track source
track source
track source

Oto Güneşlik Aksesuarları

Oto Güneşlik Aksesuarları Fiyatları

83 Ürün gösteriliyor.
Oto Güneşlik Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Güneşlik Aksesuarları modelleri ve Oto Güneşlik Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Güneşlik Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Autoen, Babyjem, Modacar, TveT. 83 adet Oto Güneşlik Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Güneşlik Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Güneşlik Aksesuarları markası:

2021 yılı Oto Güneşlik Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 83 Oto Güneşlik Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz Oto Güneşlik Aksesuarları fiyatı 5.75 TL iken, en yüksek Oto Güneşlik Aksesuarları fiyatı 330.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Güneşlik Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Oto Güneşlik Aksesuarları fiyatı ise 41.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Güneşlik Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Güneşlik Aksesuarları

Araçlarda kullanılan birçok aksesuar ve yedek parça vardır. Bunlardan en sık tercih edilen çeşitleri ise araç camı güneşliği çeşitleri sayılır. Araçların iç bölmelerinin korunması açısından kullanımları oldukça önemli olan bu ürünler, alternatif üreticiler tarafından tasarlanarak farklı noktalarda satışa sunulur. Modelleri bakımından zengin ürün yelpazesine sahip olduğu söylenebilecek olan oto güneşlik çeşitleri; ön cam, arka cam, yan camlara göre tasarlanmış ürünlerdir. Her bir ürün modeli araç sahiplerinin tercihlerine göre araç içi veya dışında kullanılabilecek seçeneklere sahiptir. Bilinen en klasik oto güneşlik modelinin katlanabilir modeller olduğu söylenebilir. Ancak gelişen teknoloji sayesinde araç aksesuarları da daha kreatif hale gelmiş; camlara monte edilebilen, otomatik geri çekilebilir katlanabilir modelleri geliştirilmiştir. Her marka ve model araç üzerinde kullanılabilecek olan oto güneşlik aksesuarları, tercihe göre farklı renk seçenekleri ve desen alternatifleri ile temin edilebilir.  Yüzlerce farklı otomobil güneşliği modelleri için cimri.com sayfalarını ziyaret edebilir, burada yer alan satıcılar arasından en beğenilen ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Oto Güneşlik Aksesuarı Çeşitleri

Araçlar için kullanılan aksesuarlar arasında yer alan oto güneşlik modelleri, birçok farklı alternatif ile bulunabilen ürünlerdir. Genel olarak en çok kullanılan türleri katlanabilir modelleri olsa da gelişen teknoloji sayesinde güneşlik modelleri de kullanımları bakımından daha pratik hale getirilmiştir. Yan cam güneşliği dahil olmak üzere birçok farklı stilde üretilen bu ürünler, farklı renklere de sahip olabilir. Bu ürünler arasında son dönemlerde en çok tercih edilen modeller için stor perde mantığı ile üretilmiş olan geri çekilebilir ve katlanabilir otomatik modeller olduğu söylenebilir. Bu ürünler genel olarak araçların kullanılmadığı zamanlarda araç içinde yer alan aksamların güneşten erimemesi için kullanılan ürünlerdir. Perde gibi kullanılan bu ürünler araç seyir halindeyken göz hizasına kadar indirilerek de kullanılabilir. Araç kullanırken karşıdan dik açı ile gelen güneşi engellemek için bu ürünler yeni nesil güneşlik modelleri olarak tanımlanabilir. Arka cam güneş perdesi olarak da kullanılabilecek boyutlara sahip olan ürünler birçok farklı marka tarafından üretilebilir. Oto güneşlik ürünü olarak üretilen seçenekler içinde yer alan bazı ürünler de araç içinde yer alan güneşlikler üzerinde kullanılabilecek  ürünlerdir. Bunlardan en çok tercih edilenler ise güneş gözlüğü ve benzeri kişisel aksesuarları tutturmak üzere üretilen oto güneşlik klipsi çeşitleridir. Formu bakımından mandalı andıran bu klipsler araç içindeki güneşliklere takılarak gözlük tutacağı olarak kullanılabilir. Plastik malzemelerden üretilen ürünler fiyatları bakımından da oldukça idealdir. Güneşlik filmi araçlar için en ideal güneş engelleyici ürünlerdir. Araçların yalnızca güneşliklerinin yer aldığı üst bölümlerine uygulanan bu filmler güneş ışınlarını kırarak sürücünün rahatlıkla yolculuk yapmasını sağlayacak ve  en uzun süre kullanıma sahip olan güneşlik çeşitlerinden olabilir. Özellikle uzun süre araç kullanan sürücüler tarafından bu filmler tercih edilebilir. Güneşlik filmleri, yeşil, gri, mavi, siyah renklerde bulunabilir. Bu ürünler kimi firmalar tarafından aynalı seçeneklerde de üretilmiştir. Ön cam, arka cam ve yan camlara uygulanabilen filmler yapıştırma yöntemi ile birçok araç modelinde kullanılabilir. Sonuç olarak, araç aksesuarları arasında en sık temin edilen güneşlik ürünleri onlarca farklı seçenekle bulunabilecek ürünlerdir. Dileyen kullanıcılar tüm aracı kaplayacak büyüklükteki kılıf güneşlikleri, dileyenler ise güneş perdesi gibi seçenekleri değerlendirebilir. Tüm oto güneşlik aksesuarları cimri.com sayfalarında listelendiği için araç sahipleri bu sayfalar sayesinde satıcı firmaları karşılaştırabilir, kısa süre içinde en uygun ürün tercihini yapabilir. 

Oto Güneşlik Aksesuarı Fiyatları

Birçok farklı araç üzerinde kullanılabilecek olan ve kimi zaman araçlara özel olarak tasarlanan oto güneşlik fiyatları, çeşitlilikleri nedeniyle tek bir fiyat seçeneğine sahip değildir. En uygun güneşlik fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyen araç sahiplerinin, araçlarına en uygun seçenekli güneşlik modellerini incelemesi gerekir. Ancak oto güneşlik aksesuarları genel olarak her araca uygun olacak modellerde de üretilir. Oto güneşlikleri içinde uzun süre araç içinde vakit geçiren sürücüler için ideal modeller, güneşlik filmleri olabilir. Bu ürünler de birkaç farklı renk seçeneği ile üretilir. Ürünler metre bazında üretildiklerinden filmlerin araçların cam ölçülerine göre temin edilmelidir. Böylelikle de fiyatlar temin edilecek  ölçüler bazında belirlenebilir. Araç güneşlik modelleri içinde yer alan otomatik perde seçenekleri ise tüm camlar uygulanabilen modellerdir. Dileyen kullanıcılar yalnızca şoför bölümünde dilerse de tüm camlar da bu ürünleri kullanabilir. Bu ürün fiyatları da yine araçların cam ölçülerine ve alınan perde sayısına göre şekillenir. Onlarca farklı firma tarafından birçok farklı stilde üretilen güneşlik çeşitleri cimri.com sayfalarında detaylı olarak incelenerek her bütçeye uygun seçeneklerle temin edilebilir. 

Oto Güneşlik Aksesuarı Satın Almadan Önce Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto güneşlik modelleri içinden seçim yaparken araçların marka ve modelleri, araçların cam ölçüleri gibi birçok etkene bakmak gerekir. Araçlarda güneşten korunmak için üretilen yüzlerce farklı ürün çeşidi içinden seçim yapmak isteyen kullanıcılar bu ürünler hakkında bilgi almak için cimri.com üzerinden satıcı seçeneklerini inceleyebilir. Oto güneşlik aksesuarları, film, perde ya da katlanabilir klasik stil ön panel güneşlik çeşitlerinden herhangi biri olabilir. Bu ürünler aynı zamanda tüm araç üzerini kaplayacak seçeneklerde de üretildiğinden ürün seçimleri,  araç sahiplerinin tercihine göre şekillenir. Ancak ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken en önemli etkenler, ürünlerin güneş ışınlarına dayanıklılık derecesidir. Özellikle cam filmlerini tercih ederken ürünlerin araç içlerinin dışarıdan görünmesini engellemeyecek ve Tüvtürk tarafından onaylanmış seçeneklerde temin etmeleri gerekir. Bu nedenle araçlarını güneşten korumak isteyen kullanıcıların ürün incelemelerini buna göre detaylandırması gerekir. Araba güneşlik modellerinin yanı sıra orijinal güneşlikler üzerinde kullanılabilecek tutucu klipsler ve benzeri yardımcı aksesuarlarda dahil olmak üzere birçok farklı bulunabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery