Hava Ölçme Saati

Hava Ölçme Saati Fiyatları

15 Ürün gösteriliyor.
Hava Ölçme Saati fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Hava Ölçme Saati modelleri ve Hava Ölçme Saati fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Hava Ölçme Saati kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, TveT, Nettedarikçisi, Wert, Dreamcar. 15 adet Hava Ölçme Saati fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
TveT Metal Kasalı 120 Psi Araç Lastiğinin Havasını Ölçme Saati

TveT Metal Kasalı 120 Psi Araç Lastiğinin Havasını Ölçme Saati

Nettedarikçisi Döküm Jak 200 PSI Hava Saati

Nettedarikçisi Döküm Jak 200 PSI Hava Saati

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Hava Ölçme Saati Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Hava Ölçme Saati markası:

En Çok İncelenen Hava Ölçme Saati Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Hava Ölçme Saati Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 15 Hava Ölçme Saati modeli içerisinde en ucuz Hava Ölçme Saati fiyatı 9.09 TL iken, en yüksek Hava Ölçme Saati fiyatı 87.67 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Hava Ölçme Saati fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Hava Ölçme Saati fiyatı ise 31.19 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Hava Ölçme Saati Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Hava Ölçme Saati

Araçlar, sürücülerin kontrolünde yolcuları bir yerden bir yere görüşmeye yarayan kolaylaştırıcı taşıt çeşitleridir. Taşıtların doğru yol tutuşur hız alabilmeleri için lastiklere ihtiyacı vardır. Lastiksiz bir aracın ilerleyebilmesi söz konusu değildir. Bu sebeple tüm kara yolu araç türlerinin en önemli ekipmanları lastiklerdir. Yol ile araba arasında ki teması sağlayan lastikler tam performanslı olmalı ve belirli aralıklarla içlerindeki hava kontrol edilmelidir. Uzun süre kontrol dışı bırakılan lastikler basıncını kaybedebilir, bu da aracın doğru yol tutuş sağlamlamasınlar sebebiyet verir ve istenmeyen kazalara neden olabilir. Önemsiz gibi görünen ama insan hayatı için oldukça önemli olan lastik havalarını kontrol etmek için hava basınç ölçme cihazları bulunur. Oto ekipmanları ve aksesuarları bölümünde rahatlıkla bulabileceğiniz hava ölçme saati ile belirli aralıklarla aracınızın hava basıncını ölçebilir, güvenli yol tutuş sağlayabilirsiniz. Özellikle uzun yolculuklarda yolculuğa çıkmadan önce ve yol aralarında mutlaka araç lastik basınçlarını ölçmeli ve öyle yola devam etmelisiniz. Kişisel otomobillerin haricinde, uzun yol taşımacılığı yapan her araçta bulunması gereken en önemli ekipmanlar arasında yer alan hava ölçme saatine birçok farklı markadan uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. 

Hava Ölçme Saati Çeşitleri

Araçların en önemli parçaları motorları ve lastikleridir. Motor sorunsuz çalışsa dahi lastikler olmadan bir aracı hareket kin değildir. Yol ile aracın temasını sağlayan lastiklerin tamamı büyük önem taşır. Taşıt lastikleri ön ve arka tekerler olmak üzere toplam 4 tekerden oluşur ve bunların tamamının doğru basınçta olması büyük önem taşır. Sürekli olarak hava ölçme saatleri ile basınç kontrolü yapmak olası tüm kazaların önüne geçebilir. Araç içinde bulunma zorunluluğu olan hava basınç ölçme saati birçok farklı marka tarafından çeşitli özelliklerle üretilerek satışa sunulur. Her araç model ve ağırlık olarak birbirinden farklıdır ve dolayısıyla hepsinin lastik formlarında farklıdır. Araç ağırlığına uygun olarak dizayn edilen lastiklerin basınçları da farklılık gösterir. Yüksek tonajlı araçlarla, küçük binek araçlarının lastik basınçlarının farkları buradan gelir kullanım koşullarına bağlı olarak aracın içerisinde ki hava zamanla azalabilir. Bunların sebepleri tamamen lastik ve lastiklerim ekipmanları ile İlgilidir. Yol sürüş ve tutuş esnasında lastikler üzerinde bulunan siboplarda hava kaçırabilir ve sebeplerde hava basıncının düşmesine yani tekerleğin inmesine sebebiyet verir. İnmiş lastikle araç kullanımı büyük tehlikeler doğurabilir. Uzun yol araçları bu gibi problemleri çok daha sık yaşar. Yüksek yük taşıyan ya da şehirler arası yolcu taşıyan araçların lastik basınçları çok daha hızlı kayıp yaşayabilir. Bu sebeple çok daha sık ölçüm yapmak ve basınç değerlerini olması gerektiği seviyeye getirir. Birçok farklı hava ölçme saati bulunur. Son dönemlerde sıklıkla kullanılan lastik hava ölçme saati dijital modeller, çok daha kullanışlı ve ergonomik yapıya sahiptirler. Piyasada birçok farklı ürün bulunur. Dijital ya da analog olarak satışa sunulan ürün grupları piyasada var olan birçok farklı taşıt grubuna hizmet eder. Lastik hava basınç ölçme saati birçok aracın kendi içinde bulunabildiği gibi harici olarak da satın alınabilir. Birçok farklı marka tarafından satışa sunulan ölçme saatlerini aracınıza uygun olarak temin etmeniz gerekir. Oto tamircileri de ya da lastikçilerde yapılan profesyonel kontrollerin haricinde kişisel olarak da sıklıkla basınç kontrolü yapılmalıdır. İster profesyonel lastik hava ölçme saati edinin isterseniz de aracınıza uygun ortalama bir saat edinin genel olarak aynı işlemi görecektir. Basit ve ucuz saat alımlarınızdan kaçınılmalıdır. Doğru ölçü vermeyeceği için hayati tehlike doğurabilir.

Hava Ölçme Saati Fiyatları

Piyasada satışı sağlanan ve araç lastikleri için büyük önem taşıyan hava ölçme aletleri özellik ve fonksiyonlarına göre fiyat performansı gösterir. Birçok farklı marka tarafından üretimi sağlanan hava basınç ölçme saatleri arasından seçim yapmak ve aracınıza uygun fiyatlı ürünü bulmak için cimri.com üzerinden yardım alabilirsiniz. Aracınız için oldukça önemli olan ve basınç kontrolü için bulunması gerekli olan hava ölçme saati fiyatı her bütçeye uygunluk sağlar. Birçok farklı özellikle üretilen ürün grupları kalitelerine göre fiyatlandırılır. Birçok kalitede üretimi sağlanan ürün grupları arasından bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz. Hava ölçme setleri analog ya da dijital olarak satışa sunulur. İkisi arasında var olan  özellik farklarına göre fiyat performansları belirleyen markalar arasında uygun fiyatlı seçimler yapabilirsiniz. Cimri.com üzerinden yapabileceğiniz arama sonucunda en uygun fiyatlı ürün gruplarına ulaşabilir, bütçenize en uygun ve kaliteli ürünleri bulabilirsiniz. Araç ihtiyaçlarına göre belirlenen ürünler birçok farklı markada çeşitli olarak bulunabilir. 

Hava Ölçme Saati Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araçların en önemli ekipmanlarından biri lastiklerdir. Lastikler belirli bir basınç değerinde olmak zorundadır. Basınç değerleri ölçümü için gerekli olan Hava basınç saatleri birçok farklı şekil ve özellikle kullanıcıların beğenisine sunulur. Hava basınç ölçme aleti satın almadan önce birçok özelliğe dikkat edilmesi gerekir. Hava basınç ölçüm aletleri birçok farklı çeşit ve tasarımla satışa sunulur. Basınç ölçme aleti satın alınmadan önce birçok farklı özelliklerine dikkat etmek gerekir. İlk ve dikkat edilmesi gereken en önemli detay aletin doğru ölçüm yapıp yapmadığıdır. Doğru ölçüm yapmayan cihazlar çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. En doğru ölçüyü gösteren dijital gösterge hava ölçme saati tercih etmeniz hem aracınız hem de sağlığınız açısından büyük önem taşır. Kolay bağlantı kuran cihazların seçimi önemlidir. Her cihaz kolay kullanım fonksiyonlarına sahip değildir. En basit kullanımlı cihazları tercih etmeniz gerekir. Ergonomik yapıda ölçüm cihazlarını seçmeniz kullanım bakımdan önemlidir. Araç içi depolamalar için küçük boyutlu cihazlar daha kullanışlı olabilir. Bagajda ya da araç içinde rahatlıkla taşınabilecek cihazlar bulmanız mümkündür.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery