track source
track source

Araba & Motorsiklet Aksesuarı

Araba & Motorsiklet Aksesuarı Fiyatları

244225 Ürün gösteriliyor.
Araba & Motorsiklet Aksesuarı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Araba & Motorsiklet Aksesuarı modelleri ve Araba & Motorsiklet Aksesuarı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Araba & Motorsiklet Aksesuarı kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Oto Dış Aksesuar & Yedek Parça, Lastikler, Oto Filtre Grubu, Oto Elektroniği, Oto Aydınlatma. 244225 adet Araba & Motorsiklet Aksesuarı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Araba ve Motosiklet Aksesuarları

Araba aksesuarları deyince cama takılan süs veya cdler akla gelse de aslında görüş alanını kısıtlayıp kazalara sebebiyet verdiği için bahsi geçen aksesuarlar onlar değildir. Araç aksesuarları araç içi ve araç dışı aksesuarlar olmak üzere ikiye ayrılır. Otomobil içi ve dışında hayatınızı kolaylaştırmaya yarayan bu aksesuarların başında araç içinde telefon tutacağı, araç içi şarj cihazı, direksiyon kılıfı, bagaj çantası, konsol kapatıcı, otomobil güneşlikleri, navigasyon cihazı araç dışı aksesuarlar ise kör nokta aynası, seyahatlerde çok işinize yarayacak olan bisiklet taşıyıcı ve tavan bagajı, sticker, araba brandasından oluşur. Araba aksesuarları araç içerisinde ve dışında hayatınızı kolaylaştırıp konforlu bir yolculuk sağlarlar.

Araba ve Motosiklet Aksesuarı Çeşitleri

Araba aksesuarları çeşitleri iç ve dış aksesuarlar olmak üzere iki ürün grubundan oluşur. Araba aksesuarları iç telefon tutacağı, şarj cihazı, direksiyon kılıfı, pedallıklar, bardaklık, navigasyon cihazı gibi araç içerisinde konforunuzu sağlayacak eşyalardır. Araba aksesuarları dış ise kör nokta aynası, bisiklet taşıyıcı ve tavan bagajı, araba brandası gibi hem işinizi kolaylaştıracak hem görüş alanınızı sağlayacak hem de aracın dış çevresinin ömrünü uzatacak eşyalardır. Araba camı aksesuarları görüş alanınızı kısıtlamadan, şoför yanı koltuğunun tarafına doğru vakumlanacak telefon tutacağı, yağmurlu havada aracın camını temizleyip görüşünüzü açacak sileceklerdir. Araç aksesuarlarından bahsetmişken motosiklet aksesuarları da özellikle motosiklet kullananların can güvenliği için olmazsa olmazlardandır. Motosiklet aksesuarları nelerdir derseniz kask bunların başında gelir. En kritik organ olan beyin ve kafa bölgesini olası bir kaza sırasında koruyan kask can güvenliği için olmazsa olmaz motosiklet aksesuarıdır. Korumalı eldiven de yine motosiklet kullanıcılarının sağlığı için idealdir. Olası bir kazada elinizin alacağı zararı en aza indirir. Motosiklet aksesuar parçaları ise motosiklet çantaları, lastiği, kilidi, koruma demiri gibi ürünleridir.  Bu çantaları monte edildiği bölgelere göre arka, yan veya depo üstü çantası olarak adlandırabiliriz. Özellikle uzun yol seyahatlerinde motosiklet çantaları olmazsa olmazlardandır. Motosiklet ışık aksesuarları ise sis farı, gündüz led farı, sinyal takımı, flaşör gibi gece ya da sisli havada yolun görüş alanını arttıran ya da sinyali sağlayan ürünlerdir.

Araba ve Motosiklet Aksesuar Fiyatları

Araba aksesuar fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Tabi piyasada her bütçeye hitap eden araç aksesuarları mevcuttur. Motosiklet aksesuar fiyatları da çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterse de piyasada her bütçeye hitap eden aksesuar bulunur. Araba ve motosiklet aksesuarları çeşitli özelliklerine göre kullanıcıların beğenisine sunulur. Araç aksesuarının iç mi yoksa dış aksesuarı mı olduğu motosiklet aksesuarının modeli, kalitesi mesela kaskın ya da eldivenin yapıldığı malzeme fiyatları etkileyen faktörlerin başında gelir. Titanyum içerikli bir kask fiyat olarak diğerlerinden fazladır. Siz de sayfamızdaki araç ve motosiklet aksesuarlarını özellikleri ile beraber inceleyip bilgi alabilirsiniz. Aracınız ve motosikletiniz için en iyi ve kaliteli aksesuarlara hangi siteden ulaşacağınızı cimri.com üzerinden öğrenebilirsiniz.

Araba Aksesuarı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Araba aksesuarları satın alırken dikkat edilmesi gereken bir takım özellikler vardır. Araba aksesuarları iç ve dış aksesuarlar olmak üzere ikiye ayrılır. İç aksesuarlardan birisi olan telefon tutacaklarını satın alırken öncelikle vakumlamalarına dikkat edilmelidir. Konsol ya da cama vakum yardımıyla yapıştıkları için aniden düşme gibi sorunlarla karşılaşmamak için vakumlarına önem gösterilmelidir. Araç içinde USB girişi yoksa çakmaklık olarak tabir edilen üniteye takılan bir şarj cihazı tercih etmek gereklidir. Bagaj içerisindeki eşyaların zarar görmesini önlemek için bagaj çantası almak gereklidir fakat aldığınız çantanın bagajla uyumlu olması gerekir o yüzden bagaj çantanızı almadan bagajınızın boyutunu mutlaka ölçün.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery