Oto Güneşlik & Perdeler

En Ucuz Oto Güneşlik & Perdeler Fiyatları

5 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Oto Güneşlik ve Perdeler Ne İşe Yarar?

Oto güneşlik ve perdeler aracınızı park ettiğiniz zaman güneşten korumak istediğiniz zamanlarda destek alabileceğiniz ürünlerdir. Güneşin araç içine direk temas etmesi özellikle yaz aylarının sıcak günlerinde hoşunuza gitmeyecek olaylar arasında yer almaktadır. Bazen aracınıza bindiğinizde direksiyonu tutamayacak konuma gelebilirsiniz. Aracınız o kadar saat güneşte kaldığı için içindeki parçalarda bundan etkilenerek yüksek ısı içermektedir. Aynı zamanda sadece park halindeyken değil aracınızı kullandığınız zamanda bu ürünlerden destek alabilirsiniz. Aracınızı sürerken bu ürünleri kullanacaksanız dikkat etmeniz gereken tek şey görüş mesafesini engellemeyecek şekilde ayarlamalısınız. Bu da sürüş güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Güneş ışınları aracınızın döşemelerine, torpidosuna, direksiyonuna, göstergelerine ve havalandırma bölümüne zarar verdiği için oto güneşlik ve perdeler ürünleri bunun önüne geçebilmektedir.

Oto Güneşlik ve Perde Ürünleri Nelerdir?

Oto güneşlik ve perdeler ürünleri arasında yer alan micro - sun perdeler aracın yanlarına, ön ve arka bölümlerine takılan perdelerdir. Böylelikle güneş ışınları direkt olarak aracın içine gelmemektedir ve ışınları kırmaktadır. Özellikle bebek sahibiyseniz mutlaka almanız gereken ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra oto güneşlik aksesuarları ile birlikte aracınızın içine estetik görünüm katabilirsiniz.

Aracınızın Isınmaması İçin Ne Yapılmalıdır?

Sıcak yaz günlerinde, güneşten kavrulmuş bir arabaya binmeyi kimse istemez. Bazen aracınızı gölgeye park edersiniz, ancak geri döndüğünüzde güneş yön değiştirmiş ve aracınızın bulunduğu gölge alan güneşten kavrulur bir hale gelmiş olabilir. Gölge diye bir ağacın altına park ederseniz, bu kez de kuş pislikleri ve reçineden önünüzü göremeyebilirsiniz. Aracınızı arındırmanız, zaman alabilir. Tabi bu ne kadar süre park halinde kalacağınıza da bağlı. Sıcak arabaya bindiğinizde klimayı açıp aracı soğutmanız birkaç dakika zaman alır. O geçen süre ızdırap gibi gelir. Klimanızın sağlıklı çalışması için ilk çalıştırdığınızda camların da açık olması gerekir. Yani camları kapatıp çalıştırsanız, rüzgar esmez, açsanız araba soğumaz. Bu durumda tek çıkış yolu oto iç güneşliklerini kullanmaktır. Aracınızı nereye park ederseniz edin, ön ve hatta isterseniz arka camlara koyacağınız oto güneşlikleri, güneşin aracınızı ısıtmasını engeller. Yine bir miktar ısınabilir, ancak çok rahatsız edici boyutlara ulaşmaz.

Oto Güneşlik Brandasının Özelliği Nedir?

Bu ürünün yansıtıcı özelliğinden dolayı, oto güneşlik aynası da denmektedir. Araç güneşliklerinin özelliği, ön veya arka camları tamamen kapatarak güneş ışınlarını geri yansıtmasıdır. Üzerindeki parlak yüzey, gelen güneş ışığını yansıtıcı etki yapar. Bu ayna etkisi sayesinde, aracınızın içi güneşten ısınmaz. Yan camlar için de güneşlik alırsanız, aracınızın serin kalma süresini daha da artırabilirsiniz. Hatta bazen güneşlenirken de bu tarz yansıtıcı yer havluları kullanılır. Bu sayede vücudun eşit şekilde yanması sağlanır. Yansıtıcı, parlak oto güneşlik branda modellerini cimri.com sitesinden bulabilirsiniz.

Oto Güneşlik ve Perdeler Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Oto güneşlik ve perdeler ürünlerinin fiyat aralıkları ürünlerin markasına ve modeline göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde değişen fiyatlardan anında haberdar olabilirsiniz.