track source
track source

Hava Pompası - Lastik Bakım

Hava Pompası - Lastik Bakım Fiyatları

147 Ürün gösteriliyor.
Hava Pompası - Lastik Bakım fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Hava Pompası - Lastik Bakım modelleri ve Hava Pompası - Lastik Bakım fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Hava Pompası - Lastik Bakım kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Adidas, Xiaomi, Nike, Michelin. 147 adet Hava Pompası - Lastik Bakım fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Hava Pompası - Lastik Bakım Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Hava Pompası - Lastik Bakım markası:

En Çok İncelenen Hava Pompası - Lastik Bakım Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Hava Pompası - Lastik Bakım Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 147 Hava Pompası - Lastik Bakım modeli içerisinde en ucuz Hava Pompası - Lastik Bakım fiyatı 5.4 TL iken, en yüksek Hava Pompası - Lastik Bakım fiyatı 4503.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hava Pompası - Lastik Bakım fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Hava Pompası - Lastik Bakım fiyatı ise 278.29 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Hava Pompası - Lastik Bakım Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Hava Pompası - Lastik Bakım modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Hava Pompası - Lastik Bakım modeli:
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Hava Pompası

Bazı ürünler hava ile çalışarak işlevini yerine getirirler. Farklı eşyalara hava aktarmak ve şişirilmesini sağlamak amacı ile hava pompası kullanılır. Günümüzde yerli ve yabancı birçok hava pompası üreten markalar mevcuttur. Genellikle lastiklerin şişirilmesi ya da plastik eşyaların hava ile dolmasını sağlayan hava pompaları kullanışlı yapısı ile dikkat çeker. Bu ürünler arasında yer alan hava kompresörü en çok tercih edilen pompalardan biridir. Otomobil ya da diğer binek araç lastiklerinin şişirilmesinde güçlü basınca sahip hava kompresörlerinden yararlanılır. Farklı debilere sahip bu ürünler hava aktarım işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Hava pompaları otomatik olarak çalıştığı gibi modeline göre insan gücü ile de çalıştırılabilir. Hızlı bir şekilde hava basıncı sağlayan hava pompaları, lastik sektöründe önde gelen ürünler arasındadır. Hava pompalarının kapasitesine göre depolama alanı mevcuttur. Dış ortamdaki havayı çekerek istenilen yere aktaran hava pompaları plastik ya da metal malzemelerden üretilir. Üretim aşamasında müşterilerin talep ve istekleri göz önünde bulundurularak hava pompaları tasarlanır.

Hava Pompası Modelleri

Pratik kullanım özelliği taşıyan hava pompaları kullanıcılara birçok avantaj sağlar. Bu ürünler arasında yer alan lastik şişirme pompası ile otomobil ve bisiklet lastiği şişirilebilir. Genellikle bir motor düzeneğine bağlı olan lastik şişirme pompaları daha küçük çaplı olarak bisikletlerde de kullanılır. Aynı zamanda el pompası ile futbol topu gibi eşyalar da şişirilebilir. Hava pompalarının belirli bir basınç gücü bulunur. Bu nedenle lastik şişirme süresi ürününü modeline göre değişiklik gösterir. Motorlu hava pompaları bu işlemi daha hızlı gerçekleştirirken el pompaları daha küçük eşyaların şişirilmesinde kullanılır. Ayrıca el pompaları ergonomik yapısı ile alet çantalarında taşınabilir. Hava pompaları bir düzeneğin parçası olarak da kullanılabilir. Akvaryum içinde hava motoru kullanılarak oksijen oranı artırılabilir. Hava pompaları kullanıldığı alana göre farklı özelliklere sahiptir. Bu ürünlerden biri olan elektrikli pompa kısa sürede otomobil lastiklerini şişirebilir. Doğrudan elektrik ile çalışan bu ürünler, yüksek basınç sağlayarak dış ortamdaki havayı lastik içine tahliye eder. Aynı zamanda boyutları itibari ile elektrikli pompalar farklı alanlarda da kullanılabilir. Herhangi bir lastik ya da naylon maketlerin şişirilmesinde elektrikli pompalardan yararlanılır. Bazı şişme yatakların kullanılabilmesi için hızlı ve pratik hava basıncı sağlayan elektrikli pompalar kısa sürede bu ürünleri şişirir. Hava pompaları ekstra bakım gerektirmeden direkt kullanıma uygundur. Bazı plastik eşyaların hava ile doldurulmasını sağlayan bu ürünler modern fabrikalarda üretilir ve tüketicilere sunulur. Hava ile çalışan sanayi makinelerinde ya da bazı klima sistemlerinde motorlu hava pompaları kullanılır. Bu ürünlerin genel çalışma prensibi birbirine benzese de tasarım ve model olarak farklılıklar mevcuttur. Hava pompası modellerinin kullanım alanı geniştir. Evde, işyerlerinde, tatil yörelerinde ya da herhangi bir dış mekanda bu ürünlerden yararlanılır. Elle çalışan hava pompaları ile hava yastığı gibi eşyalar şişirilebilir. Basit ve pratik kullanım özelliğine sahip olan bu ürünlerin farklı uçları bulunur. Bu başlıklara göre hava dolum işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca hava pompalarının başlıkları kolay bir şekilde değiştirilebilir. Sağlam malzemelerden üretilen hava pompaları dayanıklı bir şekilde uzun yıllar kullanılabilir.

Hava Pompası Fiyatları

Farklı modellerde üretilen hava pompaları genel olarak ucuz ve ekonomik ürünlerdir. Hava pompaları her bütçeye hitap ederek farklı alanlarda kullanılabilir. Fiyatları etkileyen en önemli unsur ise hava pompalarının yapısıdır. Göstergeli ayak pompası ile elektrikli kompresörler arasında fiyat farkı vardır. Bu ürünlerde kullanılan basınç değeri fiyatı fiyatı belirler. Güçlü motora sahip olan hava pompaları ile daha küçük işlerde kullanılan el pompaları arasında fiyatlar değişir. Aynı zamanda bu kategori arasında basınç ölçerler de yer alır. Dijital lastik basınç ölçer ergonomik yapısı ile dikkat çeker. Kullanışlı ve pratik bir ürün olan dijital hava ölçerler fiyat olarak ucuzdur. Basınç ölçerler genelde pil ile çalışır ve uzun süre açık kalabilir. Bu yönü ile kullanıcılara tasarruf sağlayan basınç ölçerler lastiklerde hava kontrolü yapılmasını sağlar. Hava pompaları genel olarak fiyat performans açısından yüksek verimliliğe sahiptir. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünler kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Hava pompaları internet üzerinden sipariş verilip satın alınabilir.

Hava Pompası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Otomobil lastiği ya da bisiklet lastiği gibi ürünleri şişirmek için pratik kullanım özelliğine sahip hava pompalarını tercih edebilirsiniz. Göstergeli hava pompası ile şişirme esnasında basıncı kontrol edebilir ve daha güvenli bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz. Hava pompaları ile sadece lastik şişirmekle kalmayıp çocuk oyun havuzları gibi eşyaları da şişirip kurabilirsiniz. Havuz şişirme pompası ile plastik havuzları, kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bu ürünleri çantada ya da otomobilinizin bagajında muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda hava pompalarını seyahat sırasında yanınızda taşıyabilir ve piknik gibi ortamlarda top şişirmek için de kullanabilirsiniz. Top basıncı ölçme aleti ile futbol, basketbol ya da voleybol toplarının basıncını ölçebilirsiniz. Çeşitli hava pompası modellerinden birine en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ekstra bakım gerektirmeyen hava pompaları size masraf çıkarmaz ve böylelikle ürünleri tasarruflu bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hava pompalarını en yakın satış noktalarından ya da internet aracılığı ile temin edebilirsiniz. Sayfamızda yer alan hava pompası ile ilgili yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery