürüş deneyimi ve konforlu ulaşım için kış aylarında kar zinciri kullanılması oldukça önemlidir. Serme ve takmatik olarak ikiye ayrılan kar zinciri modelleri, kış şartlarında aracınızın sağlam bir yol tutuşu sergilemesini sağlar. Her aracın jant büyüklüğü farklı olduğu için kar zinciri çeşitleri de farklı büyüklükte üretilir. Böylece farklı araç modellerine uygun kar zinciri çeşitleri arasında ihtiyacınıza uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Kar zinciri fiyatları, ürünlerin yapıldığı malzemeye ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösterir. Her araca uygun model seçeneği sunan kar zincirleri uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz. Dilerseniz sayfamızda yer alan kar zinciri modellerini inceleyebilir, aradığınız ürünü kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz.  

Kar Zinciri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kış aylarında araçların olmazsa olmaz ekipmanları arasında kar zincirleri yer alır. Sağlam bir yol tutuşu, güvenli sürüş ve konforlu ulaşım için kar zincirleri kullanılmalıdır. Kar zinciri modelleri, montaj özelliğine göre ikiye ayrılır. Serme ve takmatik olarak adlandırılan kar zincirleri farklı boyutlardaki tasarımları sayesinde çeşitli kategorideki araçlarda kullanılır. Takmatik kar zinciri modelleri hızlı kurulumu sayesinde avantajlı ürünler arasında yer alır. Her aracın jant büyüklüğü farklı olduğu için, lastiğe takılan kar zinciri modellerinin de boyutları farklılık gösterir. Kar zincirlerinden maksimum verim almak ve aracınız ile kusursuz uyum sağlaması için aracınızın ağırlığına da dikkat etmelisiniz. Aracı taşıyan lastiklere takılan kar zincirlerinin zarar görmeden çalışması için aracın ağırlığına uygun olması gerekir. Kar zincirinin lastiğe zarar vermemesi için lastik ölçülerine de dikkat etmelisiniz. Kış aylarında güvenli bir sürüş deneyimi sağlayan kar zinciri modelleri farklı büyüklükleri sayesinde her araç modeli ile uyum sağlar. Kar zincirinin üretildiği malzemenin dayanıklılığı ve ölçülerine dikkat etmek sizlerin ürünlerden maksimum fayda almanızı sağlar.   

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery